Witchcraft

Przeniesione na www.witchcraft.com.pl


#1 2012-07-30 22:28:09

 xPietrekx

Wtajemniczony

32551285
Zarejestrowany: 2012-07-20
Posty: 45
Punktów :   
Znak zodiaku: Panna
Żywioł: Powietrze
Rodzaj praktykowanej magii: różne

chcę żeby ktoś cierpial

Jak w temacie
Macie może jakieś pomysły ?

Offline

 

#2 2012-07-30 22:34:38

 grega

Użytkownik

13511464
Zarejestrowany: 2012-07-29
Posty: 34
Punktów :   
Znak zodiaku: Byk
Żywioł: Ziemia
Rodzaj praktykowanej magii: Różne
WWW

Re: chcę żeby ktoś cierpial

To znaczy ?
Wszystko co sobie wyobrazisz lub pomyślisz, może się takie stać, ale nie radze nikomu życzyć źle.


Bless Ya !

Offline

 

#3 2012-07-30 22:35:42

 kelley

Wtajemniczony

Skąd: I love Warszawa
Zarejestrowany: 2012-06-01
Posty: 76
Punktów :   

Re: chcę żeby ktoś cierpial

A to ma być jakaś konkretna osoba, czy ktokolwiek?


# Miłość jest jedynym pomostem między widzialnym a niewidzialnym, który zna każdy. Jest jedynym językiem, w którym da się wyrazić lekcje, jakich na co dzień udziela nam Wszechświat xD

Offline

 

#4 2012-07-30 22:38:08

 xPietrekx

Wtajemniczony

32551285
Zarejestrowany: 2012-07-20
Posty: 45
Punktów :   
Znak zodiaku: Panna
Żywioł: Powietrze
Rodzaj praktykowanej magii: różne

Re: chcę żeby ktoś cierpial

Konkretna osoba

Offline

 

#5 2012-07-30 23:10:20

 Olimpia

Administrator

35374777
Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 2464
Punktów :   29 
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Różne :D

Re: chcę żeby ktoś cierpial

Zgadzam się z Gregą, więcej sobie szkód narobisz niż drugiej osobie, złe emocje zaniżają ci wibrację a jak masz niskie wibrację to ściągasz na siebie negatywne byty które nie tylko mogą na Tobie żerować...
Poza tym jak wierzysz w Trójpowrót to pamiętaj o konsekwencjach.

Jeśli chodzi o samo zadawanie bólu... Lepiej uderzyć w czuły punkt np. wykorzystać czyjąś wrażliwość niż się produkować magią.


Normalność to wymysł.
Ludzie (owce) skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

Offline

 

#6 2012-07-31 00:10:55

 Evander

Wikkid Wizzy

Zarejestrowany: 2012-06-27
Posty: 208
Punktów :   14 

Re: chcę żeby ktoś cierpial

Amorte Pietrek,

Spróbuj zabrać tej osobie jej ulubioną zabawkę. Ewentualnie powiedz jej coś przykrego.


Everything that has a (born) beginning has an end (in death).

"Zaprawdę, Moc jest krewną konieczności,
  i przychodzi, gdy człowiek jej pragnie" - Pitagoras

Offline

 

#7 2012-07-31 05:57:37

 kelley

Wtajemniczony

Skąd: I love Warszawa
Zarejestrowany: 2012-06-01
Posty: 76
Punktów :   

