Witchcraft

Przeniesione na www.witchcraft.com.pl

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2012-02-05 11:18:49

 Emrys

SĘDZIA

Skąd: Kraina Wielkich Jezior
Zarejestrowany: 2011-10-25
Posty: 410
Punktów :   
Znak zodiaku: Waga
Żywioł: Powietrze
Rodzaj praktykowanej magii: Zbyt wiele...

Jak Tworzyć Magiczny Krąg - Tradycyjny.

Jest to najbardziej znana technika wykonania Magicznego Kręgu.

Potrzebujemy Cztery duże najlepiej płaskie kamienie.


Pierwszy z nich umieścić na północy - przywołaj w ten czas wszystkie byty północy wraz z energią żywiołu ziemi.


Drugi z nich na wschodzie i przywołaj wszystkie byty wschodnie wraz z żywiołem  Powietrza.

Trzeci na południu - przyzwij duchy południa i żywiołu ognia.

Czwarty i ostatni umieść na zachodzie i przyzwij żywioł wody i duchy zachodu.


Po utworzeniu Kręgu na środku ustawiamy ołtarz. Może to być duży kamień nadający się do postawienia na nim narzędzi i przyborów. Po utworzeniu ołtarza należy wypowiedzieć Inwokacje Żywiołów. Po Inwokacji Krąg jest gotowy do działań magicznych.

http://3.bp.blogspot.com/_sQzpVrL5Rjg/TQ-7vnEy2XI/AAAAAAAAAwY/cUSVux-Z3-4/s200/3.jpg


Inwokacja:



" Powietrze, Ogień, Woda, Ziemia - żywioły astralnego narodzenia.
Przyzywam Was teraz usłużcie mi. W kręgu dobrze wyznaczonym od Klątwy i Zła ustrzeżony,
Przyzywam Was teraz usłużcie mi.
Taka wola ma, i niechaj ona Trwa... "


EmS

Offline

 

#2 2012-02-05 18:32:17

 Custodis

Wtajemniczony

1767709
Skąd: Dolny śląsk.
Zarejestrowany: 2012-02-02
Posty: 248
Punktów :   
Znak zodiaku: Lew
Żywioł: Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: W sumie nie mam ograniczeń :)

Re: Jak Tworzyć Magiczny Krąg - Tradycyjny.

Ładna inwokacja. Aż mi głupio, że sam używam takiej banalnej xD
Emrys zwracasz uwagę na to, od której strony świata rysujesz krąg czy nie? Ja mam chyba takie zboczenie, że zawsze szukam wschodu, natomiast moim znajomym wisi to luźnym kalafiorem...

Ostatnio edytowany przez Custodis (2012-02-05 18:32:48)


"Wiara buduje, kłamstwo niszczy, a słowa utrzymują przy życiu."
Custo

Offline

 

#3 2012-02-05 20:17:48

 Emrys

SĘDZIA

Skąd: Kraina Wielkich Jezior
Zarejestrowany: 2011-10-25
Posty: 410
Punktów :   
Znak zodiaku: Waga
Żywioł: Powietrze
Rodzaj praktykowanej magii: Zbyt wiele...

Re: Jak Tworzyć Magiczny Krąg - Tradycyjny.

Ja zaczynam od północy tak jak napisałem, ale pamiętam że niekiedy od wschodu. Takie zboczenie do wiatru.


EmS

Offline

 

#4 2012-02-09 12:16:21

 Trevius

Wtajemniczony

11173314
Zarejestrowany: 2012-02-08
Posty: 29
Punktów :   
Znak zodiaku: Ryby
Żywioł: Ogień/Powietrze/Woda/Ziemia
Rodzaj praktykowanej magii: Wielu rodzajów używam

Re: Jak Tworzyć Magiczny Krąg - Tradycyjny.

inwokacja jest wymyślona przez jednego z forumowiczów innego forum (wątpię że Ty nim byłeś, Emrys), z tego co mi wiadomo jeżeli chodzi o ustawianie kierunków żywiołom woda i ogień nie powinny być obok siebie, a na przeciw siebie... rozumiem że to Twoja własna technika, tzn przez Ciebie wymyślona i ułożona?...

Ostatnio edytowany przez Trevius (2012-02-09 12:18:50)


...
Wiara Największą Siłą
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko trudne do wykonania.

