#1 2012-02-27 21:45:49

 popolcia

Użytkownik

746070
Call me!
Skąd: Zachodniopomorskie
Zarejestrowany: 2012-01-15
Posty: 198
Znak zodiaku: strzelec
Żywioł: ogień, duch
Rodzaj praktykowanej magii: Magia żywiołów

Co oznaczają liczby urodzenia od 1-9

Jaki jest człowiek, którego liczba urodzenia wynosi 1?
Liczba „jeden” cechuje ludzi praktycznych i dokładnych w działaniu. Wszystko co robią starają się czynić w sposób perfekcyjny a zarazem myślą o korzyściach jakie im dane działanie przyniesie. Czasami takie postępowanie jest dla nich przekleństwem, gdyż jeśli nie potrafią czegoś zrobić tak, jak by chcieli, zostawiają to na później. Tym samym podczas życia ludzi, których liczba urodzenia wynosi 1 jest bardzo wiele rozpoczętych i niezałatwionych spraw. Nie ma znaczenia czy są to sprawy życiowe np. miłość, rodzina, przyjaciele czy też rzeczy związane z pracą zawodową czy biznesem. Co prawda "jedynka" zdaje sobie sprawę ze swej niekonsekwencji, ale niewiele robi by temu zaradzić. Jednak najgorsze jest to, (ale dla niektórych może to być najlepsze) że osoby spod liczby 1 są zdeklarowanymi indywidualistami. Nie lubią grać w zespole i nigdy nie oglądają się na innych. Są przekonani, że na nikim nie można polegać i jeśli sami nie zadbają o siebie i o swoją rodzinę, to nikt tego nie zrobi. Nawet wtedy gdy ktoś chce im pomóc, wówczas podejrzewają go o podstęp i chęć wykorzystania "jedynki" dla własnych interesów. Jednocześnie są idealistami. Szukają doskonałości w każdej dziedzinie. Przez to na przykład w miłości nie mają szczęścia, bo gdy nawet wydaje się osobie której liczba urodzenia wynosi 1, że odnalazła partnera na życie, to wcześniej lub później odkryje wady tego człowieka i z żalem stwierdzi, że do ideału wiele mu brakuje. Nie mniej jednak życie "jedynek" jest ciekawe i pełne niespodzianek. Wiele zależy od ich konstrukcji psychicznej. Jeżeli lubią zmiany i nagłe życiowe zwroty, to są szczęśliwi zawsze i wszędzie. Jeśli jednak wolą stabilizację, wówczas życiowy młyn pogrąża numerologiczną jedynkę w depresji. Tak czy inaczej ludzie "jedynki" to tacy, na których można polegać i można im zaufać. Z drugiej zaś strony życie z nimi pod wspólnym dachem nie zawsze jest łatwe. Mają tendencję do narzucania własnej woli i permanentnego pouczania. Bardzo lubią rządzić i gdy im się uda zająć wysokie stanowisko, to są w swoim żywiole.Jaki jest człowiek, którego liczba urodzenia wynosi 2?
Ludzie których liczba urodzenia wynosi dwa (numerologia 2), to osoby zazwyczaj bardzo inteligentne. Niestety, ich inteligencja nie idzie w parze ze zdolnościami organizacyjnymi. Dlatego też wśród dwójek jest bardzo wielu uczonych, wynalazców lub artystów, którzy mimo ogromnego potencjału wykorzystują go jednostronnie. Rzecz w tym, że osiągając szczyty nie potrafią ze swego powodzenia czerpać profitów. Wygląda to mniej więcej tak, że mają sławę, ale nie mają pieniędzy, a jak mają to nie potrafią z nich korzystać. Ludzie ci nie umieją przekonywać innych do własnych racji i bardzo często dowiadują się, że z ich osiągnięć korzystają inni. Niezwykle często padają ofiarami oszustów, którzy udając przyjaciół wyciskają z dwójek (2) wszystko to co najlepsze nie dając nic w zamian. Najgorsze jest jednak to, że pomimo wrodzonej inteligencji nie potrafią wyciągać wniosków ze swoich błędów jakie popełniają w stosunku do osób trzecich. Jest tylko jedna szansa na to, aby ludzie, których liczba urodzenia wynosi dwa (numerologia 2) osiągnęli sukces zawodowy i finansowy. Muszą znaleźć odpowiedniego partnera, który byłby