Witchcraft

Przeniesione na www.witchcraft.com.pl


#31 2013-09-11 19:52:27

Niksa

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-09-08
Posty: 2
Punktów :   

Re: "Okultyzm" i Witchcraft

Fakt, trochę nieprzyjemnie się zrobiło przez to czytanie PW. Z mojego punktu widzenia, jako zwykłej użytkowniczki forum, powinniście przynajmniej przekazać innym informację, że w związku z atakiem na forum, będą przeglądane wiadomości w poszukiwaniu jakiś poszlak.
Niektórzy mogą się tutaj oburzyć i stwierdzić, że haker również może przeczytać tą informację i ponownie się włamać w celu usunięcia PW (o ile takie w ogóle napisał), ale pomyślcie o pozostałych. Nie dość, iż forum nie działa, to jeszcze wychodzi na jaw to, że administracja swobodnie przegląda sobie czyjeś prywatne wiadomości. Nie jest to czyste zagranie. Ja rozumiem, że jest taka sytuacja, a nie inna, no ale... no. Ujmę to w dwóch słowach: tajemnica korespondencji.

Oczywiście do administracji nic nie mam. To tylko tak na przyszłość.

Offline

 

#32 2013-09-11 19:56:11

Firanos

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-09-10
Posty: 12
Punktów :   

Re: "Okultyzm" i Witchcraft

Niksa w tedy widać nie było czasu. Każdy wie jaki był chaos przez tamten atak, więc nawet administracja nie miała czasu powiadomić innych. To był kryzys a w tedy sie najpierw działa a potem dopiero myśli, niestety.
Mam nadzieję że ci którzy widzieli co się w tedy działo (bo nie wiem czy wszyscy wiedzą jak ta sytuacja się rozgrywała) zrozumieją dlaczego podjęto takie działania. W tej chwili ujęcie sprawcy bądź sprawców jest priorytetem dla każdego z nas.

Offline

 

#33 2013-09-11 20:04:47

 Nelight

Wtajemniczony

28606763
Zarejestrowany: 2012-01-03
Posty: 117
Punktów :   
Znak zodiaku: Baran
Żywioł: Woda
Rodzaj praktykowanej magii: Kamieni, Lecząca i Ochronna

Re: "Okultyzm" i Witchcraft

Witchcraft to jedna wielka wspierająca się rodzina.
Pominę już ten atak.
TyraelTabris, gdyby nagle wasza rodzina zaczęła się walić, niszczeć nie zrobilibyście wszystkiego by ją ratować?
Nie znacie naszego forum, nie jesteście z nami na co dzień, ale gdy coś się stało to przyjebać się rzeczy, o których nie macie pojęcia to najłatwiej!
Kas jest z nami od długiego czasu, my i forum wiele jej zawdzięczamy. To normalne, że w takiej sytuacji odwołuje się do PW aby dowiedzieć się jak działać dalej. Wy byście tego nie zrobili? Zostawilibyście forum na pastwę losu? Ot tak, stało się?
Będzie nas 10 czy będzie na 100 - witchcraft powstanie.
Jak to napisał Firanos - "Jak tak się wam to nie podoba to idźcie w pizdu i skończcie pierdolić"

Ostatnio edytowany przez Nelight (2013-09-11 20:10:08)


Elusaith z tej strony :-)

Offline

 

#34 2013-09-11 20:53:29

 Yasella

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-09-08
Posty: 7
Punktów :   
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ziemia

Re: "Okultyzm" i Witchcraft

Robicie aferę. Włączył się Tryb Paranoi i się nakręcacie.
Mi osobiście wisi to, czy ktoś czytał moje privy, czy nie, bo ważnych tematów nie omawiam na forum.
Wygląda to tak, jakbyście się szykowali na wojnę... albo inaczej, jakby wojna właśnie trwała.

Offline

 

#35 2013-09-11 21:03:28

Kas

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-09-09
Posty: 8
Punktów :   

Re: "Okultyzm" i Witchcraft

Yas, to Evander i Pan Anonim robią z tego niepotrzebną aferę, jak gdyby widzieli w tym jakiś zysk. Gdyby nie to zamieszanie, to moglibyśmy się już spokojnie zabrać za naprawę forum, stawianie zabezpieczeń, wybranie nowej kardy etc. Ale oczywiście, osobista zemsta jest dla niektórych ważniejsza od dobra forum... *przewraca oczami*

Offline

 

#36 2013-09-11 21:16:00

Karthas (Mementos)

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-09-09
Posty: 11
Punktów :   

Re: "Okultyzm" i Witchcraft

Hehe,

Ale to nie pierwszy raz administracja czyta kogoś pw?

Prawda moi drodzy?

