Witchcraft

Przeniesione na www.witchcraft.com.pl


#1 2012-07-25 18:49:12

wilk1610

Wtajemniczony

Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 240
Punktów :   

Alfa i Omega

(15.11.2011)


                                        Alfa i Omega


Pozdrowienia i Ukłony Mój Przyjacielu,

Bardzo cieszy mnie ten fakt, iż moje rady są dla Ciebie pomocne i oczywiście jak zawsze z przyjemnością pomogę Tobie dalej zgłębiać tajemnice, która jest we Wszystkim Co Jest i co nie Jest.

Jak również cieszy mnie fakt, iż energia zawarta w przekazie “Jesteś Boską Esencją”, tak bardzo Ci służy. Gdy pytałem moich świadomych przyjaciół o tą energię zawartą w tym przekazie, powiedzieli mi że istoty, które będą czytały ich słowa, dostaną zastrzyk energii podnoszący ich wibrację do wymiaru piątego. Uwierz mi, Oni doskonale wiedzą, kto czyta ich słowa. Ten przekaz to dar, jaki istoty ludzkie mogły otrzymać do podnoszenia wibracji. Niestety nie każdy w to wierzy. Gdy niedowiarek czyta ten przekaz i w momencie pauzy (kiedy Nasi Przyjaciele pracują aby podnieść jego wewnętrzne wibracje) swoją niewiarą, obniża własne wibracje. Co powoduje nieskuteczność pracy. Jednakże Ty wiesz, Mój Drogi do czego zmierzam. Ty wiesz.

Jesteś Istotą Boską i nie da się temu zaprzeczyć. Twoim przyrodzonym prawem, jest tworzenie własnej rzeczywistości w zgodzie z własnymi pragnieniami. Jednakże w dobie tej rzeczywistości, człowiek przestaje na to zwracać uwagę. Jest zajęty własnym małym światem i ograniczonymi trzema wymiarami. Większość ludzi jest przekonana, iż trzy wymiary to najprawdziwsza rzeczywistość i oprócz niej, nie ma nic innego. Gdy po Wielkim Akordzie Przejścia, znajdą się w wymiarze piątym, będą bardzo zdezorientowani i niestety większość z nich wybierze odejście z tego świata, lub poczują, iż w piątym wymiarze, ktoś albo coś ma nad nimi kontrolę i nie mają żadnego wpływu na własną rzeczywistość. Będą tak sądzić, ponieważ w wymiarze trzecim znajdowała się przestrzeń między wyobraźnią a materializacją danego pragnienia. W piątym wymiarze, tej przestrzeni nie będzie. I ta, tak zwana “szybka materializacja” wyprowadzi ich z własnej równowagi. A tymczasem, natychmiastowa materializacja, jest po prostu poszerzeniem własnej świadomości. Jest to jedna z wielu nagród,  które czekają na “Nowe Istoty Światła”, w piątym wymiarze. Jednakże, nie trzeba czekać na wymiar piąty, aby zacząć tworzyć natychmiastowo. Wystarczy poszerzać własną świadomość Tu i Teraz. I naprawdę to wystarczy.

A teraz przybliżę dokładniejsze znaczenie: Duchowej Sztuki Manifestacji Czegokolwiek. Sztuka ta, opiera się na tzw. wskazówkach manifestacji. Wskazówki te, są dokładnie poukładane w zgodzie z uniwersalnym Prawem Wibracji i Rezonansu. Jest to: Wolna Wola, Wyobraźnia, słowo i uczucie Miłości.