im oddany bez reszty, a przede wszystkim organizował im życie. Można by taką osobę nazwać jako osobistego menadżera, który dba o wszystko co w życiu jest ważne. W takim przypadku dwójka może się oddawać tylko temu co kocha czyli celom wzniosłym, odkrywczym a czasami z punktu widzenia nieświadomego obserwatora - szalonym. Mimo tych wszystkich wad i zalet liczba urodzenia 2 daje poczucie szczęścia. Człowiek ten potrafi oddzielić wszystko co uważa za sprawy przyziemne od tego co jest dla niego najważniejsze. Do celu idzie konsekwentne, ale nie po trupach. Jeśli na początku życia jest niecierpliwy i wszystko chciałby osiągać jak najszybciej, to wraz z upływem lat zyskuje na cierpliwości co pozwala mu dochodzić do sukcesu małymi, ale konsekwentnie stawianymi krokami. Najważniejsze jest chyba jednak to, że nie oczekuje od życia jakichś fajerwerków, a gdy spotyka go szczęście umie się z niego cieszyć, a przede wszystkim odczuwa wdzięczność i czuje się zobowiązany, aby się zrewanżować. Wobec tych, którzy uczynili mu krzywdę nie trzyma w sobie urazy i gdy pierwszy ból minie nie stara się oddać ciosu za cios. W miłości romantyczni. Liczba urodzenia dwa (nuemrologia 2) czuwa nad ludźmi, którzy czystą miłość stawiają ponad niezobowiązujący seks. Nie są skłonni do zdrady, ale z trudem zauważają, że sami są zdradzani.Jaki jest człowiek, którego liczba urodzenia wynosi 3?
Ludzie, których liczba urodzenia wynosi trzy (numerologia 3), to osoby nadzwyczaj energiczne i pełne zapału do działania. Niestety bardzo często jest to zapał słomiany. Szybko zapalają się do czegoś, ale gdy pojawiają się choćby drobne przeszkody zniechęcają się i rezygnują z tego co rozpoczęli. Inna sprawa, że prawie nigdy nie zapominają o tym co kiedyś zamierzali i gdy nadarzy się okazja lub nachodzi ich ponowna chęć, aby to coś zrealizować to wracają do swoich planów. Nieraz może minąć wiele lat od chwili, gdy coś zaczęli do chwili, gdy to coś zakończyli. Tak czy inaczej trójki to tak zwane gorące głowy. Z wiekiem im to powoli mija, ale zanim do tego dojdzie, to ich zapalczywość bardzo często wpędza ich w kłopoty i niejednokrotnie przyczynia się do tego, że z przyjaciół potrafią zrobić swoich wrogów. To samo tyczy się miłości. Zakochują się bardzo szybko i równie szybko odkochują. Tylko czy w takim razie można autorytatywnie stwierdzić, że są zakochani skoro do odkochania brakuje im niewiele? Bardziej liczy się dla nich udany seks, a w niektórych przypadkach zasobne życie materialne niż prawdziwa miłość. W swoim życiu mają wielu seksualnych partnerów. Takich, do których żywią jakieś uczucie, ale i takich, którzy służą im wyłącznie do zaspokojenia swoich erotycznych potrzeb. Numerologiczne trójki, to ludzie bardzo pracowici, chociaż czasami pracują w sposób automatyczny i dość bezmyślny. Dążą do tego by ich praca była przyjemnością, a nie tylko sposobem zarabiania na życie. Właśnie dlatego zanim osiągną sukces zawodowy i finansowy, to musi upłynąć wiele czasu, a pot niejednokrotnie zrosi im skroń. Jednak wcześniej czy później trafiają (po wielu nieudanych próbach) na swoją żyłę złota, która przynosi im duże zyski i zadowolenie z tego co robią. Osoby, których liczba urodzenia wynosi trzy (numerologia 3), to ludzie, którzy umieją odpoczywać w sposób wyjątkowy. Ich odpoczynek nigdy nie polega na nudzie, a jeśli nawet tak jest, to tylko z ich wyboru. Potrafią organizować wolne chwile i nie wahają się przed realizacją nawet szalonych pomysłów. Wśród numerologicznych trójek najwięcej było odkrywców i podróżników. Jako człowiek i partner dosyć trudny do współżycia. Wszystko przez ponad przeciętny egoizm. Z premedytacją potrafi wykorzystywać słabszych do własnych celów i wchodzi po ich plecach na wyższy poziom egzystencji. Jest wewnetrznie przekonany, że najważniejsze słowo to: "ja", potem "ja", a dopiero dużo dalej "inni". Można powiedzieć, że trzy (3) w numerologii daje człowiekowi tak zwanego farta. Chociaż o pewne sprawy nie zabiegają, to one same wpadają im w ręce.
