mizuki - 2011-10-19 23:00:43

Si-Dosu jest dosyć offensywną techniką.
Dobrze się sprawdza w sferze fizycznej pod czas ataku, lecz w ferworze walki trudno jest ją zrobić.

1) Robisz dwie kule energii. Jedna większa i dosyć luźna, druga musi być mocna, zwarta i mała.
2) Łączysz dwie kule ze sobą tak że ta mniejsza znajduje się po środku tej dużej (ma ona na celu nie "wyparowywanie" energii z małej kuli).
3) Wizualizujesz że ta mała wypuszcza korzenie (nie tracąc na gęstości i twardości) aż do granicy większej kulki.
4) Zacznij obracać dwoma kulami w przeciwne strony (im większa prędkość tym lepiej)
5) Uderz w cel.

Jak widać ćwiczenie nie jest łatwe, szczególnie jeśli ma być wykorzystywane podczas walki.
Przy opanowaniu tej techniki do poziomu woli (samą wolą tworzymy si-dosu) jest możliwość użycia jej podczas zwykłej walki.


Pozdrowienia
Mizuki

xao - 2012-02-07 21:23:19

Mam artykuł napisany przez autora tej techniki w którym moim zdaniem jest to lepiej opisane więc wklejam.

1.Teoria
W teorii jest to kula w której wiry Energi niszczą energie nie będącą taką samą jak w rdzeniu w praktyce nie które ciała wchłaniają go ku mojemu zdziwieniu u mojego kuzyna po uderzeniu nie było si-dosu jego ciało wchłonęło energie.

2.Zastosowania
Jest to technika głównie do ataku może spowodować krwotok wewnętrzny (pojawiają się czerwone plamy na ciele) a także duże obrażenia duchowe w zależność od mocy.

3.Praktyka
Jak umiesz psi-balle robić to powinno ci się to udać za 10 razem smuggler na pewno będzie wiedział coś o tym więcej 

4.Tworzenie
Skup się, w dłoni stwórz małą kulkę wielkość ping-pongowej ale musi być w niej sporo energii jak najwięcej się tylko da ale nie przemęczaj się bo to jeszcze nie koniec. To jest właśnie rdzeń czyli źródło mocy dla naszego si-dosu.

Utrzymuj rdzeń w ręce a w drugiej ręce stwórz psi balla wielkość piłki ręcznej musi być pusty w środku. Gratulacje to powłoka.

Teraz włóż (fizycznie ruchem ręki i wizualizując połączenie) rdzeń do powłoki [Uwaga może kopnąć z powodu spięcia energii ja raz przesadziłem i mnie pykło mocno dość]. Ale gdzie gdzie już lecisz na kota?? Poczekaj chłopie nie ruszaj zwierza, a poza tym tylko byś go podładował bo tutaj nic nie robi jeszcze >

Teraz z rdzenia muszą wyjść „włosy” (dobra profesjonalnie nici energii). Nie dekoncentruj się teraz niech te włosy zaczną wirować niech się zaczną kręcić coraz szybciej. Gratulacje to si-dosu

Teraz idź pieprznij tego kozaka tego co myśli ze jest fajny bo podnosi 60kg na klatę i ma buty z adidasia.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Technika działa i jest bardzo ciekawa. Z tego co słyszałem ma "wyższe poziomy" jednak o tym mi nie wiadomo nic więcej (poza tym, że technika na wyższych poziomach jest o wiele potężniejsza).

Dawian - 2012-08-17 00:38:08

Naruto...-_- tylko tyle mogę napisac acz kol wiek technika naprawdę może zostac zrealizowana,tylko że do wytworzenia tego potrzeba średniej ilości energii aby kogoś naładowac,cóż skrzywdzic o wiele więcej

Olimpia - 2012-08-17 09:15:30

Bo bajki tego typu kradną sobie fakty z ezoteryki a potem ludzie uważają to za ''bajkę''. xD
Kiedyś wpadłam do domu do matki i mój brat oglądał bajkę na Nickelodeon a tam wątek o... czakrach. -_-' Ok wyjaśnione dobrze to co są czakry, ale widział ktoś otworzyć je wszystkie w ciągu jednego dnia? xD I to za pierwszym razem?

marcin95w - 2012-08-18 17:25:07

Haha, ja widziałem jakiś film niby dokumentalny, gdzie jakaś kobieta położyła ręce na głowie dziecka i po 3 sekundach powiedziała "no, otwarłam już jego czakrę 3 oka"

www.weloverpg.pun.pl www.creed.pun.pl www.ochroniarzesrodowiska.pun.pl www.cs-misiek.pun.pl www.mibmnst.pun.pl