                                                   Wolna Wola

W czasach Wielkiego Początku gdy Ojciec dzielił swą świadomość na “setki” “bilionów” części, powstały nieskończone legiony Kul światła. Każda Kula światła, była jedną z części świadomości Wielkiego Stwórcy, a jednocześnie “Pełnym” Stwórcą. Kula Światła posiadała świadomość stwórcy i została nazwana sygnaturą świadomości lub “duszą”. Dusza ta, miała za zadanie doświadczyć siebie, jako pełnej mocy i władzy Wielkiego Nieskończonego Boga. Ze względu na identyczność zachowań wszystkich dusz, żadna z nich nie różniła się od innych. Aby doświadczyć różnorodności, dana dusza w postaci kuli światła, zwolniła swoje wibracje i umiejscowiła się w ciele fizycznych, tuż obok serca, po to by doświadczyć iluzyjnej odrębności od innych dusz i od Stwórcy, gdzie w początkowych fazach rozwoju rządziło Ego. Od tej chwili, każda wcielona dusza, posiadała własną indywidualną tożsamość z różnymi “nieprzewidywalnymi” doświadczeniami. Jest to krótki opis, powstania istot żywych, zamieszkujących wszystkie wymiary we Wszechświecie. Jak widzisz, Stwórca pragnął, aby każda dusza wcielona lub eteryczna, poznała siebie w doświadczeniu jako Pełnego Boga, jakim jest. Gdy dana istota fizyczna myśli, że jest ograniczona pozostając w ciele fizycznym to się myli. Bóg podarował materię ciała istotom, aby posiadały inny wygląd i zupełnie inną tożsamość. Ponieważ na poziomie czystej świadomości, jesteśmy tacy sami. A więc, Wolna Wola jest naszym przyrodzonym prawem. Dzięki niej, możemy być takimi, jakimi chcemy. Robić to co chcemy lub materializować z Ojca (Światła) różne rzeczy. Dzięki Wyobraźni, którą wykorzystujemy do zwolnienia wibracji myśli i światła do wolniejszej wibracji materii. Uwierz mi, nie istnieje nic czego nie mógłbyś mieć ani czym nie mógłbyś się stać. Wypróbowałem to na sobie i zrozumiałem, że wolna istota to taka, który wykorzystuje moc drzemiącą w nim, nie tylko w rzeczach małych, ale nawet tych, do których inni przypisują etykietkę o nazwie: “Niemożliwych”.

                                                      WYOBRAŹNIA

Wyobraźnia Mój Drogi, jest władzą umysłu. Jest czymś więcej niż zwykłą myślą.  Myśli to jednostkowe sekwencje mentalne, wykorzystywane w celach małostkowych, takich jak: zgięcie ręki lub kolana, podnoszenie kubka z herbatą, ubieranie lub prowadzenie samochodu. Do tych czynności, potrzebne są myśli, aby stworzyć działanie. Wbrew temu co inni piszą, myśli nie tworzą twojej rzeczywistości. One tylko nią sterują, kiedy już jest ukierunkowana w daną stronę. Natomiast wyobraźnia jest tym, co naprawdę tworzy rzeczywistość jednostki. Poprzez wyobraźnię możemy stworzyć w głowie pewna sytuację, którą chcemy doświadczyć, lub przedmiot który chcemy zmaterializować i uczynić je widzialnym. Całą czynność, którą musisz uczynić, to stałe utrzymywanie swojego obrazu mentalnego w głowie, ze wszystkimi szczegółami. Spraw aby obraz był tak wiarygodny, abyś poczuł miłość i jedność do wybranej sytuacji. Pytanie które z pewnością zadała by większość ludzi brzmi: Jak mam utrzymać obraz stale w moim umyśle, skoro mam
w ciągu dnia tyle rzeczy do zrobienia, które wybiją mnie z mojej wizualizacji? Odpowiedź jest niezwykle prosta. Gdy robisz pewne czynności w ciągu dnia, używasz do tego myśli. Nie tylko możesz je używać a musisz. Pamiętając to co napisałem na początku: Myśl nie tworzy Twojej rzeczywistości, tylko wyobraźnia. Musisz jedynie pilnować aby podczas tych codziennych czynności, przez przypadek twój umysł automatycznie nie tworzył obrazów mentalnych. Jest bardzo ważne aby to zrozumieć.
Gdy tylko masz chwilę wytchnienia, odrywając się od Twoich codziennych obowiązków, wróć do swojej wizualizacji wyobrażanej rzeczywistości. Im częściej będziesz koncentrował się na tym czego pragniesz, tym szybciej objawi się Tobie wspaniała rzeczywistość. Oto cały klucz. Ważne jest również aby wiedzieć, że nie tylko możesz manifestować rzeczywistość jaką chcesz, ale również materializować różne rzeczy “z powietrza”.  Stała koncentracja na przedmiocie, który chcesz zmaterializować bez najmniejszego uczucia wątpliwości, spowoduje materializację wszystkiego czego tylko zapragniesz. Gdy koncentrujesz na czymś swoją skupioną uwagę, wyobraźnia wysyła energię nad
i wokół Twojej Istoty. Dalsza koncentracja, powoduje przekształcenie tej energii w czyste światło, tworząc tzw. ” świetlny wzorzec”. Na końcowym etapie, “świetlny wzorzec” danej rzeczy zwalnia wibracje, aby dopasować się wibracyjnie do wymiaru, w którym egzystujesz, tworząc gęsta materię. Następnie dana rzecz jest zmaterializowana i przyciągana do Ciebie, przy pomocy aury magnetycznej. Tak tworzysz przedmioty, które pragniesz poczuć przy pomocy swoich zmysłów, wykorzystując wyobraźnię.