Jaki jest człowiek, którego liczba urodzenia wynosi 4?
Dla ludzi, których numerologia obdarzyła liczbą cztery (4), życie stanowi pewnego rodzaju wyzwanie. Ich osobowość i potrzeby są tak dwoiste, że nader często wręcz wewnętrznie sprzeczne. Z jednej strony czwórki pragną stabilizacji, spokoju i życia monotonnego. Jednak z drugiej strony szukają emocji, adrenaliny i nadzwyczajnej satysfakcji. Właśnie dlatego przez niektórych numerologiczne czwórki postrzegane są jako ludzie, którzy nie bardzo wiedzą czego chcą od życia. Coś w tym poglądzie jest, bo dla urodzonych pod liczbą cztery (numerologia 4) trudno jest znaleźć złoty środek. Wyglądają i zachowują się tak, jakby cały świat się na nich uwziął. Bardzo często mają pretensję nie bardzo wiadomo o co i do kogo. Trzeba mieć dużo cierpliwości, aby z nimi wytrzymać. Jednak, jeśli znajdzie się taka osoba, która ma cierpliwość i zrozumienie dla czwórki zyskuje w nim przyjaciela i powiernika, na którego zawsze można liczyć, nawet w najbardziej ekstremalnych sytuacjach. Trzeba jednak powiedzieć, że numerologia dla liczby 4 mówi o tym, że osoby te są bardzo uparte. Czasami jest to cecha niezwykle pozytywna, bo ta upartość prowadzi do osiągnięcia zamierzonego celu. Ludzie ci przez lata dążą do jednego upatrzonego punktu, aż w końcu go osiągają. Nawet największe przeszkody omijają sprawnie nie ponosząc przy tym większych strat. Druga strona medalu jest taka, że ta upartość liczby 4 powoduje, że nie słuchają dobrych rad, a wszelkie pomysły, które nie są ich pomysłami uznają za głupie i nietrafione. Mają tendencję do narzucania własnej woli innym ludziom. Po prostu lubią rządzić. Nie ma w tym nic złego, bo są obdarzeni instynktem przywódczym i posiadają umiejętność poprowadzenia dużej grupy ludzi. Wszystko to dzięki charyzmie jaka jest im dana, a która zwiększa swą siłę oddziaływania wraz z wiekiem. Ludzie, których liczba urodzenia wynosi cztery (numerologia 4) należą do grona tych, dla których wszelkiego rodzaju analiza, to kaszka z mlekiem. Potrafią wyciągać wnioski z własnych błędów i błędów innych ludzi. Bardzo rzadko mają okazję na kimś się zawieść, bo przyjaciół dobierają dokładnie i zanim uznają kogoś za wartego ich przyjaźni testują, testują i testują tego człowieka. Gdy jednak tak się stanie są ofiarni i potrafią za przyjacielem wskoczyć w ogień. W miłości partner raz na zawsze. Wierny, jak pies.Jaki jest człowiek, którego liczba urodzenia wynosi 5?
Ludzie, których numerologia obdarzyła liczbą pięć (5) mają nadzwyczaj silną osobowość, wiedzą czego chcą od życia i potrafią walczyć o swoje nie zwracając uwagi na to czy przy okazji poleje się krew i popłyną łzy. Aby zdobyć co zamierzają piątka potrafi iść po trupach i nie waha się użyć podstępu lub perfidnych sztuczek. Trzeba jednak tu zaznaczyć, że poza tym są to ludzie z gruntu rzeczy dobrzy, uczynni, pomocni i dający serce tym, którzy tego serca potrzebują. W numerologii liczba pięć (5) czyni wiele zamieszania. Ludzie, których liczba urodzenia jest właśnie taka, po wielokroć przeżywają dziwne i niezrozumiałe zdarzenia. Mają