Witchcraft

Przeniesione na www.witchcraft.com.pl


#1 2011-12-23 12:51:52

 Shaman-X

Volitare a cornix

12275670
Zarejestrowany: 2011-12-20
Posty: 103
Punktów :   
Znak zodiaku: Lew
Żywioł: Mrok
Rodzaj praktykowanej magii: Runiarstwo,Wampiryzm

P.T.R.O.A.

P.T.R.O.A


Akcja na pomoc zwierzętom w chinach
Każdego roku w Chinach dziesiątki milionów zwierząt zostają zarżnięte i zaszlachtowane. Zapotrzebowanie na futro jest wysokie, a Chińczycy je dostarczają. To czego nie uda im się wyeksportować poza Chiny zwykle kończy na talerzu. Zasmuca fakt, że zwierzęta cierpią horrendalne tortury. Są łapane na ulicy i tuzinami upychane w małych klatkach, bez możliwości ruchu. Następnie rzuca się nimi jak martwymi przedmiotami z ciężarówek na ziemię, uderzają o siebie na wzajem i obijają o stalowe klatki. Później klatki te są układane w sterty i wtedy zaczyna się prawdziwy koszmar. Zwierzę zostaje brutalnie wyciągnięte z klatki i związane, by uniknąć oporu.


UWAGA,TAMTEJSZE FILMY NIE SĄ
PRZEZNACZONE DLA OSÓB
O SŁABSZYCH NERWACH



Link: http://www.ptroa.co.il/petition/

Ostatnio edytowany przez Shaman-X (2011-12-23 15:41:15)


"W niezapisanych wersach
Odnajdziesz swoje tchnienie
Gdy poznasz ich treść"-Artrosis - Biała karta

Offline

#2 2011-12-23 15:09:41

 Olimpia

Administrator

35374777
Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 2464
Punktów :   29 
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Różne :D

Re: P.T.R.O.A.

Masz rację Lucius zgadzam się z Tobą, ja nie nawidzę ludzi i jednocześnie ich kocham.
Widzisz ja jestem skomplikowana pod tym względem, ja albo czysto nienawidzę, albo bezgraniczne kocham.
Kocham dobrych ludzi, mam wgląd w to jacy są i dla takich potrafię poświęcić życie, natomiast jeśli jakiś człowiek mi się ewidentnie nie podoba potrafię być bardzo brutalna i okrutna.
Ci to zobaczyli moją drugą stronę na realu to się mnie panicznie boją.

Ja nie tylko tłukę takich na kwaśnie jabłko, ja im rujnuję życie w męczarniach. Wiesz nie oglądałam tego bo wiem w jaki sposób zareaguje a tej reakcji nie da się powstrzymać ale z tego co piszesz i z uczuć, ogólnie też z zapisu jestem w stanie powiedzieć co ja bym tym dupką zrobiła ale nie będę tutaj tego opisywać.

W każdym razie nie chcieli by poznać mojej drugiej strony. Mam nadzieję że zginą obdarci ze skóry, połamani, pobici, zgłwaceni i jeszcze spaleni żywcem.

Lucius nie wszyscy tacy są, niektórzy wolą wspólnotę z naturą i pomagają jej z całego serca - TO są ludzie, a reszta? To wcale nie ludzie tylko potwory, ludzie już dawno stracili swoje człowieczeństwo (nie licząc tych co się przejmują nie tylko własną dupą i nie krzywdą innych).


Normalność to wymysł.
Ludzie (owce) skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

Offline

#3 2011-12-23 19:52:34

 LordAnayami

Wierny użytkownik

670441
Zarejestrowany: 2011-10-18
Posty: 302
Punktów :   
Znak zodiaku: lew

Re: P.T.R.O.A.

podpisałem już wcześniej się pod tą petycją, ale spróbuję podpisać się jako kogoś z rodziny wpisałem za tatę

Ostatnio edytowany przez LordAnayami (2011-12-23 20:00:01)


http://myanimelist.net/profile/LordAnayami
Zmieniając swoje poglądy zmieniasz swoje otoczenie i wszechświat
http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4c2f6d8a23e3d

Offline

#4 2011-12-24 13:22:27

 Olimpia

Administrator

35374777
Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 2464
Punktów :   29 
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Różne :D

Re: P.T.R.O.A.