                                                          SŁOWO

Niezwykle pomocne w tej sztuce są słowa. Gdy używasz słów do danego wyobrażenia, ładujesz je dodatkowo potężną energią. Słowa wypowiadane w kolejności “Ja Jestem…” są stwierdzeniem faktu. A więc przy pomocy tych słów, stwierdzasz iż dane pragnienie już zaistniało, co spowoduje przyspieszenie częstotliwości wyobrażenia i szybszą materializacja.

Człowiek nieświadomie wykorzystuje te słowa nie zdając sobie sprawy z ich mocy, mówiąc: “Ja Jestem chory”, ładując energie we własną chorobę. Albo: “Ja Jestem samotny”, co powoduje iż dana osoba, pozostaje w smutku z dala od bliskich.

Także słowa “Ja Jestem”, mają ogromną moc i należy je wypowiadać tylko do realizacji swoich pragnień. Ponieważ mogą spowodować zdarzenie, które nie jest w harmonii z pragnieniem danej osoby. Dlatego do wyobrażenia dodaj słowa: “Ja Jestem… plus dane pragnienie”. Wymawiaj je bardzo często z niezachwianą wiarą, kiedy wizualizujesz lub robisz jakąś inną czynność.

                                               Uczucie MIŁOŚCI

Czynnikiem końcowym, które dodajesz do wyobrażenia i słowa to uczucie. Ważne aby towarzyszyło Tobie uczucie Miłości. Dlaczego jest to tak ważne? Ponieważ to co kochasz, przyciągasz. A to co przyciągasz, Jest. Gdy pragniesz danego pragnienia, poczuj miłość do niego. Cokolwiek by to nie było, pokochaj je z całego serca. Pokochaj tak mocno, na ile potrafisz. Musisz wiedzieć, iż Twoja prawdziwa natura to czysty Stwórca. A czysty Stwórca, to czysta Miłość. Gdy pragniesz czegoś, wiedz iż dana manifestacja musi zostać stworzona z Ojca. Kierując się zasadą: “Bóg to Wszystko Co Jest i Co Nie Jest”. Dlatego dane pragnienie musi powstać z Czystej Miłości Stwórcy. Gdy czujesz miłość do czegoś, jesteś w wibracyjnej harmonii z tym właśnie pragnieniem. A gdy jesteś
w tej harmonii, to czego pragniesz MUSI zostać przesłane do Ciebie. Taka jest zasada, uniwersalnego Prawa Wibracji i Rezonansu.

Gdy zamiast tego uczucia, towarzyszy Tobie jakże często odczuwane uczucie zwątpienia, dane pragnienie nie zostanie zmaterializowane. To również jest główną zasadą tego Prawa. Mistrz to ten, który tworzy bez żadnych wątpliwości. Czy rozumiesz?

A więc podsumujmy wszystko z wykorzystaniem przykładu.
Powiedzmy, iż pragniesz zdrowia. A do procesu uzdrawiania, wykorzystasz Duchową Sztukę Manifestacji Czegokolwiek.