tendencje do wypadków z których w jakiś niezrozumiały sposób wychodzą cało, mają siłę przyciągania niezwykłych ludzi, którzy w sposób bezinteresowny starają się im pomagać, mają też umiejętność rozwiązywania pozornie nierozwiązywalnych problemów. Wszystko czyni z nich niezwykłych szczęściarzy, którzy bez wysiłku i specjalnych zabiegów wcześniej lub później osiągają to co zapragną. Ten stan jest tak permanentny, że z czasem tracą czujność i są przekonani o własnej nieomylności, prawie o nieśmiertelności. To jest najgorszy okres w życiu urodzeniowych piątek (numerologia 5). Właśnie wtedy los się na chwile od nich odwraca i wszystko to, co dotąd szło jak po maśle, zaczyna iść jak po grudzie. W tym samym czasie istnieje również niebezpieczeństwo wypadku z przykrymi konsekwencjami. Jedyna rada, aby ten okres nie nadszedł jest taka, aby numerologiczne piątki (5) ciesząc się ze swego życiowego szczęścia cały czas były czujne i nie zapominały o tym, że życie nie tylko usłane jest różami. Najpoważniejszą wadą tej liczby jest to, że są nieco egocentryczni i uważają, że wszystko im się należy. Gdy tego czegoś nie dostają, to obrażają się i dąsają jak małe dzieci. Wśród piątek jest duża grupa ludzi posiadających paranormalne zdolności. Niektórzy potrafią nawet przewidywać przyszłość, a jeśli ten dar nie został im dany, to intuicja ich nigdy nie zawodzi. W miłości stali, ale mają skłonności do krótkich romansów i zdrad i to nie z potrzeby erotycznego zaspokojenia, a z potrzeby akceptacji i sprawdzenia się.
Ludzie, których liczba urodzenia wynosi 6 (numerologia 6) są niezwykle impulsywni. Działają pod wpływem chwili często popełniając życiowe błędy. Bywają nazbyt nerwowi i lekkomyślni. Nie oznacza to jednak, że i wtedy nie potrafią podejmować słusznych decyzji. Wszystko jednak zależy od przypadku, a nie od analizy sytuacji i głębokich przemyśleń. Paradoksalnie rzecz biorąc, to ich nerwowość i działanie pod wpływem chwili zanika, gdy osiągają wysoki poziom stresu. W sytuacjach zagrożenia działają w sposób szybki i celny. W ogóle stres wpływa na nich pobudzająco i im więcej adrenaliny wytwarza organizm, tym większe sukcesy odnoszą. Czy jednak w swych działaniach pozbawionych ogromnego napięcia czyli tak zwanych codziennych osiągną sukces? Tu wiele zależy od przypadku. Niesie ich wiatr historii i chwili w której akurat przyszło im żyć. Jeśli trafią akurat na swój czas, to bardzo często stają się częścią historii i pamięć o nich nigdy nie umiera. Świat każdej szóstki kręci się jakby w odwrotnym kierunku. Dzieje się tak dlatego, że zawsze idą pod prąd. Wśród osób urodzonych razem z liczbą sześć (numerologia 6) zawsze było najwięcej kontestatorów i rewolucjonistów. Z zasady ludzie Ci nie zgadzają się na zastany porządek rzeczy. Zawsze chcieliby coś ulepszać i zmieniać wprowadzając tym samym zamęt we własne życie i życie ludzi, którzy są z nim związani. Jeśli ktoś się z nimi nie zgadza co do poglądów, to usilnie starają się przekonać adwersarzy do swoich racji. Gdy to nie wychodzi nie wahają się posunąć do gróźb, szantażu lub nawet użycia siły. Jeśli i te zabiegi nie przynoszą odpowiedniego skutku, wówczas taki osobnik staje się wrogiem numer jeden każdej szóstki, którego należy zwalczać wszelkimi możliwymi sposobami. Bez względu na wszystko, to można ich określić mianem "idealiści". Jeśli uznają, że świat powinien wyglądać tak, a nie inaczej, wówczas potrafią działać niekonwencjonalnie czasem wzbudzając podziw, a czasem irytację obserwatorów. W miłości nieobliczalni. Bardzo szybko