Witchcraft

Przeniesione na www.witchcraft.com.pl


#1 2012-08-03 11:08:05

 Carolayna

Nowy użytkownik

32312711
Zarejestrowany: 2012-08-01
Posty: 4
Punktów :   
Znak zodiaku: Bliźnięta
Żywioł: Powietrze,Woda

Powrót do magi i silny ból głowy

Witam.
Jest od nie dawna na forum , dopiero próbuję ogarnąć co i jak.
No i mam od kilku dni pewien problem. Zaczęłam jak dawniej praktykować magię, bardziej na poważnie. Ogólnie nic takiego krótkie medytacje, magia księżyca, świec no i luster. Od tego czasu budzę się z bardzo silnym bólem głowy, który utrzymuję się aż do wieczora. Najgorzej, gdy wstaje. Wtedy ból jest nie do zniesienia. Bardzo proszę, o jakieś wskazówki, czy to z przemęczenia , czy coś gorszego?. Zbyt dobrze nie orientuję się w tych sprawach. Jestem początkująca.

ps: Mam nadzieję, że dobrze umieściłam ten wątek, jeśli nie. Przepraszam

Offline

 

#2 2012-08-03 12:53:04

 Olimpia

Administrator

35374777
Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 2464
Punktów :   29 
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Różne :D

Re: Powrót do magi i silny ból głowy

Witam!

Dziedziny którymi się zajmujesz otwierają Trzecie Oko. Możliwe, ze Ci się uaktywnia...

Albo masz ataki psychiczne co bardziej pasuje bo jak Trzecie Oko się otwiera to ból głowy jest tylko parę godzin. Zrób sobie Mniejszy Rytuał Pentagramu albo jakiś inny rytuał który cie oczyści i ochroni.
I zrób sobie przerwę od Magii Luster, jeśli masz w pokoju w którym spisz lustra zasłoń je np: ręcznikiem - po niecałym tygodniu powiedz czy ból głowy ustąpił. Tylko nie zapomnij o oczyszczeniu i ochronie.

PS: Te dziedziny którymi się zajmujesz to nie jest nic takiego. To są systemy Magii Naturalnej, a pod systemy Magii Żywiołów.
Większość ludzi traktuje je jako nic takiego tylko dlatego bo nie wiem... Są proste? Może i są proste ale są bardzo praktyczne i potrafią być niebezpieczne tak samo jak inne systemy - dążę do tego, że ta dziedzina nie jest gorsza od innych systemów. Zajmuje się Magia Naturalna od dziecka i choć znam wiele innych systemów Magia Naturalna jest moja ulubiona i nie zamierzam z niej zrezygnować - z niej korzystam najczęściej, rzadko kiedy z innych systemów bo po prostu tak lubię.


Normalność to wymysł.
Ludzie (owce) skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

Offline

 

#3 2012-08-03 13:16:06

 Evander

Wikkid Wizzy

Zarejestrowany: 2012-06-27
Posty: 208
Punktów :   14 

Re: Powrót do magi i silny ból głowy

Amorte,

A w którym miejscu ciebie boli głowa? Jak ja podczas rytu kierowałem energię przez czakrę trzeciego oka, też miałem niezłe "ciśnienie".

Generalnie, wcinaj tabletki z magnezem i wapniem przy takich intensywnych ćwiczeniach umysłowych.


Everything that has a (born) beginning has an end (in death).

"Zaprawdę, Moc jest krewną konieczności,
  i przychodzi, gdy człowiek jej pragnie" - Pitagoras

Offline

 

#4 2012-08-03 14:08:49

 Carolayna

Nowy użytkownik

32312711
Zarejestrowany: 2012-08-01
Posty: 4
Punktów :   
Znak zodiaku: Bliźnięta
Żywioł: Powietrze,Woda

Re: Powrót do magi i silny ból głowy

Dziękuję Olimpia, spróbuję
Evander, głowa boli mnie całkiem z tyłu aż po czubek . Najgorzej jest przy wstawaniu. Momentami mam spokój, ale jak już za boli to aż mi wszystko wiruje ..

Offline

 

#5 2012-08-03 14:23:56

 Evander

Wikkid Wizzy

Zarejestrowany: 2012-06-27
Posty: 208
Punktów :   14 

Re: Powrót do magi i silny ból głowy

Amorte,

Opisz szczegółowo, co robisz i jakie masz efekty, czy np. głowa zaczyna cię boleć w trakcie ćwiczeń, czy masz uczucie nacisku itd. Opisz najszczegółowiej jak się da.
Stosujesz może techniki oddechowe (hiperwentylacja)

Wygląda to jak wzrost ciśnienia w głowie podczas snu... a to niedobrze. Chciałbym wykluczyć tę możliwość.


Everything that has a (born) beginning has an end (in death).

