Witchcraft

Przeniesione na www.witchcraft.com.pl


#1 2012-04-14 12:04:45

 Yorgo

Wtajemniczony

Zarejestrowany: 2012-04-12
Posty: 25
Punktów :   
Rodzaj praktykowanej magii: Nie, dzięki

Pomocne nagrania

Nie wiedziałem do jakiego działu wrzucić ten temat, jednak chyba najbliżej mu do medytacji. Jakiś czas temu, właściwie zanim zacząłem na dobre medytować, miałem na dysku całą listę nagrań autohipnozy, o ile można tak to nazwać. Znałem więcej autorów, na dzień dzisiejszy przypominam sobie niestety tylko jednego

http://www.adambytof.pl/free

Można tu znaleźć kilka darmowych nagrań, których autorem jest Adam Bytof. Jeśli macie podobne nagrania pomagające w relaksacji, wizualizacji, dźwięki synchronizujące fale mózgowe podzielcie się w tym temacie. A w przyszłości możemy założyć osobny temat z podręczną listą takich pomocy dla leniwych. Właściwie znalazłem jakąś 'suchą' listę autorów, których zbytnio nie znam. Trochę zajmie mi czasu, sprawdzenie każdego z osobna.

Co myślicie o tej formie rozwoju duchowego? Dodam od siebie, że to jak zestawienie książki z filmem. Takie nagranie jest bardziej przystępne dla kogoś, kto nigdy nie miał styczności z medytacją, o ile autor ciągle do nas mówi i instruuje nas.


http://4.bp.blogspot.com/-wd6-C_SG9HU/T3Xok6m_rcI/AAAAAAAADRw/4vXoEyEd24c/s1600/170px-Ismail_lion_7.png

Offline

 

#2 2012-04-14 13:21:16

 zozo

VIP

6085950
Zarejestrowany: 2011-11-21
Posty: 71
Punktów :   
Znak zodiaku: Strzelec

Re: Pomocne nagrania

Jak dla mnie to jest zbyt wielkie wspomaganie, jak przyjdzie co do czego nie będziesz umiał medytować bo sie nauczyłeś przy tym medytować.
A jak braknie tych nagrań?
Nawet sie nie wyciszysz, jak ktoś jest leniwy to niech się nawet za naukę magii nie bierze.
To tyle odemnie

Offline

 

#3 2012-04-14 15:19:42

 konidziu

VIP

32351653
Zarejestrowany: 2011-10-14
Posty: 731
Punktów :   
Znak zodiaku: Byk
Żywioł: Ziemia
Rodzaj praktykowanej magii: Wszelakie

Re: Pomocne nagrania

No ja jestem leniwy na potęgę a jakoś za naukę sztuki magicznej się wziąłem tu chodzi o samo zaparcie a nie o lenistwo.

Offline

 

#4 2012-04-14 16:21:23

 Olimpia

Administrator

35374777
Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 2464
Punktów :   29 
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Różne :D

Re: Pomocne nagrania

[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]


Normalność to wymysł.
Ludzie (owce) skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.dancedance.pun.pl www.tibiaot.pun.pl www.strzelnicabydgoszcz.pun.pl www.scooter-tuning.pun.pl www.grhfront.pun.pl