Witchcraft

Przeniesione na www.witchcraft.com.pl

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2012-08-30 18:23:19

 VictoriaFelixBlack

Użytkownik

38416495
Skąd: Gdynia
Zarejestrowany: 2012-08-28
Posty: 18
Punktów :   
Znak zodiaku: Panna
Żywioł: ~~Woda~~

Cienie

Ostatnio będąc z psem w lesie o około 20.00-21.00 szłam sobie drogą. W okolicy nie było żywej duszy, poza mną i moim psem. Zaczynało się robić coraz ciemniej jednak starałam się nie ogarnąć i nie panikować. Po chwili po mojej prawej stronie zaczęłam słyszeć szelest liści oraz gałęzi jakby ktoś tam szedł. Oczywiście odruchowo odwróciłam się w stronę dźwięku. Zobaczyłam cień, który szybko "przeleciał" metr czy dwa i zniknął. Przypominał trochę człowieka jednak był lekko rozmazany i nie widać było głowy. Szybko zdecydowałam, że znajdę jakąś jaśniejszą drogę i doszłam na łąkę na której była sarna (a to tak z innej beczki, ale kocham sarny dlatego musiałam to napisać <3). Później rozmawiałam o tym z bratem będąc w tym samym miejscu z psem i on mi powiedział, że widział to samo tylko kilka metrów wcześniej.

Często coś dziwnego czułam obok siebie, albo widziałam różne inne "cienie", ale nie wiedziałam, że brat widział to samo co ja O.o. Ktoś pomógłby mi zrozumieć tą historię? XD


Robale? ; /

Offline

 

#2 2012-08-30 19:46:10

 Laominos

Użytkownik

24092715
Skąd: Hen daleko na północy.
Zarejestrowany: 2012-08-21
Posty: 86
Punktów :   
Znak zodiaku: Panna
Żywioł: Ziemia

Re: Cienie

Zbliża się Era wodnika, brace yourselfs commerads !


Embodiment of Spirit


"Jeśli przechodzisz przez piekło, nie zatrzymuj się!" – Winston Churchill

Offline

 

#3 2012-08-31 10:48:11

 Irbis

Bibliotekarz

22947848
Skąd: Kraina magi
Zarejestrowany: 2012-02-01
Posty: 296
Punktów :   11 
Znak zodiaku: Baran
Żywioł: Ziemia, Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Kilka

Re: Cienie

21.grudnia.2012 roku ma cię skończyć stara era w kalendarzu majów a ma się zacząć era wodnika. W której owo czekają nas wielkie zmiany typu: przebiegunowanie ziemi(co już się zaczęło,łatwo można stwierdzić po nachyleniu księżyca z przed paru lat, a teraz), upadek kościoła katolickiego, pojawianie się istot z innych wymiarów, porozumienie się kosmitów z ludźmi (z układu łabędzia lub układu oriona, których dokładnie to nie wiadomo)itp. I ogólnie rzecz biorąc według legendy/przepowiedni majów ludzie rozwinięci duchowo mają się wzbić o jeden poziom wyżej, a zwykli ludzie nie zajmujący się sztuką mają się cofnąć o poziom w tył(co kolwiek to znaczy).


Jeśli ci mój post pomógł to proszę o ===>(+)<===

Offline

 

#4 2012-08-31 18:49:48

 Olimpia

Administrator

35374777
Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 2464
Punktów :   29 
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Różne :D

Re: Cienie

Ja pierdole! Ona o cieniach a wy o Erze Wodnika! -_-'

Dobra do rzeczy... Postać miała około 2 metrów wzrostu, czarniejsza niż noc, długą pelerynę i zakapturzoną twarz? Nie widać było żadnych kończyn, unosiła się parę cm nad ziemią, zgadłam?


