matrix-9 - 2012-03-20 19:40:59

"Aura – w okultyzmie jest emanacją ciała eterycznego natomiast w filozofii Wschodu manifestacją sił witalnych. Aurę można także określić jako zmienne pole biologiczne składające się między innymi z sił elektromagnetycznych , magnetycznych , elektrycznych i "biograwitacyjnych" człowieka. Potocznie mówiąc polega to na widzeniu kolorów (otoczek) dookoła człowieka. Aura za pomocą kolorów , dostarcza nam informacji na temat stanu , w którym dany człowiek się znajduje – określa stan zdrowia , zasoby energetyczne , stan psychiczny a także stan emocjonalny (w kolorach aury widać dokładnie, że np. osoba jest po jakiejś sprzeczce). Aurę posiada każdy człowiek , lecz najczęściej jest ona słaba i ciemna. Całą jej strukturę można podzielić na poszczególne warstwy:

- Aura eteryczna – jasna lub ciemna obwódka , jest odzwierciedleniem żywotności i witalności organizmu.

- Aura astralna – jest jasna , symetryczna i w dość równej odległości od ciała. Jest ona przejawem życia emocjonalnego i uczuć.

- Aura mentalna – jest mglista i dość jasna ale nie posiada wyraźnych kształtów. Jest przejawem aktywności myślowej i elementów życia duchowego.


Każdy człowiek posiada swoją własną indywidualną aurę. Posiada ją nie tylko człowiek ale np. zwierzęta , rośliny a nawet przedmioty. Aura człowieka „ciągle się zmienia” - w każdej sekundzie może ulec zmianie. Natomiast np. aura pnia będzie cały czas jednakowa chyba , że ktoś ten pień będzie niszczył. Dzieci do 5 lat „naturalnie” widzą aurę , dlatego czasem płaczą gdy popatrzą np. ponad głowę matki lub ojca i nie spodoba im się kolor aury.

Kolory zdradzają także cechy charakteru osoby, której aura jest obserwowana:

Osoby , które są prawdomówne , miłe , uczynne itp. mają zazwyczaj aury jasne , w których kolory są czyste i nie zmącone natomiast przeciwieństwem tego czyli osoby , które są kłamliwe , zazdrosne i dominuje w nich gniew mają aury w kolorach ciemnych , zmąconych , zgaszonych itd.


Znaczenie poszczególnych kolorów:


- Czerwony – Osoby z czerwoną aurą są odważne i pewne siebie. Maja bardzo silną osobowość , kochają osiągać sukcesy , robią wszystko aby wygrać lub być najlepszym. Dla czerwonych bardzo ważne są pieniądze i sex.

- Pomarańczowy – Może oznaczać harmonię miedzy ciałem a duchem. Pomarańczowi poszukują przygód i cieszą się życiem. Uwielbiają planować a następnie realizować te plany. Wolą być samotnikami , łatwo im jest znaleźć sobie partnera.

- Żółty – Mają dziecięcą osobowość i pogodny charakter. Mają wspaniałe poczucie humoru , są dowcipni i rozrywkowi. Chcą być nie zależni i być w związku. Są osobami towarzyskimi - dobrzy w rozwiązywaniu problemów. Są uczciwi i dobrze pracują grupowo. Ważna jest dla nich modlitwa.

- Zielony - To spokojne osoby lubią przebywać na łonie natury. Są otwarci i przyjacielscy , potrzebują mało aby być szczęśliwi. Najważniejsze dla nich jest poczucie szczęścia i satysfakcji. Są towarzyscy i rozmowni (gaduły). Ne lubią zbyt ciężko pracować - fizycznie i umysłowo. Nie są też zbyt odpowiedzialni.

- Niebieski – To troskliwi i opiekuńczy ludzie , bardzo mądrzy. Bardziej przejmują się sprawami innych niż swoimi. Potrzebują być doceniani i kochani przez innych. Dla niebieskich najważniejsze są sprawy duchowe.

