Witchcraft

Przeniesione na www.witchcraft.com.pl


#1 2012-07-24 17:53:55

wilk1610

Wtajemniczony

Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 240
Punktów :   

Rada Dajamantiego

Dużo osób pyta, jak mam wejść w 5D? co mam robić? jak postępować? co myśleć? a odpowiedź jest najzupełniej oczywista – To czego się boisz, zamień w miłość, a to co Cię denerwuję zamień w radość. To wszystko co musisz zrobić. Kiedy oglądasz straszne tragedie, co czujesz? czy kiedykolwiek przyłapałeś się na myśli o strachu? jeśli tak, powinieneś natychmiastowo zamienić je na myśli o miłości. Może na pierwszy rzut, nie wydaje się to proste, ale trzeba próbować, bo tylko dzięki temu, stajemy się bardziej światli i uzdrawiamy planetę. Tak, to prawda, nasi kosmiczni przyjaciele nie zostawią nas, będą się nami opiekować, a w dniu światowej przemiany, jeśli będzie trzeba, będą ewakuować ludzkość przed kataklizmem. Lecz już dzisiaj, pokażmy wszyscy, że niczym się od nich nie różnimy, że jesteśmy tym samym światłem co Oni, że pochodzimy od tego samego Boga, że jesteśmy tym samym Bogiem, oraz co najważniejsze, że jesteśmy Jednością. Pokażmy im, że świecimy bardzo intensywnym światłem oślepiając pomimo tylu tragedii, wszystkie planety we Wszechświecie.

Bądźmy Światłem,trwajmy w Miłości.
Dajamanti

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.dancedance.pun.pl www.rusinow.pun.pl www.strzelnicabydgoszcz.pun.pl www.grhfront.pun.pl www.tibiaot.pun.pl