Normalność to wymysł.
Ludzie (owce) skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

Offline

 

#5 2012-08-31 19:08:29

 Nikodem

VIP

1952194
Skąd: Wałbrzych
Zarejestrowany: 2012-02-03
Posty: 136
Punktów :   16 
Znak zodiaku: Lew
Żywioł: Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Słowiańska

Re: Cienie

Świat pełen jest Istot, które chodzą obok nas i na co dzień nie zwracamy na nie uwagi.
Adepci Sztuki maja to do siebie, że są na nie trochę bardziej wyczuleni i mogą zobaczyć je ostrzej, wyraźniej - jeśli chcą.
A jeśli nie chcą najczęściej mogą je obserwować w postaci, z braku lepszego słowa, "cieni".
Takie "cienie" mogą mieć kolor czarny, szary, biały i wszelkie ich odcienie. I zazwyczaj są w jakimś stopniu przeźroczyste, prześwitujące.

Jeśli Adept chce, może dostrzec ich wyraźne kontury, kolory i ogólnie - całą Istotę w jej okazałości.

Coś co nazywamy tu "cieniem" jest innymi słowy niewyraźną, widoczną formą Istoty Niematerialnej.

W lasach i parkach najczęściej kręcą się Duchy Natury, które nie są groźne, gdy nie są prowokowane. Z reguły są neutralne, chociaż zdarzają się bardziej towarzyskie i przyjacielskie. ;P
Aha, kolor "cienia" który widać nijak się ma do charakteru i zamiarów Istoty.

Tyle z mojej strony.

Offline

 

#6 2012-08-31 19:34:03

wilk1610

Wtajemniczony

Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 240
Punktów :   

Re: Cienie

Nikodem masz rację, ale i reszta też po części, ja powiem ak owszem cały nasz świat zamieszkują nie materialne istoty, a teraz większość ludzi dobrze bądź lepiej rozwiniętych duchowo jest w stanie dostrzec tamten świat a dokładniej istoty a dzieje się też tak że granica świata materialnego i niematerialnego się zaciera ze względu na przemianę jaka zachodzi na ziemi.
Ps. Nie jesteś jedyna osobą co widuje ów cienie, ja ich raz widziałem całe legiony ale to było dawno.

Offline

 

#7 2012-08-31 19:45:17

 VictoriaFelixBlack

Użytkownik

38416495
Skąd: Gdynia
Zarejestrowany: 2012-08-28
Posty: 18
Punktów :   
Znak zodiaku: Panna
Żywioł: ~~Woda~~

Re: Cienie

Dziękuję za wyjaśnienie dokładnie co to za Era Wodnika XD. Zwykle tylko ja przywiązywałam większą uwagę do 2012 roku w szczególności do  21 grudnia nie wiedząc czemu więc ta wiadomość bardzo mnie zaciekawiła :3.

Olimpia: Coś w ten deseń. Na pewno unosiła się nad ziemią i nie widać było jako tako kończyn... do reszty nie jestem pewna.

Nikodem: Tyle, że w lesie dużo takowych istot to wiem od dawna dosyć. Zaciekawiło mnie tylko dlaczego mój brat to widział skoro wgl. nie interesuje się takimi rzeczami jak magia XD.  Dzisiaj akurat niedaleko znowuż tego miejsca słyszałam wyraźne i głośne dosyć pukanie pod ziemią co wywołało u mnie uśmiech na twarzy : ). Przez takie rzeczy cały czas tam lezę do lasu, próbuję się oswajać oraz nie reagować strachem i póki co dobrze mi idzie ^ ^.


Robale? ; /

Offline

 

#8 2012-08-31 19:46:44

 Amber

Wtajemniczony

Zarejestrowany: 2012-08-30
Posty: 48
Punktów :   
Znak zodiaku: chinski Tygrys
Żywioł: wszystkie
Rodzaj praktykowanej magii: magia serca i natury