Re: chcę żeby ktoś cierpial

jakoś nie daje mi spokoju xPietrekx Twój post.
Myślę, że jest wielu ludzi, którzy mają sporządzoną długa jak rolka papieru toaletowego listę osób, które chce się żeby cierpiały. Takie pragnienia są najbardziej naturalnymi cechami ludzkimi i wielu zagubionych odnalazło sprawiedliwość i spełnienie tych pragnień w czarach i magii. Jednak żeby stać sie specjalistą w zadawaniu innym bólu, smutku trzeba odkryć czym cierpienie jest samo w sobie. Trzeba samemu najpierw poznać czym jest to coś co chcemy sprowadzić na innych, żeby to zrobić skutecznie.
Sięgnę po jakieś znane mądrości ludu, które pomagają zrozumieć istotę cierpienia. Mówi się na przykład, że nie powinno się kopać w leżącego. Źródło tego powiedzenia bierze się stąd, że na planie fizycznym jest taki moment granicy bólu, że kiedy człowiek ją przekracza to nic już nie czuje. Możesz go na planie fizycznym kopać ile chcesz, a on już po tej granicy nie będzie nic czuł, a jedynie cierpliwie będzie czekał aż się spocisz. Nie inaczej rzecz się ma na innych planach, nie tylko fizycznym.
Ciekawie o ciepieniu kiedyś pisał Paulo Coelho, w Jedenaście miunut. Generalnie zmierzał on do starożytnych metod wyzwolenia się przez przejście przez cierpienia. Że celem życia człowieka jest poznanie swojej wytrzymałości na każdy rodzaj bólu. Wtedy doznaje się wyzwolenia. Tam padło kilka bardzo ważnych spostrzeżeń, które pomogłyby Ci przez zrozumienie samego siebie precyzyjniej zadać komuś ból. Gdyby chciało Ci się lepiej przejść przez studium cierpienia to poszukaj tej książki.
Jak patrzę na Twoje pragnienie z grubsza to widzę bardzo wiele rozwiązań. Zajmowało się tym aż tyle systemów magicznych, że aż nie wiem od czego zacząć. Jednak przede wszystkim sam powinieneś odpowiedzieć sobie na kilka podstawowych pytań. Musisz też ustalić sam ze sobą co tak naprawdę chcesz zrobić. I nie możesz zapominac o prawach świętej geometrii, którymi rządzi się zarówno plan fizyczny naszego świata, ale które obowiązują nieporuszenie również w magii; musisz wiedzieć banalnie mówiąc, że nie dla wszystkich cierpienie i ból to to samo. Mówi się na przykład źle życząc komuś: chuj ci w dupę. Ale to co dla życzącego może wydawać się prawdziwym złożyczeniem, synonimem bólu, czy cierpienia dla jakiejś dziewczyny może być źródłem prawdziwej wręcz przyjemności, czy rozkoszy. A czy tego życzymy komuś kto powinien cierpieć w naszych pragnieniach, które nie mi jest oceniać !?
Ważnym napewno tu w tym wszystkim spostrzeżeniem są mądrości starożytnych magów i czarownic specjalizujących się w vendettach za krzywdy. Stare pisma mówią na przykład o prawie zmiany stanów jak w wahadle od cierpienia do radości, od depresji do szczęścia, i że miłość i nienawiść są tym samym uczuciem tylko w innej skali. Mówię to w bardzo wielkim naturalnie uproszczeniu. Może postaraj się to dążenie od bieguna jednego stanu do bieguna drugiego stanu wykorzystać? Może trzeba w czarach odwrócić swoją intencję dla dosadnego osiągnięcia celu? Może trzeba życzyć komuś radości, żeby się nią przejadł i przesłodził. I żeby wcześniej wahadło odwróciło kierunek swojego niepowstrzymanego ruchu.
A może wystarczy, że życząc tylko komuś dobrze sami staniemy się silniejsi i mocniejsi wraz z powrotem do nas samych tych naszych życzeń?
Magia daje Ci cały wachlarz różnych możliwości. Wiele tylko zależy od tego jak daleko chcesz się posunąć i jak bardzo wiesz co robisz. Czary projektują sprytne programistki, czytaj czarownice, które mając pewną wiedzę potrafią świetnie manewrować pomiędzy prawami Wszechświata, pomiędzy tym co możliwe i tym co niemożliwe; tym co bezpieczne, a tym co niebezpieczne. Przeglądając wiedzę z tego forum możesz dla swoich celów zaprzęgnąć całą stworzoną przez siebie armię servitorów. Możesz kodować sigille, pracować z laleczką voodoo, albo też poszukać "przyjaciół", którzy Ci pomogą w świecie do którego masz dostęp w medytacji i autohipnozie.
Przedewszystkim jednak pamiętaj, że cokolwiek zrobisz napewno do Ciebie wróci. Wiedźma ma dlatego perioratywny wydźwięk, bo to istoty, które potrafiły to przeskoczyć. A zielone światło się ma kiedy zrozumie się, że ten akapit nie zawiera pewnej sprzeczności.


# Miłość jest jedynym pomostem między widzialnym a niewidzialnym, który zna każdy. Jest jedynym językiem, w którym da się wyrazić lekcje, jakich na co dzień udziela nam Wszechświat xD

Offline

 

#8 2012-07-31 16:49:33

 LordAnayami

Wierny użytkownik

670441
Zarejestrowany: 2011-10-18
Posty: 302
Punktów :   
Znak zodiaku: lew

Re: chcę żeby ktoś cierpial

Kolego pamiętaj, że zawsze cokolwiek dasz innemu człowiekowi, czy to bul, czy to szczęście, to wróci do ciebie, może w innej postaci, ale wróci. Może zamiast życzyć mu nieszczęścia powinieneś postawić się w jego sytuacji, przemyśleć. Może tak naprawdę ty byłeś winny, a on tylko ci "oddawał". A może zawinili inni ludzie, którzy mieli wpływ na niego. Może to oni tak naprawdę byli winni jego zachowania, a on zaś był marionetką. Radzę ci, zamiast skupiać się na krzywdzeniu innych szerzyć dobro i miłość. Cokolwiek dasz to dostaniesz. Dając miłość innym, sam ją otrzymasz Przemyśl w ciszy nad tym, czy warto mu zrobić krzywdę czy nie.