Offline

 

#5 2012-02-09 13:52:00

 Emrys

SĘDZIA

Skąd: Kraina Wielkich Jezior
Zarejestrowany: 2011-10-25
Posty: 410
Punktów :   
Znak zodiaku: Waga
Żywioł: Powietrze
Rodzaj praktykowanej magii: Zbyt wiele...

Re: Jak Tworzyć Magiczny Krąg - Tradycyjny.

Ta technika jest tak jak zaznaczałem ogólna. Jest używana przez wielu adeptów wiedzy tajemnej. Żałuję że nie przez Ciebie. Sam spotykam się z nią chyba na każdym forum. 


Każdy żywioł ma swój kierunek, który mu odpowiada. Woda - zachód - Ogień - południe. Szkoda że tego nie wiedziałeś.





Nie wszystko wymyślamy my sami. Wiele rzeczy jest wspólnych - opierają się na tradycji. Podałem ogólny - najbardziej znany. Tak jak to podkreślałem. Tak żeby można go było dostosować do siebie.

Ostatnio edytowany przez Emrys (2012-02-09 13:54:28)


EmS

Offline

 

#6 2012-02-09 14:22:37

 Trevius

Wtajemniczony

11173314
Zarejestrowany: 2012-02-08
Posty: 29
Punktów :   
Znak zodiaku: Ryby
Żywioł: Ogień/Powietrze/Woda/Ziemia
Rodzaj praktykowanej magii: Wielu rodzajów używam

Re: Jak Tworzyć Magiczny Krąg - Tradycyjny.

z tymi kierunkami masz racje to o czym ja mówiłem było do znacznie czegoś innego ^^

a co do inwokacji, kiedyś była jako przywołanie żywiołów do siebie, a teraz widzę że jest używana w wielu rzeczach, nie tylko do tego kręgu ale też widziałem inne rytuały z nią związane, dlatego też się czepiam... niech Ci Adepci wiedzy tajemnej zdecydują się do czego ta inwokacja ma być, bo za chwile jedni będą ją używać jako ataki, a inni obrony, jak wtedy będzie działać dla niedoświadczonego nowego maga? Inwokacja która zaczyna robić się coraz bardziej uniwersalna ma taką mieszankę energii że praktycznie nie robi nic w żadnym kierunku...
poza tym używam tej inwokacji ale nie do tego czego Ty ją używasz, w każdym bądź razie chyba przestanę bo zmienia ona swój kierunek...


...
Wiara Największą Siłą
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko trudne do wykonania.

Offline

 

#7 2012-02-09 14:29:23

 Emrys

SĘDZIA

Skąd: Kraina Wielkich Jezior
Zarejestrowany: 2011-10-25
Posty: 410
Punktów :   
Znak zodiaku: Waga
Żywioł: Powietrze
Rodzaj praktykowanej magii: Zbyt wiele...

Re: Jak Tworzyć Magiczny Krąg - Tradycyjny.

Inwokacja - to inwokacja. Nie bądźmy drobiazgowi. Cieszę się że zrozumiałeś swój błąd.
To inwokacja uniwersalna przywołania żywiołów. Może być wykorzystywana przy każdym rytuale na samym początku - wszystko zależne od czarownika. I to od niego zależy również jak i czy w ogóle działa zaklęcie. Istnieją zaklęcia które mają wyznaczone zadanie - i służą tylko jednemu celowi. Te zalicza się do uniwersalnych. Dlatego znałeś już ten rytuał, i używałeś inwokacji do innych celów. To nic złego i nie ma znaczącego wpływu na nasze działania. Akurat nie ta.