przechodzą od miłości do nienawiści. Pod żadnym pozorem nie wolno im dawać powodu do zazdrości, bo będą gryźć i drapać. Natomiast jeśli szóstka (numerologia 6) zostanie zdradzona, wówczas najpierw się mści, a potem popada w odrętwienie.Ludzie dla których liczba w numerologii wynosi 7, to wielcy poszukiwacze własnej życiowej drogi. Praktycznie rzecz biorąc poszukują jej przez całe swoje życie. Gdy wydaje im się, że już odnaleźli bardzo szybko się rozczarowują dochodząc do wniosku, że to nie jest to o co tak naprawdę im chodziło. Niektórzy patrząc na ludzi, których liczba urodzenia wynosi siedem (numerologia 7) są przekonani, iż mają do czynienia z osobnikami, którzy sami nie wiedzą czego chcą. Tymczasem jest to błędna opinia, siódemki mając świadomość własnej poszukiwawczej misji, nie mają świadomości, że szukają czegoś co tak naprawdę jest nieosiągalne. Wierzą bowiem w to, że kiedyś doprowadzą coś do ideału, że poznają idealnego partnera na życie, że oni sami będą w oczach innych ludzi postrzegani jako osoby idealne. Tymczasem ideał jest bardzo złudny. To co dziś wydaje wspaniałe już jutro się opatrzy do tego stopnia, że nawet siódemka zauważy jakieś wady. Co by jednak nie powiedzieć, to każda siódemka (numerologia 7) jest stworzona do czynów wielkich, ponad standardowych i nieosiągalnych dla nikogo innego. W ekstremalnych sytuacjach ludzie obdarzeni liczbą 7 są gotowi poświęcić własne życie dla dobra jednej osoby lub całego narodu. Wśród siódemek (numerologia 7) jest najwięcej wielkich żołnierzy, generałów, a nawet marszałków jednak liczba ta jest również domeną wszelkiej maści terrorystów. Osoby dla których siedem jest liczbą opiekuńczą mają potrzebę szukania prawdy. Najpierw wsłuchują się w opinie innych, analizują je, a gdy już wyrobią sobie jakiś pogląd, to bardzo trudno ich przekonać do tego, że być może nie mają racji. Im są starsi, tym bardziej zasklepiają się w swoich przekonaniach i tym mniej dopuszczają jakiekolwiek zmiany. Ten konserwatyzm dotyczy każdej dziedziny życia począwszy od codziennych zachowań, poprzez politykę, a skończywszy na miłości i seksie. Na starość siódemki mogą stać się nie do wytrzymania dla swoich bliskich. Ale mimo to można bez cienia wątpliwości uznać, że ogólnie rzecz ujmując ich życie jest udane i nigdy nie jest stracone. W miłości nie znoszą kompromisów. Nawet gdy ich związek nie układa się najlepiej trudno zdecydować się im na rozwód.Człowiek, który urodził się razem z liczbą 8 (numerologia 8), to niespokojny duch, który chciałby wszystkiego spróbować. Patrząc na tych ludzi można odnieść wrażenie, że są chorzy na ADHD, bo ich nadzwyczajna ruchliwość i ciekawość świata, ludzi oraz samego siebie jest nadzwyczajna. Ósemka to typ mający za życiowy cel poznać jak najwięcej wszystkiego co jest osiągalne nie tylko zmysłami, ale i podświadomością. Czasami zachowują się jak polny konik który skacze z jednego miejsca w drugie, ale w efekcie każdy skrawek życiowej polany zostanie przez niego zbadany. Ludzie dla których osiem (numerologia 8) jest ich liczbą urodzenia kochają wszelkie nowości. Począwszy od elektronicznych gadżetów, poprzez ubrania, pożywienie, a skończywszy na eksperymentach seksualnych. Może właśnie dlatego ósemki nie są stali w miłości. Jest w nich coś takiego co gna ich jeszcze dalej nawet wtedy, gdy w danym miejscu jest im całkiem dobrze. Liczba osiem (numerologia 8) charakteryzuje ludzi bardzo tolerancyjnych tak wobec siebie, jak i innych. Wolność duchowa i osobista jest im potrzebna do życia jak rybie woda. Nie znoszą