http://myanimelist.net/profile/LordAnayami
Zmieniając swoje poglądy zmieniasz swoje otoczenie i wszechświat
http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4c2f6d8a23e3d

Offline

 

#9 2012-07-31 21:46:17

 xPietrekx

Wtajemniczony

32551285
Zarejestrowany: 2012-07-20
Posty: 45
Punktów :   
Znak zodiaku: Panna
Żywioł: Powietrze
Rodzaj praktykowanej magii: różne

Re: chcę żeby ktoś cierpial

Dziekuję wszystkim w sumie to mnie przekonaliście zrobię to "Nie magicznie" dzięki wielkie jeszcze raz Olimpia zamknij temat i po sprawie

Offline

 

#10 2012-07-31 21:59:00

 Evander

Wikkid Wizzy

Zarejestrowany: 2012-06-27
Posty: 208
Punktów :   14 

Re: chcę żeby ktoś cierpial

Amorte,

Nie no, magicznie można zaszkodzić jak najbardziej.

Fajnie jakbyś miał jakiś powód konkretny, i określony cel. Bo z zadanego na początku pytania nawet nie wynikało że chcesz szkodzić "magicznie".


Everything that has a (born) beginning has an end (in death).

"Zaprawdę, Moc jest krewną konieczności,
  i przychodzi, gdy człowiek jej pragnie" - Pitagoras

Offline

 

#11 2012-08-24 00:23:21

Unmenihil

Użytkownik

Skąd: Trojmiasto
Zarejestrowany: 2012-08-15
Posty: 61
Punktów :   
WWW

Re: chcę żeby ktoś cierpial

Ją cierpię bo doszedłem do wniosku Evander , że gdybym miał Ciebie zobaczyć w realu to zamiast ciebie zobaczyłebym twojego awatara tak bardzo wyczuwam tą więź . :-| :-X =-O ;-)

Offline

 

#12 2012-08-24 00:49:36

 Klak Norris

Hodowca Cebuli

Skąd: Ka do eN
Zarejestrowany: 2011-12-27
Posty: 310
Znak zodiaku: Lew
Żywioł: Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Tak, lubię żelki

Re: chcę żeby ktoś cierpial

Kopnij tą osobę w kostkę i po sprawie. -.-


Mass murder makes me happy! Dead bodies make me happy! say what you will of me, I'll always have juggalo family!

Offline

 

#13 2012-08-31 10:28:00

 Amber

Wtajemniczony

Zarejestrowany: 2012-08-30
Posty: 48
Punktów :   
Znak zodiaku: chinski Tygrys
Żywioł: wszystkie
Rodzaj praktykowanej magii: magia serca i natury

Re: chcę żeby ktoś cierpial

Witaj Pietrek, mam do Ciebie pytanie- a dlaczego chcesz zeby ktos cierpial? jaki jest powod? pozdrawiam


Sko­ro nie można się cofnąć, trze­ba zna­leźć naj­lep­szy sposób, by pójść naprzód. 
Świat na­leży do ludzi, którzy mają od­wagę marzyć i ry­zyko­wać, aby spełniać swo­je marze­nia.
*** Paulo Coelho

Offline

 

#14 2012-08-31 22:57:51

 kelley

Wtajemniczony

Skąd: I love Warszawa
Zarejestrowany: 2012-06-01
Posty: 76
Punktów :   

Re: chcę żeby ktoś cierpial

a jakie ma znaczenie Amber to dlaczego on chce żeby ktoś cierpiał? Może nawet lepiej by było gdyby odpowiedź na to, to takie swoje wewnętrznienie się przelał na innym tematycznie forum?
xPietrekx jedynie chciał się nas doradzić o sposoby na to, żeby ktoś cierpiał. I jeśli ktoś chciał mu pomóc to wyraził swoje zdanie w tym wątku


# Miłość jest jedynym pomostem między widzialnym a niewidzialnym, który zna każdy. Jest jedynym językiem, w którym da się wyrazić lekcje, jakich na co dzień udziela nam Wszechświat xD

Offline

 

#15 2012-08-31 23:14:57

 Olimpia

Administrator

35374777
Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 2464
Punktów :   29 
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Różne :D

Re: chcę żeby ktoś cierpial

Przecież napisał, że już z tego pomysłu zrezygnował. xD Ten temat jest nieaktualny, poza tym on ostatnio na forum z niewiadomej przyczyny nie wchodzi.


Normalność to wymysł.
Ludzie (owce) skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.souledge.pun.pl www.dbzpbf.pun.pl www.narutoreverse.pun.pl www.selora.pun.pl www.costam.pun.pl