Witchcraft

Przeniesione na www.witchcraft.com.pl

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#16 2012-08-08 19:14:15

 schadow

Wtajemniczony

39819484
Call me!
Zarejestrowany: 2011-12-28
Posty: 134
Punktów :   
Znak zodiaku: ryby
Żywioł: wszystkie
Rodzaj praktykowanej magii: nekromancja i czarna magia

Re: Sposób kontaktowania się ze swoją podświadomością

Yay dostałem ostrzeżenie, yay. Ok 1. Wiem co to jest rozmowa nie werbalna, tak normalnie można rozmawiać z innymi bytami w myślach. 2. Rozmowa z podświadomością to rozmowa sam z sobą, sami pytamy się i sami se odpowiadamy. Ehh takie głupoty piszecie, oli chcesz to mnie wyzywaj, ale to co ty nazywasz głupotami to zwykła prawda.


"Gdy mrok pochłonie świat
we wnętrzu ciemności zapłonie iskra
lecz nie będzie to nadzieja
tylko zalążek płomienia który spali świat..."

"przepowiednia śmierci" - Mag który kroczy w mroku ludzkich serc.

Offline

 

#17 2012-08-09 09:10:39

 Olimpia

Administrator

35374777
Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 2464
Punktów :   29 
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Różne :D

Re: Sposób kontaktowania się ze swoją podświadomością

Anayami jeśli bym go obraziła to zaniżyłabym tylko swój poziom do jego poziomu - a tego nie chce.

Shadow jakbyś nie zauważył to pisałam iż podświadomość nie jest odrębną istotą tylko częścią nas - czyli jest poniekąd organem jak ręka czy noga tylko że ten organ daje nam możliwość wglądu w różne sprawy o których normalnie możemy zapomnieć. Jest to rozmowa jakby świadomości z duszą, z CZĘŚCIĄ NAS. Lol jeśli byś miał rację to urodziłam się z niezłą wiedzą której się nigdy nie uczyłam. xD

Czekam, nie bądź naiwny, wiedziałam że poda się jako jeden z najsilniejszych demonów ale tak jest zawsze! Każdy demon podaje się za Baala, Lucyfera, Sataniela czy Azraela a tak naprawdę to byciki niskiej rangi którym początkujący wpierdoli - miałam mnóstwo przypadków gdzie demon się przedstawiał w taki sposób a ja nawet się nie spociłam żeby mu dokopać, ba! Raz nawet mój początkujący uczeń dokopał samemu ''Lucyferowi'' - który się okazał mieć rangę... pierwszą. xD

Anayami pamiętasz te akcje w astralu, z Dawianem, Markiem itp.? To była polewka! xD Przypomniało mi się jak z Dawiana wyjebaliśmy demona a ten zapowiedział że się zemści tylko, że zapomniałam ściągnąć sobie ochronę i nie mógł się dobrać do mnie ani do wilka więc zaatakował lokatora a potem zostałam przez niego oskarżona o czary na nim! xD


Normalność to wymysł.
Ludzie (owce) skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

Offline

 

#18 2012-08-09 14:00:09

 Olimpia

Administrator

35374777
Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 2464
Punktów :   29 
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Różne :D

Re: Sposób kontaktowania się ze swoją podświadomością

Z tym bytem gadasz i się dogadałeś.

Mówiłam już setki razy początkującym, że jak wstępują na ścieżkę magii to byty się nimi zaczynają interesować, badać ich bo jest nowy potencjalny mag/czarownica. Podczas takiego interesowania się człowiekiem byt może się nim zainteresować wyjątkowo czyli np. go polubić. Ten demon wiedział co się stało wtedy jak nie zrobiłeś rytu i obudziłeś się bez energii - on Ci wtedy sporo pomógł. Ale nie licz że wyjawi Ci swoje prawdziwe imię tak szybko... Będzie się podawał za innych, sam zobacz najpierw przedstawił się jako Baal, potem podał inne imię... Choć możliwe że to drugie jest prawdziwe, nie znam demona o tym imieniu ale spoko, spr. Ci to.


Normalność to wymysł.
Ludzie (owce) skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

Offline

 

#19 2012-08-09 20:11:45

 konidziu

VIP

32351653
Zarejestrowany: 2011-10-14
Posty: 731
Punktów :   
Znak zodiaku: Byk
Żywioł: Ziemia
Rodzaj praktykowanej magii: Wszelakie

Re: Sposób kontaktowania się ze swoją podświadomością

Mała poprawka byty interesują się ludźmi nie zależnie czy się zajmuje magią czy nie i to w tym samym stopniu .

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.is03zut.pun.pl www.priv-serwer.pun.pl www.eaa.pun.pl www.humans.pun.pl www.pkbud10.pun.pl