ograniczeń, a gdy się one pojawiają, to buntują się, a czasami nawet walczą by zmienić status quo. Jako partnerzy w małżeństwie są bardzo dobrzy tylko dla innych ósemek. Dla wszystkich innych albo nie do zniesienia od samego początku, albo po kilku latach. Dlatego też wśród liczby urodzenia osiem (numerologia 8) najwięcej jest rozwodników. Jednocześnie trzeba zaznaczyć, że liczba ta obfituje w postacie wielkiego formatu, zdobywające sławę, pieniądze i zaszczyty. Wszystko to przez rozpierającą ich umysł ambicję. Nienawidzą być drudzy, a nie daj Boże trzeci. Interesuje ich tylko pierwsza pozycja w towarzystwie. Ósemki bardzo łatwo rozpoznać, bo w każdym środowisku starają się brylować. Przy tym nie wywyższają się ponad innych. Starają się zaprzyjaźnić z każdym, ale to powoduje, że prawdziwych przyjaciół to ósemki nie mają. Nie ma się czemu dziwić skoro kochają wszystkich ludzi bez wyjątku. Nawet tych, którzy ich nie lubią starają się zrozumieć, a jeśli to się nie udaje, to robią wszystko by chociaż im zaimponować. Świat człowieka urodzonego pod numerologicznym znakiem ósemki (numerologia 8), to świat zabawy. Nie chodzi tu o to, że życie przepływa przez palce, ale o to, że w każdej sytuacji potrafi znaleźć coś przyjemnego. Może to być przyjęcie towarzyskie, ale może to być również praca lub nauka. Szczęściarz!Dla ludzi, których liczba urodzenia w numerologii wynosi 9 do życia niezbędna jest przygoda. Nienawidzą monotonii, a gdy dopada ich życiowa stabilizacja poszukują wrażeń. Czasami to poszukiwanie czegoś innego od codzienności przynosi im szczęście, ale bywają też takie sytuacje, które narażają ich na niebezpieczeństwo lub ośmieszenie. Jednak potrzeba urozmaicania sobie własnego istnienia jest tak wielka, że nie potrafią się pohamować. W sumie jednak życie dziewiątek choć bywa pełne niebezpieczeństw jest zazwyczaj bardzo ciekawe. Uwielbiają podróżować - oddadzą ostatnią koszulę za możliwość dalekiego wyjazdu. Potrafią żyć "wiatrem i słońcem". Przy swej niepokornej naturze swój stres najlepiej odreagowują obcując ze sztuką. Kochają to co piękne i bez większego problemu odróżniają dzieło od kiczu. Jeżeli mają tylko taką możliwość lubią otaczać się ludźmi znanymi ze swych artystycznych zdolności. Sami jednak nie posiadają zbyt wielkiego talentu artystycznego. Nie przeszkadza to im jednak na pewnych etapach życia próbować swoich sił w tych dziedzinach. Nie mają złudzeń, że ich dzieła zapiszą się annałach jakiejkolwiek sztuki, ale samo tworzenie daje im bardzo wiele radości. Osoby urodzone razem z liczbą dziewięć (numerologia 9) są na ogół lubiani, przez wielu podziwiani, a ich obecność towarzyska jest pożądana. Wielu mówi o nich jako o swoim przyjacielu lecz dziewiątka nie szasta na lewo i prawo tym słowem. Aby stać się jego przyjacielem trzeba sobie na to zasłużyć. Żyjąc pod jednym dachem z dziewiątką (numerologia 9) trzeba mieć na uwadze, że człowiek ten ma rogatą duszę i czasami trudno z nim wytrzymać. Gdy wpadnie na jakiś szalony pomysł, to wymaga od wszystkich, bu mu pomogli w jego realizacji. Gdy jednak na samo wspomnienie tego pomysłu niektórzy pukają się w czoło, to potrafi wpaść w szał. Zresztą choleryk wychodzi z niego dość często. Potem się jednak uspokaja i jest skłonny przeprosić nawet wtedy, gdy nie popełnił żadnej winy. Dziewiątka to po prostu typ ugodowy, który woli się śmiać niż płakać. W miłości jest jak ogień - nagły, gorący i szybko gasnący. Natomiast seks traktuje jak sport - często, gęsto i dobrze by było jakby nowych partnerów nigdy nie zabrakło.