- Brązowy - Kolor osób nastawionych do życia pod kątem materialnym oraz biznesmenów.

- Różowy – Kolor ten dominuje w aurze u dzieci i nastolatków , można go spotkać także u dorosłych a wtedy oznacza to , że dana osoba jest nie dojrzała emocjonalnie i psychicznie – brak wiary w siebie.


- Turkusowy - Osoba o kolorze aury turkusowym ma wiele energii , potrafi wpłynąć na innego człowieka jest dobrym organizatorem.


- Biały - Biała aura oznacza brak harmonii w ciele i umyśle. Osoba , która posiada białą aurę najczęściej ma wiele problemów , jest na coś chora lub od czegoś uzależniona.


- Siarkowy - ból , złość.


- Szary - ciemne myśli , nieczyste zamiary.


Zaburzenia aury występują zazwyczaj wtedy kiedy ktoś jest zdenerwowany lub gdy jest chory (np. złamana ręka) , wtedy koło tej ręki pojawi się zaburzenie czyli np. wyraźna zmiana koloru. "

Źródło: http://www.hazelgrove.fora.pl/praca-z-e … y,396.html

Olimpia - 2012-03-20 19:58:49

Ej, no wypraszam sobie xD
Osoby o zielonych aurach mają predyspozycje to uzdrawiania. Natomiast różowa aura to prawdziwa rzadkość u dorosłych, reprezentuje to co już jest rzadkością! Czyli, bezwarunkową przyjaźń i miłość, potrafią przytulić bezdomnego i go przygarnąć, oddać ostatni grasz oraz powiedzieć ''kocham Cię'' do każdego człowieka (miłość to nie tylko związek pomiędzy kobietą a mężczyzną), ludzie o różowych aurach to empaci, kochają każdego człowieka i zwierzę, pomogą każdemu - nie żywią urazy, a jak już to na bardzo krótko. Zawsze dają, nigdy nie biorą - wszystko bezinteresownie. Oni są na ostatnim miejscu, na pierwszym jest cała reszta - osoby o różowej aurze potrafią rzucić się w ogień za nieznajomym a nawet i wrogiem, (choć na ogół ich nie mają, przynajmniej oni nie widzą człowieka jako wroga) nigdy nie odmówią pomocy, są serdeczni i przyjacielscy. Prawdą jest to, że takie osoby są nie pewne siebie często bo wiedzą że się różnią, i są również naiwni bo wierzą w dobro człowieka - są bardzo ufni a kiedy tacy ludzie są już innym nie potrzebni to dostają kopa w tyłek i człowiek z różową aurą zamyka się w sobie, nawet zmienia swój charakter co może się skończyć izolacją od innych, strachem przed zranieniem itp. Są niestali emocjonalnie, fakt ale dlatego bo właśnie są empatami. Osoba empatyczna, wyczuwa emocję innych a czasami nawet je przejmuje co się wiąże ze zmianą zdania bo również przejmują część myśli innego człowieka.

Jako ciekawostkę napiszę, że Jezus miał różową aurę. :P

ika887 - 2012-06-29 21:22:22

Ja tez chcialabym napisac interpretacje kolorow aury, z tego wzgledu, ze jest z bd zrodla, z ksiazki Doreen Virtue pt. ''Oczyszczanie czakr''.

Ogolne Znaczenie Kolorow Aur

Czerwony
- Obsesje lub zmartwienia odnosnie pieniedzy; gniew lub brak przebaczenia; niepokoj lub nerwowosc.

Rozowy
- Zywy i jasny: radosc, milosc, niewinnosc, wspolczucie: nowy lub odrodzony romantyczny zwiazek. Moze takze oznaczac jasnoslyszenie.
- Magenta lub fuksja: pasja, wysoka energia seksualna.

