Witchcraft

Przeniesione na www.witchcraft.com.pl


#1 2012-07-01 10:16:46

nonnomen

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-06-30
Posty: 13
Punktów :   
Znak zodiaku: Baran

Od początku

Chciałem się dowiedzieć czy jestem w jakimś stopniu przygotowany do rozpoczęcia poznania MAGII.
Pisałem już w zakładce Poznajemy się - "Witam WSZYSTKICH" Pomimo że rozpisałem się to wato przeczytać moją historię. Jakoś tak mam że dużo piszę, ale co tam. Chciałem się włączyć w to co sami okazujecie. Wiem że powinienem wejść w zakładkę "Szukam nauczyciela/ucznia" , ale chciałem zapytać czy ma to sens abym zaczął (mimo że zależy to ode mnie) Chciałbym mieć wsparcie z waszej strony. Czy mogę liczyć na jakieś odpowiedzi na temat mojej historii??

Offline

 

#2 2012-07-01 10:38:58

 Aske

Użytkownik

41730620
Zarejestrowany: 2012-05-14
Posty: 18
Punktów :   
Znak zodiaku: Skorpion

Re: Od początku

Z tego co przeczytałam już n razy na tym forum i z tego co wiem na swoim marnym przykładzie, magii i innych zdolności może uczyć się każdy, lecz jak wiadomo, niektórym to przychodzi z łatwością innym z większym trudem(np. mi xD ), jedni będą lepsi w takiej dziedzinie, inni w siakiej.

I ktoś już pisał, że nauczyciel nie jest potrzebny, chociaż wiadomo, łatwiej przyjdzie początkującemu pytać kogoś doświadczonego na PW czy GG niż na forum niekiedy.

Offline

 

#3 2012-07-01 12:06:05

 konidziu

VIP

32351653
Zarejestrowany: 2011-10-14
Posty: 731
Punktów :   
Znak zodiaku: Byk
Żywioł: Ziemia
Rodzaj praktykowanej magii: Wszelakie

Re: Od początku

Jak mój przed mówca pomniał każdy może lecz nie musi predyspozycje ma każdy w różnym stopniu a nauczyciel no cóż lepiej na początku mieć to wsparcie u bardziej doświadczonych ale co jak co ja na ten przykład jestem samo łukiem i jakoś sobie radzę a pro po predyspozycji ludzie słabi wolą jak i ogólnie psychicznie nie powinni się zabierać za ten aspekt życia jakim jest magia z powodu obaw o życie jak ogólnie zdrowie nie tylko psychiczne i jak coś to możesz do mnie się zgłosić jak byś czegoś nie wiedział i potrzebował wsparcia pomogę ci

Offline

 

#4 2012-07-01 14:22:49

nonnomen

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-06-30
Posty: 13
Punktów :   
Znak zodiaku: Baran

Re: Od początku

Dobrze, ale ja potrzebuję kilku nauczycieli, napisałem już o wsparcie. Dobrze by było gdybym mógł porozmawiać z kimś najbardziej doświadczonym. Nie chcę jakieś głupoty przy tym zrobić więc... chcę się tego nauczyć właśnie pod okiem kogoś doświadczonego. A jeśli chodzi o kilku nauczycieli to jeden uczyłby mnie o magii ognia bo jakoś mi się spodobała i jestem z pod znaku ognia (Baran), kolejny pokazałby mi księgi run itp. kolejny pokazałby mi świat roślin. Jeżeli jest taka możliwość to proszę was byście pisali,czy mogę się do was zgłosić.

Offline

 

#5 2012-07-01 18:41:03

 Evander

Wikkid Wizzy

Zarejestrowany: 2012-06-27
Posty: 208
Punktów :   14 

Re: Od początku

Amorte nonnomen,

Ty, który tu wchodzisz, porzuć wszelkie złudzenia.

O ile nie zamierzasz przywoływać duchów i demonów, to raczej ciężko będzie tobie rzucić jakiekolwiek zaklęcie, którymś mógłbyś zrobić sobie krzywdę.

Ze względu na ogólny brak poszanowania dla metody naukowej wśród wielu mistyków oraz nadmierną arogancję, magia obecnie nie prezentuje się zbyt okazale. Nie mamy latających dywanów.

Mimo to może się w życiu przydać znajomość paru technik.

Zasugerowałbym tobie to samo co wszystkim: sprawdź, do czego się w ogóle nadajesz.
Zacznij od psioniki (ćwiczenia operowania energią) medytacji i wizualizacji. Odezwij się za jakiś rok, jak już opanujesz podstawy.


Everything that has a (born) beginning has an end (in death).

"Zaprawdę, Moc jest krewną konieczności,
  i przychodzi, gdy człowiek jej pragnie" - Pitagoras

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.cs-grom.pun.pl www.wild-west.pun.pl www.mroczni-herosi.pun.pl www.zielonyzoliborz.pun.pl www.znalliance.pun.pl