link: http://www.ale-numerologia.info/liczba-urodzenia.html


"Jeśli ktoś prosi nas o pomoc, to znaczy że jesteśmy jeszcze coś warci "

Offline

 

#2 2012-05-31 16:42:36

 Oświecony

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-31
Posty: 35
Punktów :   
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Ziema/Powietrze
Rodzaj praktykowanej magii: Ta, która się przyda
WWW

Re: Co oznaczają liczby urodzenia od 1-9

A ja to co? Kij od miotły? Liczba 11 i jej tu brak

Offline

 

#3 2012-05-31 17:33:27

 konidziu

VIP

32351653
Zarejestrowany: 2011-10-14
Posty: 731
Punktów :   
Znak zodiaku: Byk
Żywioł: Ziemia
Rodzaj praktykowanej magii: Wszelakie

Re: Co oznaczają liczby urodzenia od 1-9

eh liczby 2 cyfrowe się dodaje jeżeli chodzi o liczbę urodzenia tu nie ma tak zwanych liczb mistrzowskich

Offline

 

#4 2012-06-03 17:24:08

 Oświecony

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-31
Posty: 35
Punktów :   
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Ziema/Powietrze
Rodzaj praktykowanej magii: Ta, która się przyda
WWW

Re: Co oznaczają liczby urodzenia od 1-9

Informacja z tego samego poradnika, który skopiowała Popolcia: "Nie skracamy liczb 11 i 22!". Czemu się tak uwiesiłeś na tych liczbach mistrzowskich to nie wiem

Offline

 

#5 2012-06-22 23:37:51

 Irbis

Bibliotekarz

22947848
Skąd: Kraina magi
Zarejestrowany: 2012-02-01
Posty: 296
Punktów :   11 
Znak zodiaku: Baran
Żywioł: Ziemia, Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Kilka

Re: Co oznaczają liczby urodzenia od 1-9

Z reguły że na stronie skąd wzięła Popolcia opisy liczb jest również opis liczby 11 i 22 to go tu umieszczam.

