jamael1995 - 2012-02-20 08:12:00

"            Wielu z was zapewne ciekawi jak stać się magiem chaosu, aczkolwiek droga do tego jest banalna, bo po części każdy z nas nim jest, w końcu każdy z nas w coś wierzy prawda? Ale jednak mag chaosu nie uczy się tylko jak wierzyć, ale też jak manipulować wiarą swoją i innych ludzi przy tym zostając trzeźwym umysłowo. Na stanie się magiem chaosu nie ma przepisu, nim trzeba po prostu być, wierzyć w to, że się nim jest i wierzyć we wszystkie prawa chaosu. Więc co robi chaonita, chaonita po prostu wierzy w to, co robi i wierzy, że to ma słuszność, przy czym nie daje się pokonać słabością umysłu, głównie przez nie wierzenie w jakiekolwiek jego słabość. Pamiętajcie także mag chaosu nie ma wątpliwości, jeżeli macie wątpliwości to albo się ich pozbędziecie albo weźcie się za szach albo jeszcze lepiej za bierki. Mag chaosu (a przynajmniej początkujący), powinien dotrzymywać słowa(nie z przyzwoitości, choć to też), gdyż, w jeśli nie dopełniliśmy słowa to tak jakbyśmy mówili coś w co nie wierzymy, a to tylko osłabia naszą wiarę. Poza tym mag chaosu powinien rozwijać się zawsze i wszędzie wyciągać wnioski z każdego fiaska i każdego powodzenia, stale powinien ćwiczyć wiarę i dopinać swego. Pamiętajcie, że mag chaosu polega na swojej wierze i tylko na niej i że każda wątpliwość może ją zburzyć, co zaznacza trening koncentracji. Początkujący mag chaosu najczęściej korzysta z sigili i godform, ja proponuje jednak korzystać głównie z rytuałów,(choć wielu twierdzi, że one nie mają miejsca w magii chaosu, to się myli, bo znacznie pomagają na początku uwierzyć i wyostrzyć wyobraźnię, uelastycznić umysł), z powodu na rozwój, jaki niosą. Co więcej mogę powiedzieć, nie szukajcie sobie nauczycieli, a jeśli już to niech was pouczają jak uwierzyć i jak stworzyć dobrze rytuał, sigila czy godforme, ale nigdy, przenigdy nie korzystajcie z gotowych już wzorów rytuałów, bo to tak jakbyście nie wierzyli we własne siły a to niewiara i wątpliwości, czyli najgorsze, co może spotkać mag chaosu. Pamiętajcie także, że rola maga chaosu to nic innego jak manipulacja własną i innych wiarą by stworzyć świat takim, jaki nam się podoba.

       I to tyle o byciu magiem chaosu bardziej zainteresowanych odsyłam do ich własnych umysłów, a jeśli nie potrafią znaleźć tam żadnej rady dla siebie to oznacza, że w siebie nie wierzą,czyli nie nadają się na magów chaosu."

konidziu - 2012-04-02 21:18:31

No kto ustala prawdę świata można by się spierać ale nie uważam, że tylko chaoci ustalają takową prawdę w to mają wkład wszyscy.

konidziu - 2012-04-03 21:19:34

Aha spoko

Custodis - 2012-04-16 12:09:03

darakolius napisał:

Nie zrozumiałaś przesłania ! ^^ I OTO MI WŁAŚNIE CHODZIŁO : D

Jak ja to lubię!! xD
1. Unikanie dogmatów!

Magia chaosu jest piękna bo pozwala na dużą dowolność. Co więcej jest wymagająca od adepta i dzięki czemu staje się wartościowa!

Podpisuję się rączkami i nóżkami pod Darakoliusem.

www.afr.pun.pl www.ochroniarzesrodowiska.pun.pl www.mibmnst.pun.pl www.creed.pun.pl www.weloverpg.pun.pl