zozo - 2012-04-05 20:34:13

Ta technika polega w większym stopniu na wizualizacji. Chodzi w niej o to aby wizualizować sobie skrzydła na plecach i wysyłaniu bardzo dużo energii.
Technika jest bardzo czaso i energio chłonna lecz ja osobiście ćwicze ją tydzień i widać pierwsze efekty :D:
1.Czuje sie jakbym rzeczywiście posiadał skrzydła
2.W czasie skoku z wysokości przy wizualizowaniu skrzydeł masz wrażenie że wolniej opadasz (zależy ile sie trenuje)
3.Można ćwiczyć kątrole nad energią oraz wizualizowanie.

Technika stworzona osobiście proszę o wyrozumiałość.
Dziękuję
By Zozo:D

Shaman-X - 2012-04-05 20:45:18

Fajna technika co prawda ja swoje stworzyłem nieco inaczej.

zozo - 2012-04-05 20:48:01

Ale mimo wszystko to jest przykład nikt nie każe tego robić dokładnie tak samo chętnie posłucham rozwinięcia tej techniki.

Olimpia - 2012-04-05 20:53:07

Robiłam tak parę razy kiedy byłam mała, spadam z wysokości o wiele wolniej! :D

zozo - 2012-04-05 20:54:42

Ale to i tak zależy ile się ćwiczy. :D

Emrys - 2012-04-06 01:02:44

Technika opiera się tylko i wyłącznie na wyćwiczeniu wizualizacji i kontroli energii. Efekt " wolnego spadania " jest widoczny tylko poprzez wizualizacje własną i własną podświadomość i nie ma fizycznego odzwierciedlenia. To takie podstawy.

Ale ogólnie pomijając fakt braku zastosowania ogólnie powszechnego - czytaj - efektownego na większą skalę niż na zastosowanie dla nas samych jest to bardzo dobry sposób ćwiczeń dla " opornych " - jeśli chodzi o kontrolowanie energii.  ( Tak jak prosiłeś - z wyrozumiałością ).

Olimpia - 2012-04-06 01:36:45

Zozo po prostu nabył skrzydeł w astralu i on je czuje w świecie fizycznym, to go zainspirowało. :)
A kto wie? Może skrzydła energii są w stanie jakoś wpłynąć na spadanie, upadek czy coś w tym stylu. Myślę, że jeśli energii jest bardzo dużo to jest ona w stanie się zmaterializować, wkońcu jak byty się materializują? Muszą mieć mnóstwo energii do tego. Skąd pewność że ta technika nie ma odzwierciedlenia na planie fizycznym? Przecież astral i świat fizyczny się przenikają, są ze sobą powiązane jeśli byty mogą się materializować to czemu skrzydła by nie mogły np. spowolnić spadania? Tak czy siak, jest mnóstwo rzeczy o których nawet nie mamy pojęcia więc nie ma co skreślać bo jak będziemy skreślać wszystko co wydaje się nieprawdopodobne to sporo rzeczy nigdy nie zostanie odkrytych. Nie dawno było nie do pomyślenia żeby ludzie latali - a i proszę wynaleziono samolot. xD Marzenia należy próbować realizować, jeśli się nie uda to nie będzie miał przynajmniej żalu do siebie za parę lat że nie spróbował, a przecież spróbować nie zaszkodzi - może się czegoś przy okazji nauczy. :)

Emrys stałeś się ostatnio strasznie sceptyczny, co z Tobą? Nie zdziw się jak po 15 tego miesiąca Ci wyskoczę zza Iławskich krzaków i krzyknę: ''W imię Adonai, Elochim, Mariela i Jehowy rozkazuje Ci wyjść z ciała Emrysa!''. xD

Emrys - 2012-04-06 10:26:00

Tak, wybacz nie zaznaczyłem że patrzyłem na to z punktu widzenia przeciętnego człowieka.
Zwracam więc honor - jeśli ktoś dysponuje i kontroluje dużą ilością energii jej materializacja i używanie w taki sposób w świecie fizycznym jak i astralu jest jak najbardziej możliwe. Ogólnie jest to nie mniej najlepsza technika z ostatnich trzech dodanych i trzeba to przyznać :) Więc to co pisałem było moim spojrzeniem z punktu widzenia praktycznego i jak zaznaczył stworzonej techniki przez początkującego więc kierowanej również przede wszystkim do podobnych.

konidziu - 2012-04-07 10:55:45

Heh nie sądziłem że ktoś tą technikę opisze no ale dobra, każdy jak był mały coś takiego robił a ja na to miast korzystam z tej techniki jako straszaka bo niby człowiek takowych skrzydeł nie widzi ale wraz ze zmianą rodzaju spojrzenia takowa ofiara jakby ma wrażenie podświadome, że stoi przed nią potwór co no jest dobrym straszakiem.

Shaman-X - 2012-04-09 22:56:10

Czyli łatwy sposób na żer.

Irbis - 2012-04-10 01:44:21

Osobiście też ćwiczyłem jakiś czas tą technikę, ale nie jako skrzydła zwalniające podczas spadania,a jako tarcza do odbijania uroków i emocji. A co do spadania to nie lepiej wizualizować sobie spadochron, albo śmigło od helikoptera :D

Ard - 2012-04-10 10:21:40

Emmm... ja bym to dał bardziej do astrala... albo do wyjścia energetycznego :) Jeśli miałoby to działać w naszym świecie to musiałbyś być albo "pro elo mag" albo musiałoby się stać coś o czym nie mogę za bardzo mówić :)

VerusDolor - 2012-04-10 21:41:06

Elo :p
Udało mi się ale bardzo dużo energii mi to spaliło :(
dzisiaj już magia powietrza nie moglem się posługiwać :(
Będę musiał medytować ale ok.
Technika jest dobra :D Już kiedyś to robiłem jak bylem mały i spadałem z góry... Długa opowieść.
Moim zdaniem skrzydłom trzeba dać trochę atrybutu powietrza.
Dziękuje za wstawianie techniki na forum.
Pozdrowienia :P

ktos - 2012-05-06 00:58:38

xD ja zacząłem robić to ręce same mi zaczęły podnosić się do góry i ich nie czułem.

Drakorio - 2012-07-08 23:04:29

(ale żem temat wyczaił...)

Gdy je raz zrobiłem podczas jazdy na rowerze, zauważyłem, że ramiona mi się lekko unosiły w rytm machania... może mi to ktoś wyjaśnić?

Skrzydełka fajna rzecz, jednak jak na razie poza funkcją ozdobną(astral only) nie widzę dla nich zastosowania. Tak samo z ogonem... (niemożność podrapania go to chyba wada, prawda?)

www.freeheadshotteam.pun.pl www.impressivetitle.pun.pl www.harem-rom.pun.pl www.narutoshippuuden99.pun.pl www.metalocalypse.pun.pl