Witchcraft

Przeniesione na www.witchcraft.com.pl


#1 2011-11-27 22:15:37

 Emrys

SĘDZIA

Skąd: Kraina Wielkich Jezior
Zarejestrowany: 2011-10-25
Posty: 410
Punktów :   
Znak zodiaku: Waga
Żywioł: Powietrze
Rodzaj praktykowanej magii: Zbyt wiele...

(Nie) Zwyczajny wpływ Księżyca

Co do księżyca - zauważyłem już od kilku lat, a od kilkunastu u siebie - że księżyc oprócz wiadomego wpływu na człowieka ma też szczególny wpływ na maga/wiedźmę. To wydaje się wiadome i oczywiste dla każdego ale mam tutaj na myśli inne zachowanie i reakcje w czasie np. pełni ( podczas pełni zwykle sprawdzają się moje obserwacje ). U mnie zwykle podczas pełni pojawia się zupełnie inny charakter. Łatwo wprowadzić mnie w ,, dół ", czy zwykle zdenerwować błahostką. Pojawia się również dziwne uczucie zła, jestem bardziej na nie podatny.  Zauważyłem że moja przyjaciółka również inaczej odbiera pełnie, zaciekawiło mnie to kiedy wyszło na jaw że zajmuje się magią. Pełnia ma na nią taki wpływ jak na mnie. Było jeszcze dużo takich przypadków.
Ciekawi mnie jak wygląda to u Was?
Oczywiście wiem że jest to szczególny czas - czas w którym magia jest szczególnie potężna. Ale chodzi mi tylko i wyłącznie o ,,ludzkie odruchy " he he 


EmS

Offline

 

#2 2011-11-27 23:13:58

 Olimpia

Administrator

35374777
Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 2464
Punktów :   29 
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Różne :D

Re: (Nie) Zwyczajny wpływ Księżyca

Wiesz ja nie zauważyłam czy to podczas pełni czy nie... Ale czasem mam coś takiego że mam ochotę na krew, chcę kogoś zabić, na dodatek robię się strasznie zła, mam ochotę rzucać klątwy na każdego, nie nawidzę nawet tych których kocham, budzi się moja ciemna strona.
Podczas pełni zauważyłam u wszystkich (na ogól uważają przez to że są wilkołakami) nadwyżkę energii, po prostu ich roznosi.
Podczas całego nowiu byłam słaba psychicznie, każda sugestia na mnie działała, uważałam że jestem nikim, totalnym zerem po nowiu przeszło.
Zaobserwuje się Ale wiem na pewno że księżyc wpływa na wszystkich, np. przy pełni większy apetyt, przy malejącym szybciej się chudnie i mniej się je itp.


Normalność to wymysł.
Ludzie (owce) skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

Offline

 

#3 2011-11-27 23:22:58

 Emrys

SĘDZIA

Skąd: Kraina Wielkich Jezior
Zarejestrowany: 2011-10-25
Posty: 410
Punktów :   
Znak zodiaku: Waga
Żywioł: Powietrze
Rodzaj praktykowanej magii: Zbyt wiele...

Re: (Nie) Zwyczajny wpływ Księżyca

No tak, te ,, standardowe wpływy " znam, ale chodzi mi właśnie o to co wymieniłaś wcześniej.  U mnie najsilniejsze są podczas pełni. Tak samo jest u moich znajomych po fachu. I chodzi t nawet o zwykłe życiowe sytuacje gdzie tak jak mówiłaś chciałabyś na wszystkich rzucać klątwy, i po prostu ich zniszczyć. Ja dopiero po pełni widzę swoje zachowanie i jak bardzo moje reakcje na pewne problemy były nie na miejscu i nie w moim stylu. ( należę do osób niezwykle opanowanych ale pamiętliwych ) 


EmS

Offline

 

#4 2011-11-27 23:45:51

 Olimpia

Administrator

35374777
Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 2464
Punktów :   29 
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Różne :D

Re: (Nie) Zwyczajny wpływ Księżyca

No ja tylko zauważyłam że nów to dla mnie czas zemsty, bólu (nów dobry czas na uroki i klątwy, ma negatywne działania) a pełnia to nie samowita nadwyżka energii. To co podczas nowiu się działo uświadomili mi uczniowie, jeden z nich powiedział dobitnie że mnie nie poznaje, jeden nawet odszedł bo stwierdził że uważał mnie za inną, zrobiłam coś całkiem wbrew moich nauką i jeszcze pozwoliłam moim uczniom na pomoc mi w tym - to kompletnie nie w moim stylu, przez to do jednego co wykonywał rytuał przyplątał się demon ale jestem z niego dumna bo mimo że początkujący to sobie świetnie dał radę A ich Trójpowrót wezmę na siebie. Podczas tego nowiu nie tylko ja nie byłam sobą, wielu aż trzepało od złości i nie nawieści, chęci zemsty. Od dziś zapisuje wszystko i sprawdzam fazę Księżyca A przed nowiem będę się jakoś zabezpieczać, najlepiej kwarc różowy


Normalność to wymysł.
Ludzie (owce) skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.vorqnaruto.pun.pl www.slodkiflirtrpg.pun.pl www.awfpoznan.pun.pl www.eurotop.pun.pl www.saifirani.pun.pl