"Zaprawdę, Moc jest krewną konieczności,
  i przychodzi, gdy człowiek jej pragnie" - Pitagoras

Offline

 

#6 2012-08-03 14:34:01

 Carolayna

Nowy użytkownik

32312711
Zarejestrowany: 2012-08-01
Posty: 4
Punktów :   
Znak zodiaku: Bliźnięta
Żywioł: Powietrze,Woda

Re: Powrót do magi i silny ból głowy

W trakcie ćwiczeń wszystko jest w miarę dobrze. Lecz często muszę je przerywać, bo czuję się jakaś osłabiona , jakby energia ze mnie uleciała. Dziwne uczucie. Zwykle wtedy idę się na chwilę położyć. Ostatnio chciałam ujrzeć w lustrze swe poprzednie wcielenie. Pierwszego dnia było ok, ale na następny dzień byłam kompletnie osłabiona i bez energii. Nie powiem, nie udało mi się zbyt wiele zobaczyć. Były to takie lekkie przebłyski, ciągle traciłam koncentracje.
Ostrzejszy ból głowy mam od 2 dni.. Od pełni. Prosiłam Boginie Księżyca o pomoc w różnych dziedzinach życia.  Księżyc ogólnie. .Samo światło bardzo mnie uspokaja i czuję się nadzwyczajnie lekka. Wczoraj jednak wcale nie mogłam się skupić. Byłam pod denerwowana, ciągle coś mnie rozpraszało.. I w końcu zaniechałam dalszych ćwiczeń. Dzisiaj czuję się okropnie. Ból się nasilił i czuję się jakby ogień płonął w moim wnętrzu. A najbardziej w głowie

Offline

 

#7 2012-08-03 15:37:37

 Evander

Wikkid Wizzy

Zarejestrowany: 2012-06-27
Posty: 208
Punktów :   14 

Re: Powrót do magi i silny ból głowy

Amorte,

Mam podobnie, z tym że ja regularnie ćwiczę już od miesiąca. No i u mnie objawy to lekkie ciśnienie w głowie.

Może po prostu jesteśmy przemęczeni... albo coś zabiera nam energię. Proponuję dzień wolny od zajęć magicznych.


Everything that has a (born) beginning has an end (in death).

"Zaprawdę, Moc jest krewną konieczności,
  i przychodzi, gdy człowiek jej pragnie" - Pitagoras

Offline

 

#8 2012-08-03 16:09:53

 Olimpia

Administrator

35374777
Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 2464
Punktów :   29 
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Różne :D

Re: Powrót do magi i silny ból głowy

Hmm no to otwieranie Trzeciego Oka mogę wykluczyć, zostawiam na chwilę obecną dwie opcje:

1. Idź do lekarza.
2. Atak psychiczny i energetyczny.


Normalność to wymysł.
Ludzie (owce) skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

Offline

 

#9 2012-08-03 18:58:10

 Eteryk

Wtajemniczony

39009799
Call me!
Skąd: Leszno *Wielkopolska*
Zarejestrowany: 2011-12-04
Posty: 300
Znak zodiaku: Strzelec
Żywioł: Ogień | Powietrze | Elektryczn
Rodzaj praktykowanej magii: Żywioły | Alchemia | Astral

Re: Powrót do magi i silny ból głowy

Albo Poprostu ja <lol>


Vita donum deus habetur.
Meus dignissim et hoc donum
firmum et scientia atque usu
armorum rapidum album.

Offline

 

#10 2012-08-04 00:50:30

 Yorgo

Wtajemniczony

Zarejestrowany: 2012-04-12
Posty: 25
Punktów :   
Rodzaj praktykowanej magii: Nie, dzięki

Re: Powrót do magi i silny ból głowy

Jako, że zaczynasz pracę z medytacją, może popełniasz jakiś błąd. Kiedy już wchodzisz w głębszy stan relaksacji, stosujesz jakieś ćwiczenia rozluźniające poszczególne partie mięśniowe czy na hop, tak jak siedzisz męczysz się do końca seansu? Ja na początku nie wiedziałem co robić z oczami, miałem je cały czas spięte, błądziłem nimi po ciemnościach, może i nawet robiłem zeza. Też bolała mnie głowa i nic dziwnego. Jeśli ten ból towarzyszy Ci również w czasie medytacji, niech to będzie Twoja pierwsza praca nad sobą - znajdź źródło bólu. Jeśli ból będzie się powtarzał, jak radzi Olimpia, udaj się do lekarza. Medytacja na pewno nie zaszkodzi i nie musisz z niej rezygnować, jeśli nie wymuszasz na sobie tempa oddechu - obserwuj.

A jak czuje się ktoś, z kogo 'ulatuje cała energia'? Nie chcę być złośliwy, ale jeśli przygodę z ezoteryką zaczynasz od magii, proponuję trochę więcej obiektywizmu - ludzie, których znasz z sieci nie muszą mieć więcej racji od Ciebie. Ludzie chcą wyrwać się z programów, tabu, a sami znajdują nowe tylko duchowe, na miejsce materialnych. Bardzo łatwo zatracić harmonię, a przecież nie tędy droga. Świat duchowy znasz od jakiegoś czasu, materialny od dziecka - znasz go na wylot, więc przyczyn problemów w pierwszej kolejności szukaj świecie materialnym.


http://4.bp.blogspot.com/-wd6-C_SG9HU/T3Xok6m_rcI/AAAAAAAADRw/4vXoEyEd24c/s1600/170px-Ismail_lion_7.png

Offline

 

#11 2012-08-04 07:49:14

 Olimpia

Administrator

35374777
Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 2464
Punktów :   29 
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Różne :D

Re: Powrót do magi i silny ból głowy

Eeee Yorgo... Pojebało Cię??!!