Lordzie, teraz dowiesz się czemu straciłeś wtedy konto. - Bo Admini, ja też. Wbili Ci na nie, aby je zlustrować dokładnie, a że wtedy wymagało to zmiany hasła. A sam wiesz, byłbyś zaskoczony... usunięto je.

Ale z przykrością stwierdzam, że to nie pierwszy taki incydent... Prawda Fir?
Może opowiesz nam o wzajemny szpiegostwie z *****.
Zarzekałeś się, ze nie czytasz pw, a jednak sprawy wyglądają inaczej.

Ale dodajmy do tego jeszcze, to że chciałeś zniszczenia forum. Mówiłeś o tym.

Poczekasz chwilkę na dowód? Mam ta zasadę, ze osoba musi zgodzić się na upublicznienie.

Offline

 

#37 2013-09-11 21:24:55

 Olimpia

Administrator

35374777
Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 2464
Punktów :   29 
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Różne :D

Re: "Okultyzm" i Witchcraft

Przyznam że ja nic nie widziałam o czytaniu Pw na forum... ale Kas nie ma co winić, ona myślała że to jest na moją prośbe. Niemniej jednak taka sytuacja się już nie powtórzy bo zgodnie z nacikiem użytkoników w następnej odłonie Witchcrafta będę adminem tylko ja I Emrys.

Przykro mi bardzo czytając ten temat... I jeszcze bardziej mi przykro, że cała administracja straciła zaufanie nic nie robiąc, bo byliśmy nie nieświadomi czytania PW...

Karthas nigdy Pw Anayamiego nie było czytanie, I daj sobie spokój, jak wiesz do czytania PW wcale nie trzeba usunąć konta. Jesteś naiwny, fałszywy I kłamliwy.

Co do Firana... mówił tak każdemu, wiem o tym... tylko, że to była jedna wielka ściema. Fir miał dostęp do bazy danych na starcie, to była tylko rozsiewana plotka. Nic więcej. Gdyby chciał to zrobić zrobiłby od razu a ratował forum w trakcie hakerki I są na to świadokowie. I przestań mi tutaj robić afery.


Normalność to wymysł.
Ludzie (owce) skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

Offline

 

#38 2013-09-11 21:29:08

Firanos

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-09-10
Posty: 12
Punktów :   

Re: "Okultyzm" i Witchcraft

Mówiłem, ale to było zanim zacząłem się na nim dobrze bawić co ci potwierdzą. I tak wcale się z tym nie kryję bo po co. Tylko zapomniałeś i jednej rzeczy ja czytałem PW na bazie danych, a jak oni to mnie nie obchodzi. I widziałeś to tylko dlatego że chciałem aby to było widać i jakoś wcale się nie kryłem z tym. Swoją drogą szkoda że nie zapisałem sobie twoich wiadomości panie przekaźnik nadawczy. Dobrze tak było mówić innym o decyzjach które nie były jeszcze podjęte? O planach i tym co się pisze w administracji?
Chciałeś rzucać mięsem to się odwdzięczam, a wiem jeszcze sporo z tego co robiłeś, więc naprawdę zacznij myśleć czy chcesz ze mną wojnę prowadzić. Jak mówiłem moją domeną jest wiedza i jej wykorzystanie. Tak więc pomyśl lepiej teraz zanim nową chryję zrobisz.

Offline

 

#39 2013-09-11 21:30:05

 Yasella

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-09-08
Posty: 7
Punktów :   
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ziemia

Re: "Okultyzm" i Witchcraft

Był taki ładny fragment w Harrym Potterze, coś w stylu "musimy trzymać się razem, bo wróg pragnie naszej zguby, do której sami dążymy, poprzez kłótnie i walki - sami się zniszczymy". Nie zacytowałam, bo niestety dokładnie tego nie pamiętam, ale sens jest.
A potem nie trzymali się razem i wszystko się rozwaliło.
Tak, to aluzja, aż żal mi niektórych jak to czytam. Ja rozumiem, że niektórzy mają bardzo nudne życie...
... ale proszę, wiedzcie, że ludzi nie obchodzi co piszecie - ważne, czy jest to proste i w miarę logiczne wytłumaczenie. Plus dowody, którym nie sposób zaprzeczyć.

________________
Za wolno piszę na telefonie, lol. xD

Ostatnio edytowany przez Yasella (2013-09-11 21:35:17)

Offline

 

#40 2013-09-11 21:35:05

 Olimpia

Administrator

35374777
Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 2464
Punktów :   29 
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Różne :D

Re: "Okultyzm" i Witchcraft

Kur... zdecydowanie Evander miał rację, w następnej odsłownie będzie adminować sama I nic się nie będzie działo za moimi plecami.