Na początku pojmujesz znaczenie Wolnej Woli  i rozumiesz, iż możesz doświadczyć wszystkiego czego chcesz, bez żadnych ograniczeń. Zdajesz sobie sprawę, iż dana dolegliwość, czy choroba również jest stworzeniem. Jednakże stworzeniem na bazie etykietki: “negatywnej”. Dochodzisz do wniosku takiego, iż stworzenie choroby nie było takie trudne, więc stworzenie zdrowia również “pójdzie jak po maśle”. Wykorzystujesz wyobraźnię, do stworzenia idealnego “Ja”, które cieszy się swoim zdrowiem. Do swojej wizualizacji, nie dodajesz czynnika choroby, ponieważ takie dodanie spowoduje zwiększenie choroby. Skupiasz się tylko na zdrowiu i na swoim idealnym “Ja”.

Wykorzystujesz słowa: “Ja Jestem Zdrowy i Pełen Życia”, co powoduje twoją poprawę samopoczucia, i ładuje wyobraźnie potężnym ładunkiem energii. Aż w końcu, tworzysz w swoim wnętrzu Miłość do Zdrowia. Kochasz być zdrowym, ponieważ zdrowie jest Twoim naturalnym stanem. Wizualizujesz i afirmujesz tak często, aż dana choroba zniknie z Twojego życia. Przy takiej postawie, nie będzie dla Ciebie istnieć słowo: “Niemożliwe”, bo tak naprawdę słowo to nie istnieje.

Duchowa Sztuka Manifestacji Czegokolwiek, została stworzona tak, aby każdy następny, dodany czynnik, zwielokrotniał moc tworzenia.

Wolna Wola, Wyobraźnia, słowo, uczucie Miłości, to kompletne czynniki do stworzenia Czegokolwiek. Możesz wykorzystać tylko Wolną Wole, aby Twoja Istota Wewnętrzna napajała się nadzieją, co spowoduje bardzo wolne tworzenie. Jednakże gdy dodasz Wyobraźnię, moc twojego tworzenia zostanie powiększona, o prawie 70%. Gdy stale towarzyszą Tobie słowa: “Ja Jestem…” dodajesz kilka potężnych ładunków energii do częstotliwości swojego pragnienia, co powoduje iż jest ono prawie w Twoim posiadaniu. Natomiast, jeżeli dodasz jeszcze uczucie Miłości, które zakotwicza Cię w Twoim pragnieniu, dysponujesz tak potężną energią, iż materializacja czy też manifestacja, dosłownie musi się wydarzyć. I to szybko.

Podzieliłem się z Tobą, Mój Przyjacielu, nie tylko wskazówkami. Ale też konkretną wiedzą, którą wykorzystuję w każdej chwili Teraz. Mam nadzieję, iż pomogłem Tobie zgłębić i rozjaśnić, mądrość tworzenia własnej rzeczywistości, jak i owej Sztuki. Gdy będziesz miał jakieś wątpliwości, to skieruj je do mnie. Pomogę Tobie je rozpuścić i napełnić Twoje naczynie wewnętrzne czystą wiedzą i zrozumieniem.
Oraz pamiętaj, szczęśliwy człowiek to taki, który zdaje sobie sprawę ze swojej Boskości i żyje chwilą.

Niech Twoje Światło osiągnie wielkość Alfy i Omegi, świecąc ciągle i nieprzerwanie.

Pozdrawiam w Miłości.

“Wychodząc na świat, ujrzałem Boga.
Widziałem Go w drzewach, na niebie,
w innych ludziach. Słyszałem jego piękny
głos w oddali. Mogłem po Nim chodzić i
nosić Jego Imię. Gdy dotknąłem muru,
poczułem życie. To serce, które bije
nieprzerwanie. To On. To Bóg.
To Mój Ojciec. To Ja. Gdy to powiedziałem,
wiatr uniósł mnie na swoim grzbiecie,
kierując do Wiecznej Chwili Radości.”

Dajamanti

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.rusinow.pun.pl www.grhfront.pun.pl www.strzelnicabydgoszcz.pun.pl www.scooter-tuning.pun.pl www.tibiaot.pun.pl