Witchcraft

Przeniesione na www.witchcraft.com.pl

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2015-09-20 20:05:37

Void

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2015-09-20
Posty: 1
Punktów :   

Chaotyckie Modły

Pod tym słowem kryją się akcje związane z używaniem "potęgi podświadomości" i sztuk psychologicznych. Są to afirmacje i sugestie, używane do magicznej pracy, w celu osiągnięcia odpowiednich efektów.

Aby używać tego narzędzia, trzeba najpierw określić swoją wolą. Czego nam potrzeba?
Z książki Josepha Murphy`iego możemy wziąć następujący przykład:

Kobieta stara, samotna, dzieci odchowane, czuła się niepotrzebna, lecz po przypomnieniu sobie wykładu na temat potęgi podświadomości, zaczęła się gorliwie modlić słowami:
Jestem komuś potrzebna! Spotka mnie szczęście i nie będę już samotna! Jestem szczęśliwa i dziękuję swojej podświadomości że to czyni.

Jeżeli chcemy dowiedzieć się jak to działa, trzeba znać zasady. Główna mówi o fakcie, że podświadomość poruszy góry, by spełnić nasz pragnienia. Myśl stale powtarzana, staje się realna, dlatego należy wystrzegać się negatywnych myśli.
By zwiększyć efektywność, należy powtarzać to codziennie, oraz podczas pracy, być rozluźnionym.

Im większa potrzeba, oraz nasza chęć, tym myśl szybciej staje się realna.
Inny przykład tejże modlitwy, to sugestia warunkowa.

Z ogólnego zarysu, polega to na daniu sobie warunku na spełnienie celu, oraz stale odprawianie modłów, a spełnienie warunku, ma owy czyn urzeczywistnić.

Przykład z książki:
Mężczyzna miał córkę, która cierpiała na silną postać artretyzmu, który uczynił ją kaleką. Do tego choroba skóry, wobec której lekarze byli bezsilni.
Mówił sobie: Oddałbym rękę, byleby moja córka ozdrowiała!
Dziwne słowa, ale idąc biegiem akcji, córka ozdrowiała.
Jak? Mężczyzna w wypadku samochodowym miał mieć amputowaną rękę, w wyniku czego - warunek został spełniony. Córka po tygodniu ozdrowiała.

Na ile jest to prawdziwy przykład, a nie wyobrażenie sobie skutku i poddanie drastycznej wizji - trzeba zapytać autora, ale jest to świetny przykład sugestii warunkowej.

Jestem w połowie, jeżeli nie 1/3 książki, i gorąco polecam: Potęga Podświadomości.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.torcida-zaborze.pun.pl www.selora.pun.pl www.narutoreverse.pun.pl www.dbzpbf.pun.pl www.souledge.pun.pl