Witchcraft

Przeniesione na www.witchcraft.com.pl

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2011-12-29 00:54:53

 Eteryk

Wtajemniczony

39009799
Call me!
Skąd: Leszno *Wielkopolska*
Zarejestrowany: 2011-12-04
Posty: 300
Znak zodiaku: Strzelec
Żywioł: Ogień | Powietrze | Elektryczn
Rodzaj praktykowanej magii: Żywioły | Alchemia | Astral

!!Help!!

Proszę pomóżcie.

Od 29 listopada moich 16 urodzin zacząłem odczuwać wiele rzeczy.
Od 2 tyg. Patrze w coś i nie wiem co się dzieje. Najbardziej działa na mnie świecą i ogólnie ogień. Nie wiem czemu witam się z księżycem jak wychodzę do szkoły. Gdy się ,, zawieszam '' <Tak mówią z klasy jak patrze na coś za długo > i
Mi przechodzi to ciągle widzę miecz ten w Astralu i symbole na nim. Albo mnie w jakimś ubraniu ala wojownik.

Czasem widzę jakieś byty z astrala czasem pustkę nieskończoną czerń. Kolega mówi ze moje oczy robią  się lekko szkliste i jakby puste.
 
Jak z tym walczyć ?? Bo mnie to już denerwuje trochę Bo nie uważam na lekcji??

Macie jakaś rade plis

Ostatnio edytowany przez Eteryk (2011-12-29 00:58:24)


Vita donum deus habetur.
Meus dignissim et hoc donum
firmum et scientia atque usu
armorum rapidum album.

Offline

 

#2 2011-12-29 02:21:53

 Olimpia

Administrator

35374777
Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 2464
Punktów :   29 
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Różne :D

Re: !!Help!!

Eteryk to że witasz się z Księżycem to bardzo, bardzo dobrze - prawdziwym magiem nie jego namiastką jest się wtedy jak się coś zrozumie, Ty zaczynasz to robić - nie wiesz czemu się z nim witasz? Ja Ci powiem, bo Ci tak intuicja mówi i mówi Ci bardzo dobrze Z tym mieczem i wojownikiem to jest tak: widocznie w poprzednim wcieleniu nim byłeś i nie dokończyłeś czegoś w tamtym życiu, musisz to skończyć teraz i sam widzisz jak poprzednie życie ma wpływ na to, wchodzisz do astrala i już masz miecz, walkę. Ja mam bardzo podobnie

Jedyne jaką radę Ci mogę dać to rytuał, nie próbuj unicestwić tego co dobre - Księżyc Cię wzywa, on ma wpływ na wszystko - zwłaszcza na podświadomość. Pogadaj z nim. Wiesz rozmawianie z planetami od serca to świetny rytuał, nie raz się zwracałam do mojej opiekuńczej planety lub Księżyca i nie dość że było mi lżej na sercu, nagle zaczęłam rozumieć różne rzeczy i mój problem znikał, lub jak prosiłam kłopot przyjaciółki zniknął, raz nawet wiadomość do niej dotarła - oczywiście tak samo działa rozmowa z żywiołami, drzewami.
To jest cudowne uczucie którego się nie da opisać i wszystko wygląda lepiej, kłopot sam znika. W Twoim przypadku pewnie będzie to że się będziesz mógł skupić na lekcji, po prostu przeprowadź długą rozmowę z Księżycem na ten temat i bądź otwarty bo czasem planety/żywioły nie milczą lecz mówią do Ciebie, w Twojej głowie - rozpoznasz nie swoje myśli po tym że nagle otrzymasz odpowiedź na pytanie, albo wpadłeś na coś na co byś sam nie wpadł, odpowiedz również może się pojawić w postaci wizji zwłaszcza przy rozmowach z Księżycem. Przy okazji taka rozmowa oczyszcza nasze emocje, i podnosi wibracje.


Normalność to wymysł.
Ludzie (owce) skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

Offline

 

#3 2012-01-04 12:15:18

 Eteryk

Wtajemniczony

39009799
Call me!
Skąd: Leszno *Wielkopolska*
Zarejestrowany: 2011-12-04
Posty: 300
Znak zodiaku: Strzelec
Żywioł: Ogień | Powietrze | Elektryczn
Rodzaj praktykowanej magii: Żywioły | Alchemia | Astral

Re: !!Help!!

Dziś w nocy gdy spałem zaatakowała mnie istota w ciemnej szacie. Istota miała zamazaną bladą twarz??
Co to było?? Nie reagowała na miecz, musiałem użyć czaru które święci jak palony magnez. Dopiero wtedy zniknął. Co to jest kur..??


Vita donum deus habetur.
Meus dignissim et hoc donum
firmum et scientia atque usu
armorum rapidum album.

Offline

 

#4 2012-01-04 14:19:11

 Olimpia

Administrator

35374777
Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 2464
Punktów :   29 
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Różne :D

Re: !!Help!!

Nie wiem co to było i zapewne nikt nie będzie znał odpowiedzi. W każdym razie na pewno to istota astralna i to raczej ciemna strona.


Normalność to wymysł.
Ludzie (owce) skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

Offline

 

#5 2012-01-04 15:33:46

Firanos

Gość

Re: !!Help!!

Oli nie ma czegoś takiego jak "ciemna strona", zwłaszcza w astralu. Co do stwora to raczej jest to jeden z kmiotów demonicznych.
Radzę przed snem stworzyć dookoła siebie podwójny krąg ochronny

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pes-scena.pun.pl www.lifeofnarutorpg.pun.pl www.spox-bakugany.pun.pl www.slipup.pun.pl www.playmt2.pun.pl