Nie, Lucius mylisz się. Na tym filmie nie jest pokazane człowieczeństwo tylko bestia, ludzie WŁAŚNIE przez system stali się takimi bestiami - właśnie dzięki niemu! Dlaczego? Trochę pomyśl i poczytaj psychologię. Temu wszystkiemu są winni rodzice i system, a system jest tylko po co bo chce mieć władzę. Ty nie widzisz Lucius tego jak cudowna jest pomoc innemu człowiekowi, nie raz może i mnie zostawią ale w większości mam przyjaciół którzy skoczą za mną w ogień i staną murem - nie raz mi to pokali. Oprócz tego pomoc innym wzbogaca Twoje życie duchowe i prowadzi do oświecenia, nie raz się przejechałam ale było warto
Mówisz o ludziach co się zabijają, że sąsiad zabijał sąsiada, jesteś pewien że to nie była udawana przyjaźń?
Lucius wybacz, ale Ty mówisz o bestiach bez honoru, nie ludziach - wiem czym jest człowieczeństwo i do czego prowadzi - wiem też co doprowadza ludzi to takich okrutnych zdarzeń, oczywiście pieniądze, zemsta.
W tych czasach trudno znaleść człowieka, bo każdy się boi o swoją rodzinę, bo nie zajmują się magią, bo za bardzo się przejmują. To nie człowiek ma rządzę krwi Luciusie tylko demony które są w człowieku a człowiek nie umie sobie z nimi poradzić, ja mam w sobie demona - i co? Umiem go puścić jak chce kogoś rozerwać na strzępy, (i nikt mnie nie powstrzyma, mam prawie nad ludzką siłę, białą gorączkę) i umiem go zdusić jak nie widzę takiej potrzeby (o ile mi nikt nie wyjedzie z egzorcyzmem). Najważniejsze jest poznać siebie, wiedzieć kim się jest, dopiero wtedy będziesz mógł rozróżnić swoje myśli od myśli jakiegoś bytu - a człowiek ma ich podsyłanych mnóstwo w ciągu dnia i staje się bestią. Popracuj nad czakrą serca a zobaczysz wtedy jak to wszystko będziesz widział. Człowiek to głupie stworzenie które potrzebuje pomocy, nie widzi że idzie jak owca na rzeź, bezmyślnie bo mi wszyscy mówią że to jest dobre, że to jest prawda, nie rozróżnia swoich własnych myśli. Mój kolega miał szczęście, fart chciał że do mnie napisał i gdyby tego nie zrobił to byłby już opętany, wyczuwam na początku że coś jest nie tak, że czuję się jakbym nie gadała z tym kolesiem tylko z zupełnie innym, potem się utwierdziłam w tym, to co pisał to nie były jego myśli zwłaszcza że powiedział kogo ja uczę o czym nie miał prawa wiedzieć bez zdolności jasnowidzenia i tak właśnie ludzie żyją a właściwie nie żyją bo ich życiem żyją larwy, goodformy, demony czy inne byty oni nimi kierują, wysyłają myśl, podpuchę i cóż...

Lucius nie jesteś tacy jak oni, po prostu nie rozumiesz pewnych rzeczy (jaki jest człowiek, dlaczego tak robi, psychologia) - gdybyś je rozumiał zmieniło by się wszystko. Bo złe oblicze człowieka w rzeczywistości nie jest jego pełnym obliczem.


Normalność to wymysł.
Ludzie (owce) skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

Offline

#5 2012-01-27 00:04:59

 Ether

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-01-22
Posty: 20
Punktów :   
Znak zodiaku: Strzelec
Żywioł: Ogień

Re: P.T.R.O.A.

Oczywiście, że nie wszyscy są źli, ale niestety przyszło nam żyć w takich czasach, że dla pieniędzy i władzy przeciętny człowiek jest gotowy porzucić honor i wszelkie prawa, aby tylko osiągnąć sukces. Większość pewnie nie zdaje sobie sprawy, że jak dotrą na 'szczyt', o który tak walczą to będą tam sami. Żadnych przyjaciół, rodziny, ani nawet kolegów. Będą mieć swoje pieniądze, które jak im się wydaje dadzą im szczęście...
Mam nadzieję, że kiedyś takich ludzi już nie będzie. Że każdy człowiek będzie świadom, tego, że bez przyjaciół, ani wyższych celów jest nikim... a ci, którzy się kręcą koło ludzi napakowanych forsą, którzy udają najlepszych przyjaciół odeszli by od nich, gdyby tylko stracił pieniądze.


Jestem jak mały kamień spadający z góry - słaby i niemogący nic zrobić, ale kiedyś przyjdzie dzień w którym pociągnę za sobą lawinę.

Offline

#6 2012-01-27 00:45:44

 Olimpia

Administrator

35374777
Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 2464
Punktów :   29 
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Różne :D

Re: P.T.R.O.A.

Ha! To mój ulubieniec!


Normalność to wymysł.
Ludzie (owce) skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

Offline

#7 2012-01-28 15:53:47

 popolcia

Użytkownik

746070
Call me!
Skąd: Zachodniopomorskie
Zarejestrowany: 2012-01-15
Posty: 198
Znak zodiaku: strzelec
Żywioł: ogień, duch
Rodzaj praktykowanej magii: Magia żywiołów

Re: P.T.R.O.A.

Mam dużo do powiedzenia, bo jestem w wolontariacie ale nie chcielibyście tego czytać, bo większość byłaby to przekleństwa. Ale jedno powiem gdybym była w chinach to bym ich rozkórwiła za to co robią psom kotą i innym zwierzakom, no nie mam słów.


"Jeśli ktoś prosi nas o pomoc, to znaczy że jesteśmy jeszcze coś warci "

Offline

#8 2012-01-29 07:17:35

 Olimpia

Administrator

35374777
Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 2464
Punktów :   29 
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Różne :D

Re: P.T.R.O.A.

