Witchcraft

Przeniesione na www.witchcraft.com.pl


#16 2012-07-28 18:36:34

Rakszajama

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-07-13
Posty: 4
Punktów :   

Re: Szukam nauczyciela

Powróciłem po wyjeździe.Tak umiem medytować a nauczyć chciałbym sie teraz podpalania rzeczy bądź telekinezy.Proszę i dziękuje za pomoc w obu tematach.

Offline

 

#17 2012-07-28 19:29:52

 Olimpia

Administrator

35374777
Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 2464
Punktów :   29 
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Różne :D

Re: Szukam nauczyciela

Podpalanie rzeczy jest możliwe tylko dla mistrzów to zdolność mistyczna która jest możliwa ale na jej naukę raczej Ci życia nie starczy. xD Chyba, że byłeś w poprzednim wcieleniu np. Buddą co jest nie możliwe - tylko Oświeceni mogą robić takie cuda.

Co do telekinezy - wiesz ile to cierpliwości i wytrwałości trzeba w to włożyć? Wyginania metalu mógłbyś się przy dobrych wiatrach nauczyć w parę miesięcy, przy ciągłych treningach i determinacji parę tygodni... Ale cała reszta to parę miesięcy bądź nawet lat. Ja nad łyżeczką ślęczałam parę godzin a wygięłam ją tylko troszkę! xD


Normalność to wymysł.
Ludzie (owce) skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

Offline

 

#18 2012-07-28 22:25:39

 Emrys

SĘDZIA

Skąd: Kraina Wielkich Jezior
Zarejestrowany: 2011-10-25
Posty: 410
Punktów :   
Znak zodiaku: Waga
Żywioł: Powietrze
Rodzaj praktykowanej magii: Zbyt wiele...

Re: Szukam nauczyciela

No widać że amator totalny ale od czego tutaj jesteśmy.

Oli - oczywiście masz rację - podpalanie rzeczy. Szczerze przyznam że to mój słaby punkt jeśli chodzi o utrzymanie neutralności wobec takich " adeptów " co się zarzekają że robią płonące psiballe jak to nazywają ( nawiązanie do płonących rzeczy, niekoniecznie do tego - taki przykład ). Już kiedyś się na ten temat wypowiadałem i dodam tutaj krótko że właśnie dzięki takiemu wypowiadaniu się - o tworzeniu takich rzeczy - nie mając pojęcia nawet o zjednaniu się z ogniem i w ogóle o pracy z żywiołem zdradza się taki delikwent swoim amatorstwem i wybujała wyobraźnią bo czarownikiem bym go nie nazwał. Oczywiście polecam ćwiczenie telekinezy ale nie wielu dotrwało do większych efektów jak poruszanie chociażby drobnymi rzeczami. Poruszanie - o przesuwaniu, zmianie miejsca itp. już nawet nie mówię. To praktyka na lata, nawet nie na miesiące. Po miesiącach może być coś widać jeśli naprawdę jesteś na dobrym etapie rozwoju. Jeśli dopiero zaczynasz - a tak jest w Twoim wypadku - z doświadczenia w  kontaktach z takimi osobami powiedzieć mogę że będzie Ci trudno wytrwać - i wątpię czy tak będzie. Ale życzę Ci jak najlepiej. Skup się na nieco mniejszych zajęciach a nie od razu porywasz się na rzeczy które wymagają odpowiedniego przygotowania. To bym polecał.

Ostatnio edytowany przez Emrys (2012-07-28 22:26:47)


EmS

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.green-iris.pun.pl www.sticklife9.pun.pl www.fullcross.pun.pl www.lipdubug.pun.pl www.se-forum.pun.pl