Świat fizyczny to obicie świata astralnego, co masz w astralu to za jakiś czas będzie tutaj - żeby coś mogło zaistnieć na planie fizycznym najpierw musi zaistnieć na planie astralnym, nawet głupi fotel.
Nie szukaj NIGDY powodu w jednym świecie, szukaj w OBU, np. boli Cię głowa - to niby dlaczego masz czekać na wizytę u lekarza z założonymi rękoma? Można się i oczyścić, i zrobić ochronę i pójść do lekarza! Mamy dwa światy? Mamy. Facet Cię nagle rzucił? Ok. Co Ci zaszkodzi zrobić rytuał odczyniający urok miłosny? Nie zaszkodzi a może akurat trafimy w cel i znów, mamy dwa światy? Mamy. I tak to się robi.

PS: Pewnie zadziwia was fakt, że nawet głupi fotel musi zaistnieć na planie astralnym zanim pojawi się na fizycznym. COKOLWIEK producent/budowniczy itp. będzie chciał stworzyć najpierw musi to przemyśleć, zaplanować itp. w ten sposób tworzy dany obiekt w astralu (astral budują emocje i myśli). Czym jest myśl, emocja? Energią. Z czego jest zbudowany cały ten świat i wszystko na nim? Cząsteczki? Molekuły? No to teraz domyślcie się czym są tak naprawdę cząsteczki/molekuły - nawet naukowo udowodniono, że są one energią.


Normalność to wymysł.
Ludzie (owce) skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

Offline

 

#12 2012-08-04 10:35:32

 LordAnayami

Wierny użytkownik

670441
Zarejestrowany: 2011-10-18
Posty: 302
Punktów :   
Znak zodiaku: lew

Re: Powrót do magi i silny ból głowy

Jeżeli oli nie wierzycie to obejrzyjcie sobie film nessima h. "przekroczyć horyzont zdarzeń". On w któreś tam części wyjaśnił to dokładnie. Jeżeli chcecie zrozumieć jego teorię to trzeba oglądać od 1 części.


http://myanimelist.net/profile/LordAnayami
Zmieniając swoje poglądy zmieniasz swoje otoczenie i wszechświat
http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4c2f6d8a23e3d

Offline

 

#13 2012-08-04 11:12:47

 Olimpia

Administrator

35374777
Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 2464
Punktów :   29 
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Różne :D

Re: Powrót do magi i silny ból głowy

A ja nie wyjaśniłam dokładnie? xD


Normalność to wymysł.
Ludzie (owce) skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

Offline

 

#14 2012-08-04 13:14:04

 LordAnayami

Wierny użytkownik

670441
Zarejestrowany: 2011-10-18
Posty: 302
Punktów :   
Znak zodiaku: lew

Re: Powrót do magi i silny ból głowy

Wyjaśniłaś, ale ja dałem dowód


http://myanimelist.net/profile/LordAnayami
Zmieniając swoje poglądy zmieniasz swoje otoczenie i wszechświat
http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4c2f6d8a23e3d

Offline

 

#15 2012-08-04 14:55:33

 Yorgo

Wtajemniczony

Zarejestrowany: 2012-04-12
Posty: 25
Punktów :   
Rodzaj praktykowanej magii: Nie, dzięki

Re: Powrót do magi i silny ból głowy

@Olimpia
Masz rację, dlatego napisałem o harmonii. Może niejasno się wyraziłem, harmonia między tymi 'światami' to złoty środek. Zanim wyrzucisz fotel, możesz oddać go do reklamacji, albo sama go odnowić. Po prostu zwalanie całej winy na świat astralny, to jak dać szermierzowi łuk i kazać przewalczyć nim bitwę. Zanim przepłyniesz ocean, nauczysz się pływać.

@LordAnayami
Raczej skłaniam się ku samodzielnemu poznawaniu siebie, aniżeli wierzeniu na słowo każdemu wielkiemu oświeconemu mistrzowi youtube. Wolę zacząć od ziarenka, niż adoptować roślinkę. Pomiędzy masą tych filmów w końcu zaczniesz zauważać sprzeczności i komu wtedy uwierzysz?


http://4.bp.blogspot.com/-wd6-C_SG9HU/T3Xok6m_rcI/AAAAAAAADRw/4vXoEyEd24c/s1600/170px-Ismail_lion_7.png

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.narutoreverse.pun.pl www.dbzpbf.pun.pl www.costam.pun.pl www.torcida-zaborze.pun.pl www.souledge.pun.pl