EmS

Offline

 

#8 2012-02-09 14:39:33

 Trevius

Wtajemniczony

11173314
Zarejestrowany: 2012-02-08
Posty: 29
Punktów :   
Znak zodiaku: Ryby
Żywioł: Ogień/Powietrze/Woda/Ziemia
Rodzaj praktykowanej magii: Wielu rodzajów używam

Re: Jak Tworzyć Magiczny Krąg - Tradycyjny.

a ja twierdzę że nie powinno być czegoś takiego jak inwokacja uniwersalna (dla mnie w ogóle nie powinno to istnieć). Tak jak mówisz, są zaklęcia przeznaczone jednemu celu, ale mogę się założyć że autor tej akurat inwokacji też zaznaczył jej jeden cel. Więc niech się ludzie trzymają jednego celu, a jak chcą inny to niech stworzą własną inwokacje, a nie rytuał wymyślają swój a inwokacje podkradają od kogoś innego bo sami lepszej nie wymyślą... sądzę że dlatego właśnie zaklęcia o potężnej mocy są zakazane i przeznaczone tylko dla zaawansowanych, bo jakby były rozpowszechnione to zaraz używane byłyby do czegoś całkiem innego, aż w końcu nazwane - jak Ty to mówisz - czarem uniwersalnym... Zaklęcia wymyślone przez kogoś zawsze moją podany cel, im więcej osób zacznie dane zaklęcie ukierunkowywać w jedną stronę nadaje mu energię by z czasem samo wypowiedzenie dało efekt... a jak jeden używa to do przywołania burzy, inny do zapalenia świeczki, kolejny do ogromnego orgazmu to w zależności kto nada więcej energii w jeden kierunek temu zaklęciu tak to zaklęcie będzie działać samo w sobie... nie mówie tu o rzeczach typu powiedz Abrakadabra i wymyśl co chcesz a jak uwierzysz to się stanie, nawet to zaklęcie jest czemuś przeznaczone...


...
Wiara Największą Siłą
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko trudne do wykonania.

Offline

 

#9 2012-02-09 15:42:18

 Emrys

SĘDZIA

Skąd: Kraina Wielkich Jezior
Zarejestrowany: 2011-10-25
Posty: 410
Punktów :   
Znak zodiaku: Waga
Żywioł: Powietrze
Rodzaj praktykowanej magii: Zbyt wiele...

Re: Jak Tworzyć Magiczny Krąg - Tradycyjny.

Abrakadabra - przegania złe moce.

Każde zaklęcie może być wykorzystane przez każdą jedną osobę do własnych celów i nie ma to wpływu na jego moc. Bo zaklęciu dajemy moc MY. To za sprawą naszej mocy zaklęcie działa w dany sposób. Jeśli ktoś inny wykorzysta zaklęcie do otworzenia kręgu - na poprzednie nic nie wpłynie. Smutne że nie rozróżniasz takiej prostej zależności.
A zaklęcia zaawansowane są niedostępne z reguły dla innych - z prostego względu - są za słabi. Nie każde zaklęcie i czar ogólnie da się wykonać. Do niektórych potrzebna jest ogromna ilość mocy i przede wszystkim predyspozycje. Są również chronione tajemnicą żeby nie wpadły w niepowołane ręce.


EmS

Offline

 

#10 2012-02-09 23:08:26

 Olimpia

Administrator

35374777
Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 2464
Punktów :   29 
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Różne :D

Re: Jak Tworzyć Magiczny Krąg - Tradycyjny.

Abrakadabra też i uzdrawia. Wywodzi się od imienia Abraxas co oznacza ''uzdrów mnie'' lub ''ochroń mnie''.


Normalność to wymysł.
Ludzie (owce) skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

Offline

 

#11 2012-02-09 23:11:37

 Emrys

SĘDZIA

Skąd: Kraina Wielkich Jezior
Zarejestrowany: 2011-10-25
Posty: 410
Punktów :   
Znak zodiaku: Waga
Żywioł: Powietrze
Rodzaj praktykowanej magii: Zbyt wiele...

Re: Jak Tworzyć Magiczny Krąg - Tradycyjny.

Oli - Zapomniałem o tym. Ale zgadzam się - stąd też popularne Trójkąty Abrakadabra gdzie słowo traci jedną ostatnią literkę



Abrakadabra
Abrakadabr
Abrakadab
Abrakada
Abrakad
Abraka
Abrak
Abra
Abr
Ab
A
A




Wierzono że z każdym dniem jak zmniejsza się słowo - znika choroba. Należało nosić go jako talizman. Po dziewięciu dniach należało wrzucić trójkąt do rzeki.

Ostatnio edytowany przez Emrys (2012-02-09 23:19:57)


EmS

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.dancedance.pun.pl www.grhfront.pun.pl www.rusinow.pun.pl www.scooter-tuning.pun.pl www.strzelnicabydgoszcz.pun.pl