Sama bym ich chętnie pozabijała i to brutalnie, w tym wypadku nie miałabym skrupułów.


Normalność to wymysł.
Ludzie (owce) skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

Offline

#9 2012-01-29 12:36:30

 popolcia

Użytkownik

746070
Call me!
Skąd: Zachodniopomorskie
Zarejestrowany: 2012-01-15
Posty: 198
Znak zodiaku: strzelec
Żywioł: ogień, duch
Rodzaj praktykowanej magii: Magia żywiołów

Re: P.T.R.O.A.

Masz rację, ale ja nie pozwolę na to coś na pewno wykombinuję.


"Jeśli ktoś prosi nas o pomoc, to znaczy że jesteśmy jeszcze coś warci "

Offline

#10 2012-01-29 13:16:18

 Eteryk

Wtajemniczony

39009799
Call me!
Skąd: Leszno *Wielkopolska*
Zarejestrowany: 2011-12-04
Posty: 300
Znak zodiaku: Strzelec
Żywioł: Ogień | Powietrze | Elektryczn
Rodzaj praktykowanej magii: Żywioły | Alchemia | Astral

Re: P.T.R.O.A.

Zabić ich i spokój.


Vita donum deus habetur.
Meus dignissim et hoc donum
firmum et scientia atque usu
armorum rapidum album.

Offline

#11 2012-01-29 13:33:17

 popolcia

Użytkownik

746070
Call me!
Skąd: Zachodniopomorskie
Zarejestrowany: 2012-01-15
Posty: 198
Znak zodiaku: strzelec
Żywioł: ogień, duch
Rodzaj praktykowanej magii: Magia żywiołów

Re: P.T.R.O.A.

Eteryk to życzę tobie powodzenia. Mam pomysł tylko jeszcze trzeba go wcielić w życie. Hmm.


"Jeśli ktoś prosi nas o pomoc, to znaczy że jesteśmy jeszcze coś warci "

Offline

#12 2012-01-29 17:40:06

 Olimpia

Administrator

35374777
Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 2464
Punktów :   29 
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Różne :D

Re: P.T.R.O.A.

Warto przetrwać Trójpowrót dla takiej sprawy.
A zabicie ich byłoby dobrym pomysłem i nie jest tak że stalibyśmy się tacy jak oni. Stajemy w obronie słabszych, ich śmierć byłaby uwolnieniem i błogosławieństwem dla innych.


Normalność to wymysł.
Ludzie (owce) skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

Offline

#13 2012-01-29 20:38:00

 Ether

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-01-22
Posty: 20
Punktów :   
Znak zodiaku: Strzelec
Żywioł: Ogień

Re: P.T.R.O.A.

Niby tak, ale w każdym dobrym uczynku tkwi trochę zła i na odwrót (Sama mnie tego uczyłaś)
Można się najpierw zastanowić, czy nie ma jakiegoś lepszego rozwiązania, a nie od razu zabijać. Nawet w takich, hmm... nie wiem, czy mogę tu użyć słowa 'ludziach', ale nawet w takich istotach, jest cząstka dobra, którą można im pomóc odnaleść. Nie mam pomysłu, jak tego dokonać, ale z pewnością byłby to lepszy sposób, niż zabójstwo, czy klątwa.
W tedy nie trzeba by się męczyć, żeby przetrwać Trójpowrót


Jestem jak mały kamień spadający z góry - słaby i niemogący nic zrobić, ale kiedyś przyjdzie dzień w którym pociągnę za sobą lawinę.

Offline

#14 2012-01-29 20:54:32

 Olimpia

Administrator

35374777
Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 2464
Punktów :   29 
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Różne :D

Re: P.T.R.O.A.

Cóż, moją rolą jest powiedzenie uczniowi jak jest i co mu grozi za coś...

Ale każdy jest inny, ma wolną wolę - ja osobiście bym zajebała...

Np. mówię nie wolno tego robić bo jest złe... Nauczyciel wskazuje którą drogą podążać ale którą pójdziesz to już Twoja sprawa, uświadomiłam Cię jak jest i co się może stać - Twój wybór jak to wykorzystasz.


Normalność to wymysł.
Ludzie (owce) skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

Offline

#15 2012-01-29 21:00:13

 popolcia

Użytkownik

746070
Call me!
Skąd: Zachodniopomorskie
Zarejestrowany: 2012-01-15
Posty: 198
Znak zodiaku: strzelec
Żywioł: ogień, duch
Rodzaj praktykowanej magii: Magia żywiołów

Re: P.T.R.O.A.

Ja nic nie pisałam o klątwie, ale dzięki za pomysł, mogę się poświęcić dla takiego celu.


"Jeśli ktoś prosi nas o pomoc, to znaczy że jesteśmy jeszcze coś warci "

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.eforg.pun.pl www.metin2privv.pun.pl www.sushmitasen.pun.pl www.miedzywymiarami.pun.pl www.tajemniczy-swiat.pun.pl