Re: Cienie

Witaj Nikodemie ciekawa Twoja odpowiedz. Ja tez mialam podobne doswiadczenia, mowie podobne bo to tylko VictoriaFelixBlack wie co widziala. Moja przygoda zaczela sie od tego ze spacerujac z psem w pewnym momencie moj pies kladl sie na drodze i nie chcial isc dalej a kiedy szedl to zachowywal sie jakby sie czegos bal i zawracal. Zawsze w tym samym miejscu. Pewnego zimowego wieczoru szlam ta droga po zmroku z kims, bylo jasno od sniegu i swiecil ksiezyc. To co sie wtedy wydarzylo jest co najmniej dziwne, wygladalo to tak jakby z trzaskiem lamaly sie galezie drzew a nic widac nie bylo i zero wiatru. Ta osoba zaczela uciekac a ja zostalam i stalam jak wryta, pozniej odwrocilam sie w strone tego czegos i.... cos powiedzialam. I wtedy to "cos" zatrzymalo sie. Pozniej dowiedzialm sie ze dawno temu w tym miejscu ktos tragicznie zginal. Nie balam sie, bez rozglosu zamowilam msze za ta osobe i zaswiecilam znicz w tym miejscu. Chyba sie uspokoilo bo nikt sie nie skarzy ale staram sie tam nie chodzic po zmroku. W lasach i innych miejscach czasami sa mogily z czasow wojny i rozne energie. Bywa ze duchy upominaja sie o modlitwe i roznie to manifestuja chcac zwrocic uwage zyjacych. Lepiej byc uwaznym i nie kusic losu, zdac sie na intuicje. Zawsze mozna zmienic trase spacerow. Pozdrawiam VictorioFelixBlack


Sko­ro nie można się cofnąć, trze­ba zna­leźć naj­lep­szy sposób, by pójść naprzód. 
Świat na­leży do ludzi, którzy mają od­wagę marzyć i ry­zyko­wać, aby spełniać swo­je marze­nia.
*** Paulo Coelho

Offline

 

#9 2012-08-31 21:57:14

 Irbis

Bibliotekarz

22947848
Skąd: Kraina magi
Zarejestrowany: 2012-02-01
Posty: 296
Punktów :   11 
Znak zodiaku: Baran
Żywioł: Ziemia, Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Kilka

Re: Cienie

Olimpia napisał:

Ja pierdole! Ona o cieniach a wy o Erze Wodnika! -_-'

Olimpio napisałem o erze wodnika gdyż ktoś zapytał co to takiego ale jak widać usunął posta po tym jak mu odpisałem.

Amber napisał:

W lasach i innych miejscach czasami sa mogily z czasow wojny i rozne energie. Bywa ze duchy upominaja sie o modlitwe i roznie to manifestuja chcac zwrocic uwage zyjacych. Lepiej byc uwaznym i nie kusic losu, zdac sie na intuicje. Zawsze mozna zmienic trase spacerow.

O Amber moja droga do domu od domu kolegi prowadzi przez mogiłe z czasów wojny, miejsce śmierci, miejsce zamordowań partyzantów, i "zagajnik faunów" (to moja osobista nazwa). No więc chcąc czy nie chcąc chodziłem bardzo często taką drogą i wiem co nie co o tym.


Jeśli ci mój post pomógł to proszę o ===>(+)<===

Offline

 

#10 2012-08-31 23:55:06

 Angua

Wtajemniczony

Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2012-08-27
Posty: 40
Punktów :   
Znak zodiaku: Byk

Re: Cienie

Co do tragicznych zamordowań, dwa lata temu pod moim oknem zginęłą dziewczynka, zgon na miejscu, potrącona samochodem... Jak sie o tym dowiedziałam to byłam pewna że coś mnie straszyć będzie... ponad pół miesiąca jej krew była na ulicy przed moim oknem, pełno zniczy i jej zdjęć... naprawde można było zwariować, czuło się atmosfere śmierci, ale jednak nigdy nic nie miałam z nią wspólnego, żadnego snu, przewidzenia etc ale ciągle myślałam o tym jak młoda straciła życie kilka metrów od mojego łóżka...

Offline

 

#11 2012-09-01 00:39:41

 Olimpia

Administrator

35374777
Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 2464
Punktów :   29 
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Różne :D

Re: Cienie

Rany... Biedactwo. Przynajmniej się nie męczyła. Szkoda tylko jej rodziców, napewno to bardzo mocno przeżyli.


Normalność to wymysł.
Ludzie (owce) skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.narutoreverse.pun.pl www.costam.pun.pl www.selora.pun.pl www.souledge.pun.pl www.torcida-zaborze.pun.pl