Witchcraft

Przeniesione na www.witchcraft.com.pl


#1 2012-07-02 18:24:35

 jamael1995

Hedin

37761410
Skąd: Tarnawatka
Zarejestrowany: 2011-12-22
Posty: 300
Punktów :   
Znak zodiaku: Koziorożec
Żywioł: Woda\Ogień\Powietrze\Ziemia
Rodzaj praktykowanej magii: Każda którą uznam za potrzebną

Magia umysłu by Jamael

Usiądź wygodnie, zamknij oczy, odychaj powoli i głeboko, z każdym odechem rozluźnij inną część ciała, zacznij od palców u stóp, potem stopy, następnie kostki, łydki, kolana, uda, teraz palce dłoni, dalej dłonie, nadgarstki, przedramiona, łokcie, ramiona, plecy, kark, i tak dalej, pozwól ramionom opaść bezwładnie, pochyl nieco głowe, a teraz nasłuchuj, i myśl o tym co słyszysz.
Po pewnym czasie powoli  ucisz lub odsuń dźwieki zewnętrzne, skup się na tych które pochodzą z ciebie.
Słyszysz je? Pewnie nie, ale czujesz je zapewne, a teraz wsłuchaj się we własne myśli. Pozwól im płynąć swobodnie, pomyśl o tym co widzisz.
Nic, zgadza się?
Ciemność przed oczami. Wyobraź sobie że stoisz w miejscu, w którym nie ma ścian, podłogi, ani sufitu. Jeśli opanujesz ten stan napisz to zaczniemy kolejną lekcje.
Autor: Jamael ( wszelkie prawa zastrzeżone, z zamiarem użycia tekstu kontakt z autorem z prośbą o rozpowszechnienie )


Ten, którego imienia nie wolno wymawiać, dokonywał wielkich czynów... Strasznych, to prawda, ale wielkich.

Offline

 

#2 2012-07-03 17:07:35

 konidziu

VIP

32351653
Zarejestrowany: 2011-10-14
Posty: 731
Punktów :   
Znak zodiaku: Byk
Żywioł: Ziemia
Rodzaj praktykowanej magii: Wszelakie

Re: Magia umysłu by Jamael

Heh nie ma to jak opisać po raz kolejny metodę wprowadzania umysłu w stan alpha może byś tak już dla samej przyzwoitości dał dalszy ciąg tych że lekcji

Offline

 

#3 2012-07-03 21:52:00

 jamael1995

Hedin

37761410
Skąd: Tarnawatka
Zarejestrowany: 2011-12-22
Posty: 300
Punktów :   
Znak zodiaku: Koziorożec
Żywioł: Woda\Ogień\Powietrze\Ziemia
Rodzaj praktykowanej magii: Każda którą uznam za potrzebną

Re: Magia umysłu by Jamael

A teraz chce abyś wyobraził sobie swój umysł jako pomieszczenie, przestrzeń ograniczoną podłogą, potem ścianami, a na koniec sufitem.
Teraz stwórz sobie drzwi do swej energii, najczęściej jest to pokój z lewitującą kulą energii ( coś jak piorun kulisty ).
Jak widzisz ta energia jest niestabilna, spróbuj stworzyć pojemnik  w ksztalcie kuli elektrostatycznej, stworz urzadzenia pomiarowe wokół kuli, i panel sterujacy. A teraz kilka monitorów indeksujących twój umysł, możesz dodać alarm, monitoring aury...
Wszelkie prawa zastrzeżone itd.
Autor Jamael

Ostatnio edytowany przez jamael1995 (2012-07-08 18:57:13)


Ten, którego imienia nie wolno wymawiać, dokonywał wielkich czynów... Strasznych, to prawda, ale wielkich.

Offline

 

#4 2012-07-03 23:24:22

 Eteryk

Wtajemniczony

39009799
Call me!
Skąd: Leszno *Wielkopolska*
Zarejestrowany: 2011-12-04
Posty: 300
Znak zodiaku: Strzelec
Żywioł: Ogień | Powietrze | Elektryczn
Rodzaj praktykowanej magii: Żywioły | Alchemia | Astral

Re: Magia umysłu by Jamael

Powiem ci ze o tym pokoju to z książki przeczytałes. A ja juz o niej wiem od bardzo dawna.


Vita donum deus habetur.
Meus dignissim et hoc donum
firmum et scientia atque usu
armorum rapidum album.

Offline

 

#5 2012-07-04 06:01:03

 jamael1995

Hedin

37761410
Skąd: Tarnawatka
Zarejestrowany: 2011-12-22
Posty: 300
Punktów :   
Znak zodiaku: Koziorożec
Żywioł: Woda\Ogień\Powietrze\Ziemia
Rodzaj praktykowanej magii: Każda którą uznam za potrzebną

Re: Magia umysłu by Jamael

Człowieku jaka to niby książka? A po drugie to moja technika wiele osób może na taką wpaść...

Ostatnio edytowany przez jamael1995 (2012-07-04 09:13:29)


Ten, którego imienia nie wolno wymawiać, dokonywał wielkich czynów... Strasznych, to prawda, ale wielkich.

Offline

 

#6 2012-07-04 19:20:29

 konidziu

VIP

32351653
Zarejestrowany: 2011-10-14
Posty: 731
Punktów :   
Znak zodiaku: Byk
Żywioł: Ziemia
Rodzaj praktykowanej magii: Wszelakie

Re: Magia umysłu by Jamael

Również to było opisane w książce fantasy więc kolego tu chyba nie potrzeba słów

Offline

 

#7 2012-07-05 00:56:27

 Seanen

Użytkownik

Skąd: Rzeszów
Zarejestrowany: 2012-03-06
Posty: 26
Punktów :   
Znak zodiaku: Baran
Żywioł: Woda, Powietrze
Rodzaj praktykowanej magii: Najpierw podstawy :P

Re: Magia umysłu by Jamael

Konidziu ma rację. Akurat posiadam w moim prywatnym zbiorze książek o tematyce fantastycznej, trylogię w której dosyć obszernie opisuje się "pokój umysłowy" i techniki z nim związane. Widać, że autorka zna się na rzeczy


Przy okazji:

Jamael, mógłbyś wszystkie dalsze części poradnika, artukułu, lekcji (nie wiem jak to nazwać ^^') przenieść do pierwszego posta? Łatwiej byłoby ogarnąć to wszystko i nikt nie musiałby czytać wszystkich twoich wypowiedzi, aby czegoś się nauczyć. Przy okazji szybciej bardziej doświadczeni wyłapaliby ewentualne błędy.


"Tchórze żyją długo, a odważni żyją wiecznie." - Moje porzekadło.

Offline

 

#8 2012-07-06 13:25:51

 konidziu

VIP

32351653
Zarejestrowany: 2011-10-14
Posty: 731
Punktów :   
Znak zodiaku: Byk
Żywioł: Ziemia
Rodzaj praktykowanej magii: Wszelakie

Re: Magia umysłu by Jamael

Seanen bardzo dobry pomysł a i co do książki przeczytałem całą trylogię i nie mogłem pod czas tej lektury odepchnąć od siebie wrażenia że autorka jednak bardzo dobrze wie co opisuje w swoich książkach

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.scooter-tuning.pun.pl www.strzelnicabydgoszcz.pun.pl www.tibiaot.pun.pl www.dancedance.pun.pl www.rusinow.pun.pl