Liczba urodzenia - 11
O ludziach, których liczba urodzenia wynosi jedenaście (numerologia 11) można powiedzieć, że urodzili się pod szczęśliwą gwiazdą. Chociaż ich życie nie jest usłane różami, to gdy mają kłopoty wcześniej lub później, ale zawsze spadają jak kot na cztery łapy. Czasami dzieje się to z ich udziałem, ale zdarza się też, że ktoś świadomie lub nieświadomie wyciąga ich z kłopotów. A tych zawinionych przez jedenastkę kłopotów nigdy nie brakuje. Szczególnie w młodości ma skłonność do szaleństw. Później nieco się uspokaja, ale przez całe życie ma 100 pomysłów na minutę dotyczących tak pracy, biznesu, jak i zabawy. Z natury jedenastki są domatorami lecz kochają podróże. Najlepiej gdy są to podróże do dalekich krajów, gdzie egzotyka goni egzotykę. Liczba jedenaście ( numerologia 11) charakteryzuje ludzi, którzy w swoje życie mają wpisane ryzyko. Osoby te bardzo długo zastanawiają się nad swoimi kolejnymi krokami, ale gdy zdecydują się na coś, idą na całość bez względu na konsekwencje. Takie postępowanie powoduje, że wielokrotnie wpadają w finansowe tarapaty, z których jako się wcześniej powiedziało wychodzą i żyją dalej jak gdyby nic się nie stało. Liczba jedenaście (numerologia 11) powoduje jednak, że człowiek popada w skrajne stany ducha. Od niewiary w siebie po zbytnią pewność siebie, od depresji po euforię. Czasami zachowuje się jak bufon, by innym razem być istotą skromną. Wszystko to powoduje, że ludzie nie wiedzą co o nim myśleć. Nie można go rozgryźć i poznać do cna. W młodości chciałby, żeby go wszyscy lubili i chce mieć jak najwięcej przyjaciół. Wraz z upływającymi latami mija mu ta potrzeba i przyjaciele nie są mu niezbędni do życia. Chociaż lubi towarzystwo i dobrą zabawę, to jednak tylko od czasu do czasu. Najlepsza codzienność dla jedenastki (numerologia 11), to cisza i spokój, a czasami nawet samotność. W miłości poszukuje idealnego partnera, ale nie znajduje go i wiąże się bardziej z wyrachowania niż z uczucia.


Liczba urodzenia - 22
Życie dla których liczba urodzenia to 22 jest pełne wzlotów i upadków. Płynie sobie ono od sukcesu do porażki i od porażki do sukcesu. Jest to zmora tych osób, ponieważ bardzo przeżywają każdą katastrofę popadając przy tym w stany depresyjne. Równie intensywnie przeżywają swoje zwycięstwa. W takich razach osoby dla których liczbą opiekuńczą jest 22 popadają w euforię i nieopisane szczęście. Tak czy inaczej huśtawka ich uczuć jest permanentna. Wielkim problemem dla 22 (numerologia 22) jest uleganie wpływom innych ludzi. Zbyt często pozwalają sobą manipulować, co wiąże się z wykorzystywaniem ich zdolności, kontaktów towarzyskich lub czegokolwiek innego. Błędy popełniane przez osoby wibrujące tą liczbą, bez skrupułów wykorzystywane są przez wrogów. Co by jednak nie powiedzieć, to 22 zawsze daje sobie radę. Nawet wtedy gdy dostaną po głowie od osoby, której bezgranicznie wierzyły, to po chwilowym szoku podnoszą się z kolan, szukają wyjścia, a co najważniejsze znajdują je. Dzieje się tak pomimo tego, że numerologia dla 22 mówi, że osoby te są pozbawione intuicji i nic nie zyskają idąc na tak zwanego czuja. Aby coś osiągnąć muszą popełnić kilka błędów, a następnie wyciągnąć z nich wnioski. Trudno powiedzieć czy człowiek 22 może być w pełni szczęśliwy. Chyba jednak nie do końca, bo zmiany nastrojów jakie nim miotają są nazbyt frustrujące. Wspólne życie z osobnikiem którego liczba urodzenia wynosi 22 bywa trudne. Trzeba mieć dla niego wiele cierpliwości i tolerancji. Jeśli te dwa warunki są spełnione, wówczas może być całkiem przyjemnie. W miłości jednostajny i trochę leniwy. Nawet zdradzać mu się specjalnie nie chce. No chyba, że wystarczająco atrakcyjny partner sam wskoczy mu do łóżka. Chroniąc go przed takimi sytuacjami, można być pewnym jego wierności. Nawet, gdy przestanie kochać nie odchodzi od swego stałego partnera, ale tylko wtedy, gdy jest mu to wygodne. Ponad uczucie ceni dostatnie życie.


Jeśli ci mój post pomógł to proszę o ===>(+)<===

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.airput2010.pun.pl www.twoje-nindo.pun.pl tuszyn modlitwa o rozeznanie powołania imię dla smoka