Witchcraft

Przeniesione na www.witchcraft.com.pl

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2012-08-30 19:46:01

Unmenihil

Użytkownik

Skąd: Trojmiasto
Zarejestrowany: 2012-08-15
Posty: 61
Punktów :   
WWW

Tuż .

Tuż nad jeziorem , które wabi swym blado modrym kolorem , czas szybko minął - niby relaks ale pozór każdemu by szybko zginął . Stary duch , stare ja to tylko miejsc i sytuacji nieco innych gra . Raz tylko z moją ukochaną siostrą i przyjaciółką wodą mogłem pobyć sam lecz jedno powiem wam , że dopóki do więzienia wasze stare ją nie pójdzie wszystko nawet najlepsze będzie chwilą z syfem ujdzie . To moich wakacji skrót .

Ostatnio edytowany przez Unmenihil (2012-08-31 19:51:40)

Offline

 

#2 2012-08-31 14:40:16

 Amber

Wtajemniczony

Zarejestrowany: 2012-08-30
Posty: 48
Punktów :   
Znak zodiaku: chinski Tygrys
Żywioł: wszystkie
Rodzaj praktykowanej magii: magia serca i natury

Re: Tuż .

Unmenihil i prosze jak ladnie napisane. Czyli jednak dobrze wyczulam ze relaks nad woda dla Ciebie osloda Fajnie masz blisko jezior, ja mam za to rzeczke i tez rymuje. Ciekawy wiersz. Nasunelo mi sie takie przemyslenie- a moze by to "stare Ja" zamiast chowac to zaakceptowac ? moze byloby latwiej isc dalej ? po co rozgraniczac na "stare" i "nowe" Ja ". Polaczyc w calosc i pokochac pozdrawiam


Sko­ro nie można się cofnąć, trze­ba zna­leźć naj­lep­szy sposób, by pójść naprzód. 
Świat na­leży do ludzi, którzy mają od­wagę marzyć i ry­zyko­wać, aby spełniać swo­je marze­nia.
*** Paulo Coelho

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.saifirani.pun.pl www.gra-metin2.pun.pl www.slodkiflirtrpg.pun.pl www.awfpoznan.pun.pl www.eurotop.pun.pl