Normalność to wymysł.
Ludzie (owce) skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

Offline

 

#41 2013-09-11 21:41:30

Kas

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-09-09
Posty: 8
Punktów :   

Re: "Okultyzm" i Witchcraft

Karth, Ty obłudna żmijo, a to mnie nazywają 'grande manipulatore'. Jakoś nie pytałeś mnie o pozwolenie, jak zamieszczałeś moją rozmowę z WEndi. Nie kręć i nie rób afery, bo tak naprawdę mało ludzi przejmuje się tym całym czytaniem PW. Dramatyzujesz i myślisz, że coś osiągniesz - mylisz się. Nie bez powodu zostałeś wykopany z administracji. A może to Ty shakowałeś forum, co? No dalej, stwórzmy milion teorii spiskowych na Twój temat, w końcu to taka świetna rozrywka, a Ty zdajesz się mieć wszędzie wtyki.

Offline

 

#42 2013-09-11 21:44:19

 Olimpia

Administrator

35374777
Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 2464
Punktów :   29 
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Różne :D

Re: "Okultyzm" i Witchcraft

Miał powody bo został wykopany z administracji, a jako że skorpiony sa mściwe...


Normalność to wymysł.
Ludzie (owce) skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

Offline

 

#43 2013-09-11 21:46:35

 Evander

Wikkid Wizzy

Zarejestrowany: 2012-06-27
Posty: 208
Punktów :   14 

Re: "Okultyzm" i Witchcraft

Amorte,

Olimpia napisał:

Kur... zdecydowanie Evander miał rację, w następnej odsłownie będzie adminować sama I nic się nie będzie działo za moimi plecami.

Ależ ja niczego więcej nie chcę, tylko żeby był spokój.

Jakieś dramy, jakieś intrygi itd.
Ludzie nie mający co robić w życiu i zapatrzeni w siebie po prostu muszą karmić samoułudę swojej zajebistości kosztem innych.


Olimpio, parafrazując pewnego filozofa "Zbyt długo przyznawałaś rację tym małym ludziom, tak iż na koniec dałaś im nawet i władzę. I oto pouczają teraz: prawdziwe jest to, co mali ludzie zwą prawdą."


Miejmy nadzieję, że w trzeciej odsłonie forum będzie dobrze.

Ostatnio edytowany przez Evander (2013-09-11 21:47:23)


Everything that has a (born) beginning has an end (in death).

"Zaprawdę, Moc jest krewną konieczności,
  i przychodzi, gdy człowiek jej pragnie" - Pitagoras

Offline

 

#44 2013-09-11 21:50:22

 wena

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-09-17
Posty: 2
Punktów :   

Re: "Okultyzm" i Witchcraft

Co wy kurwa odpierdalacie ? ehmm czytają wiadomości to niech czytają, nie pot to są, gg, skype i inne komunikatory żeby z nich nie korzystać. Co do czytania to jest chujowe ehmm kto wymyślił ze kontrolowanie kogoś przed wiadomości przyniesie jakąś korzyść oprócz bólu dupy (tak kurwa gada za mymi plecami!) i (Ja wiem o czym oni gadają). Ze forum nam rozpierdolili to nie znaczy ze ono nie powstanie, ludzie chcą żeby powstało. Nawet jak już nie będą ufać administracji. Wszyscy zwalają winę na kas. ehm w sumie to prawda ponosisz winę. w większości za czytanie tych wiadomości. i nie tłumacz się ze ci Oswiecony kazał bo takie tłumaczenie jest powiem prawdę na poziomie zerówki. I proszę kasuami cb i Evendera przestańcie sobie robić z tego tematu wyzywanie się kto z kim zerwał mnie to nie obchodzi, jeśli mamy sobie błędy wytykać stwórzcie temat na hyder parku będzie pasował. Dobra teraz kieruje słowa do naszej świetlistej administracji czy może już nie takiej świetlistej , Niech te forum powstanie i niech przysięgnie administratorzy ze czytanie wiadomości się nie powtórzy na tym forum nigdy. Jeśli przysięgniecie git. jeśli nie to trzeba administracje zmienić. i niech nie będzie żadnych technicznych oprócz administracji.


Kiedy człowiek spogląda w otchłań, otchłań nie powinna do niego machać. Terry Pratchett

Offline

 

#45 2013-09-11 21:57:51

Firanos

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-09-10
Posty: 12
Punktów :   

Re: "Okultyzm" i Witchcraft

Spoko mi PW nie potrzebne są nawet. Pozatym nudziło to nawet mnie choć miałem niezłą zabawę czytając wątki o sobie (10 osób o mnie rozprawiało na PW ). Ja mogę spokojnie powiedzieć że nie będę, a kilka osób wie jak bardzo mnie to bawiło, więc ok. Ja w PW bawić się nie będę.
Mam nadzieję że to ci wystarczy.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pokemon-island.pun.pl www.pedagogikabrzesko.pun.pl www.speedwaymanagers2.pun.pl www.nowytemat.pun.pl www.niszcze.pun.pl