Pomaranczowy
- Przeprowadzka do nowego domu (im wiecej pomaranczowego w aurze, tym bardziej nieunikniona przeprowadzka) lub swiezo po przeprowadzce.

Zolty
- Jasno lub blado zolty: pojawia sie duchowa i psychiczna swiadomosc; optymizm i wiara w przyszlosc; ekscytacja nowymi pomyslami.
- Jasny cytrynowo zolty: walka o utrzymanie wladzy lub kontroli nad relacja osobista lub biznesowa. Nie lubi pracy lub kariery. Zmiana pracy.
- Czysty metaliczno zloty, blyszczacy i jasny: duchowa energia i moc- aktywna i obudzona; osoba pelna inspiracji. Energia Chrystusa.

Zielony
-''Elektrycznie'' jasna, szmaragdowa zielen: Uzdrowiciel (moze byc profesjonalnym uzdrowicielem, naturalnym uzdrowicielem lub takim, ktory jest nieswiadomy swoich uzdrowicielskich zdolnosci). Oznacza takze, ze modlitwy za wlasne uzdrowienie dzialaja. Pracujacy z Archaniolem Rafaelem.
- Ciemna lub mglista lesna zielen (kolor nie ma swiatla ani slabego podswietlania): zazdrosny; oburzony;czujacy sie jak ofiara swiata; winiacy siebie i innych; brak bezpieczenstwa i niska samoocena; brak zrozumienia osobistej odpowiedzialnosci; wrazliwosc na krytyke.
- Groszkowo zielony (mdly zielony): zwodzacy siebie lub innych.

Niebieski
- Jasnoniebieski: Ekspresyjny; prawdomowny; bylby zadowolony ze sciezki kariery zwiazanej z komunikacja.
- Turkusowy lub kolor morskiej piany: Cel zycia to nauczyciel duchowy lub nauczanie innych o uzdrawianiu.
- Blekitny: Jasnowidzacy; wysoce duchowa natura.

Purpura
- Niebiesko (kobaltowo) purpurowy: Archanil Michal stoi tuz obok osoby.
- Czerwonawy fiolet: Jasnoslyszenie (zdolnosc slyszenia glosu wyzszego ja, Boga, aniolow, oswieconych mistrzow lub duchowych przewodnikow).
- Jasna lub czysta ''elektryczna''purpura: W zgodzie z Boskim krolestwem duchowym; oswiecenie: jasnorozpoznawanie.

Bialy- Niewinnosc i prawda; cechy anielskie.
- Biale iskry lub blyski bialego swiatla: Anioly sa blisko.

Tecze
- Paski w kolorze teczy, wystajace niczym promienie sloneczne z dloni, glowy lub ciala: Uzdrowiciel Reiki lub/i gwiezdny czlowiek (ktos, kto jest w swoim pierwszym wcieleniu na Ziemi). Uzdrowiciel energia.

Srebrny
- Jasny metaliczny: Ciaza lub narodziny nowego projektu.
- Ciemny i metny szary: Depresja. Nadmierne zanieczyszczenie powietrza lub dym. Zbyt duza ilosc nabialu w diecie.

Czarny
- Zazwyczaj oznacza dlugoterminowy brak przebaczenia (wobec siebie lub kogos innego) zgromadzony w specyficznym obszarze ciala, ktory moze prowadzic do zagrozenia zdrowia; takze byty skadajace sie na aure, czakry lub cialo osoby; ciala obce; cierpienia z przeszlych wcielen ulokowane w ciele; nie uwolniony zal z aborcjami, jesli ciemnosc pojawia sie w jajnikach.

Irbis - 2012-06-29 23:19:37

Oli nie chce wyjść na idiotę ale to co napisałaś to, to wygląda jakbyś po prostu opisała mnie :D.

www.ochroniarzesrodowiska.pun.pl www.cs-misiek.pun.pl www.mibmnst.pun.pl www.creed.pun.pl www.afr.pun.pl