Witchcraft

Przeniesione na www.witchcraft.com.pl


#1 2011-12-14 07:24:23

Paweł:)

Wtajemniczony

38806975
Zarejestrowany: 2011-11-21
Posty: 137
Punktów :   
Znak zodiaku: Byk
Żywioł: Ziemia
Rodzaj praktykowanej magii: Magia ziemi, wody i krwi

Zaklęcie miłosne drzew

Nie jestem specjalistą w tej dziedzinie, ale jest to zaklęcie drzew więc proszę bardzo.
Instrukcja:
Na niewielkim liściu narysuj swoje wyobrażenie, a na drugim wyobrażenie osoby, którą chciałbyś spotkać. Zieloną nitką przyszyj oba liście z wizerunkami do siebie, tak aby stykały się ze sobą „twarzą w twarz", i mocno zawiąż końce nici.
Podejdź do drzewa, które emituje miłosne wibracje, i znajdź naturalną dziuplę lub dziurę po sęku (nie próbuj robić jej sam). Jeżeli nie możesz żadnej znaleźć, dobre będzie rozwidlenie gałęzi albo miejsce, w którym gałąź wychodzi z pnia, pod warunkiem że to miejsce jest bezpieczne.
Wsuń zszyte liście do dziupli i wypowiedz następujące słowa:
O drzewo ziemi, powietrza, ognia i wody,
podaruj mi miłość, której jestem spragniony.
Zakop parę groszy u stóp drzewa.
Drzewa, z którymi będziesz praktykował magiczne więzi, są czymś, czego należy strzec jak skarbu; odwiedzaj je często, nawet jeżeli nie masz w tym dniu żadnych czarów do odprawiania. Kiedy dojdziesz do punktu, w którym uznasz drzewa za swoich przyjaciół, osiągniesz silne więzy pomiędzy sobą, ziemią, a nawet czymś, co jest ponad wszystkim.



Z książki:SCOTT CUNNINGHAM MOC ZIEMI RYTUAŁY I ZAKLĘCIA W MAGII NATURALNEJ.

Pozdrawiam

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.sushmitasen.pun.pl www.eforg.pun.pl www.miedzywymiarami.pun.pl www.metin2privv.pun.pl www.tajemniczy-swiat.pun.pl