Witchcraft

Przeniesione na www.witchcraft.com.pl


#1 2012-04-03 09:31:14

 Raven

Nowy użytkownik

9410294
Zarejestrowany: 2012-03-27
Posty: 9
Punktów :   
Znak zodiaku: Panna

Nie wiem co to.. Pomocy..

Moja babcia, jak przypuszczam ma pewne zdolności ezoteryczne... Zdarza jej się np, że widzi swoje wcześniejsze wcielenia, widzi zjawy i... i tu mam problem. Jakiś czas temu miała taki przypadek: zasnęła, w pewnym momencie "wyszła z ciała" i latała po mieście. Ale to nie był sen... Mówiła, że przelatując przez park napotkała swoich 2 pijanych kolegów z pracy i zaczęła ich gonić. Oni przerażeni uciekali. Później wróciła do ciała no i spała dalej. Następnego dnia w pracy owi koledzy opowiadali jak to uciekali przed jakimś duchem w parku. Opisali ten park i to był dokładnie ten sam. Co to takiego? Czy może być to dla niej niebezpieczne?
Ah. I jeszcze coś. Babcia odbiera energię ale nie tylko tę złą ale i dobrą. Nie wie jak to zatrzymać ja z resztą też a to wykańcza ją zdrowotnie.

Wszystko co jej się przytrafia to działanie nieświadome, bo nie wie co robi i dlaczego.
Proszę o pomoc...

Offline

 

#2 2012-04-03 10:02:05

 Olimpia

Administrator

35374777
Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 2464
Punktów :   29 
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Różne :D

Re: Nie wiem co to.. Pomocy..

Każdy ma zdolności ezoteryczne, u większości jest to nieprzebudzone ale u Twojej babci jednak przebudzone. To co widzi to zdolność jasnowidzenia - proponuje zamknąć trzecie oko to bd spokój.

A z tym lataniem po parku. Tak to była rzeczywistość, jej dusza wyszła z ciała i... no narobiło się, to zjawisko się nazywa wyjściem z ciała (wychodzenie w astral, oobe - poczytaj o tym).

A to że odbiera energię... Jest po prostu wampirem energetycznym.

Największym zagrożeniem jest tutaj tylko wampiryzm energetyczny ponieważ wraz z pobieraniem energii pobiera choroby, emocje itp. innych ludzi. Jasnowidzenie tworzy niebezpieczeństwo tylko na poziomie psychicznym, ale tylko u ludzi którzy nie potrafią sobie z tym poradzić z tego co widzę Twoja babcia umie uświadom jej tylko, że jest po prostu medium.
A wychodzenia z ciała wogóle nie ma co się bać.


Normalność to wymysł.
Ludzie (owce) skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

Offline

 

#3 2012-05-26 14:41:40

 Raven

Nowy użytkownik

9410294
Zarejestrowany: 2012-03-27
Posty: 9
Punktów :   
Znak zodiaku: Panna

Re: Nie wiem co to.. Pomocy..

darakolius napisał:

Witam. Nie jest to aż tak niebezpieczne, ale proponuję jednak zablokować babcię, by nic nikomu nieświadomie nie zrobiła. Jest to bardzo dobre źródło energii, ale pewnie zależy Ci na bezpieczeństwie swoim itd. Jak nie to po prostu nałóż pieczęć i zabieraj energię.

Ewentualnie proponuję poprosić Welesa o pomoc. W końcu to jego domena.

Hmmm łatwo poradzić gorzej z wykonaniem.. Jestem na samym początku i nie za bardzo wiem co robić, jak i jak sobie samej nie zrobić tym krzywdy..

Olimpia. Dzięki. Tak myślałam, że to OOBE ale nie byłam na 100% pewna..

Offline

 

#4 2012-05-26 15:34:37

 Jerwal

Wtajemniczony

11262345
Skąd: oklice Żywca
Zarejestrowany: 2012-02-26
Posty: 102
Punktów :   
Żywioł: ZIEMIA

Re: Nie wiem co to.. Pomocy..

Może zasugeruj babci żeby spróbowała to kontrolować? Z ciała może wychodzić świadomie a energii nie ssać od ludzi tylko np z drzew
Pozdrawiam


a ja myślę że jeżeli magia istnieje to lepiej się na niej znać niż nie znać

Offline

 

#5 2012-05-26 18:30:20

 Olimpia

Administrator

35374777
Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 2464
Punktów :   29 
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Różne :D

Re: Nie wiem co to.. Pomocy..

Z zablokowaniem zdolności to zły pomysł ponieważ wpływasz na czyjąś wolę i jest to manipulacja.
Podoba mi się pomysł Jerwala.

PS: Nie ma sprawy.


Normalność to wymysł.
Ludzie (owce) skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

Offline

 

#6 2012-06-02 13:25:20

wilk1610

Wtajemniczony

Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 240
Punktów :   

Re: Nie wiem co to.. Pomocy..

Też jestem za pomysłem Jerwala. Łatwiej będzie ją nakłonić do próby kontrolowania tego niż blokować, po opisie domyślam się, że ta osoba ma bardzo duże zdolności ezoteryczne i każda próba zablokowania jej skończy się tym, że to odbije się na tym kto będzie próbował ją zablokować.

I jest taka możliwość, że jeśli się ją zablokuje i w następnym wcieleniu będzie chciała praktykować magię to dupa, bo będzie poblokowana czyli po prostu odbierzesz jej szansę korzystania z magii chyba, że się jakoś odblokuje. A podświadomość będzie się z całych sił broniła przed zablokowaniem i może Ci się coś stać.

Offline

 

#7 2012-06-02 20:41:04

 Custodis

Wtajemniczony

1767709
Skąd: Dolny śląsk.
Zarejestrowany: 2012-02-02
Posty: 248
Punktów :   
Znak zodiaku: Lew
Żywioł: Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: W sumie nie mam ograniczeń :)

Re: Nie wiem co to.. Pomocy..

Dobra podpisuję się pod petycją "nakłonić babcię do praktyk".
Pytanie jak to zrobić? Moja babcia tez ma fajne bajery intuicyjne, al jakbym jej zaproponował warsztaty magiczne to by mnie wyśmiała.
Raven opisz stosunek Twojej babci do magii.
Po za tym myślę, że sama możesz zacząć wychodzić z ciała i zaciekawić babcię swoją obecnością i właśnie wtedy dać jej do zrozumienia, że w pewnym sensie się na tym znasz i chcesz pomóc.


"Wiara buduje, kłamstwo niszczy, a słowa utrzymują przy życiu."
Custo

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.slipup.pun.pl www.pes-scena.pun.pl www.lifeofnarutorpg.pun.pl www.feniks-literacki.pun.pl www.spox-bakugany.pun.pl