Witchcraft

Przeniesione na www.witchcraft.com.pl

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#31 2012-08-04 07:32:30

 Olimpia

Administrator

35374777
Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 2464
Punktów :   29 
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Różne :D

Re: Aktywacja ognia

Ehhh... Po prostu panuj nad sobą! Np. jesteś w furii, chcesz klnąc i lać kogoś - zapanuj nad tym! SIŁĄ WOLI czyli, nie klnij i nie bij nikogo, zamiast tego albo olej cwela albo powiedz mu coś miłego (bardziej się wkurwi, bo będzie chciał Cię sprowokować), oczywiście jeśli ktoś Cię zaatakuje to się broń ale sam nie zaczynaj - to będzie Twój trening.
Po prostu nie pozwól furii na to aby to ona decydowała o Twoich czynach, o Twoim życiu pokaż jej choćby na przekór że to Ty jesteś górą - a nie emocję.

Ja nie jestem aniołkiem! O nie!! Daleko mi do niego! Ale panuję nad sobą, to ja decyduję kiedy i na ile mogę furię puścić, jeśli chce to kogoś zleję w miarę rozsądku a jeśli nie to zapanuję nad sobą.
Parę lat temu jakbyście poszli na komendę i wyciągnęli by moje akta to byście tych papierków w jednej ręce nie pomieścili a jak tylko policja przyszła spisywać to nigdy nie musiałam się przedstawiać, ewentualnie ''ta z Pszona''. xD Więc jestem najlepszym przykładem, że się da! Tylko trzeba chcieć i mieć silną wolę.


Normalność to wymysł.
Ludzie (owce) skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.sushmitasen.pun.pl www.eforg.pun.pl www.magia-ksiazek.pun.pl www.miedzywymiarami.pun.pl www.tajemniczy-swiat.pun.pl