Witchcraft

Przeniesione na www.witchcraft.com.pl

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2012-08-27 20:29:10

 Angua

Wtajemniczony

Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2012-08-27
Posty: 40
Punktów :   
Znak zodiaku: Byk

Słoneczni Bogowie

Nie moge znaleźć na forum czy jest coś na ten temat ale jeśli powielam to prosze usunąć post.
Ineteresują mnie tzw Słoneczni Bogowie - można o nich usłyszeć w niemal każdej histori starożytnych ludów na każdym kontynencie. U majów, inków, w buddyźmie etc. Bogowie ci zeszli na Ziemie z nieba i przekazali wiedze oraz technologie którą sami się posługiwali. To informacja ogólna której "dowody" można znaleźć na niezliczonej ilości rysunków, rzeźb, malowideł etc pochodzących z tamtego okresu.
Teraz zaczynają się teorie spiskowe
1. Bogowie Słoneczni to kosmici
2. Mamy oczekiwać ich powrotu
3. Wiedza którą przekazali moze odwrócić nasz świat do góry nogami dlatego została ukryta "gdzieś"

Chciałabym wiedzieć jak najwięcej na ten temat więc jeśli ktoś ma informacje, filmy, artykuły to prosze bardzo o przekazanie ich na forum.
Jeśli ktoś chce sie sam tym bliżej zainteresować i dostać naoczne dowody dzieł o których pisze to proponuje obejrzeć dokument discovery history "starożytni kosmici"
Jest w tym coś niezwykłego i magicznego, pokazują tam jak majowie potrafili zmieniać strukture kamienia bez narzędzi tak jakby dysponowali magią...

Offline

 

#2 2012-08-27 20:51:22

 sulivan

Wtajemniczony

7613521
Skąd: Rzeszów
Zarejestrowany: 2012-08-12
Posty: 3
Punktów :   

Re: Słoneczni Bogowie

Ja znam taki artykuł może Cię zainteresuje.
http://www.nieznane.pl/samoloty-starozytnosci,226.html

Offline

 

#3 2012-08-27 20:54:44

 Angua

Wtajemniczony

Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2012-08-27
Posty: 40
Punktów :   
Znak zodiaku: Byk

Re: Słoneczni Bogowie

No i własnie o to chodzi, bardzo dziękuje Czemu ludzie nie korzystają z ich wiedzy eh...

Offline

 

#4 2012-08-27 22:35:13

 LordAnayami

Wierny użytkownik

670441
Zarejestrowany: 2011-10-18
Posty: 302
Punktów :   
Znak zodiaku: lew

Re: Słoneczni Bogowie

Polecam książkę Jan van Hellsing Ręce precz od tej książki. Tam się dowiedz o nich


http://myanimelist.net/profile/LordAnayami
Zmieniając swoje poglądy zmieniasz swoje otoczenie i wszechświat
http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4c2f6d8a23e3d

Offline

 

#5 2012-08-28 08:32:40

 Angua

Wtajemniczony

Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2012-08-27
Posty: 40
Punktów :   
Znak zodiaku: Byk

Re: Słoneczni Bogowie

O o tym jeszcze nie słyszałam, jak skończe to co teraz czytam chętnie poszukam z bibliotekach

Offline

 

#6 2012-08-28 09:58:22

 Misaki

Użytkownik

34378001
Skąd: Kostnica
Zarejestrowany: 2012-08-26
Posty: 12
Punktów :   
Znak zodiaku: Rak
Żywioł: Powietrze

Re: Słoneczni Bogowie

Hm. Kiedyś też mnie to ciekawiło . Ja znam tylko parę ciekawostek dotyczących majów i się nimi z wami podzielę ;D

Podobno ich kalendarz zaczął się kiedy "Bramy do niebios się otworzyły , a na ziemię stąpili bogowie " , Wyczytałem to w jakimś artykule .
Oraz ich kalendarz kończy się kiedy "Bogowie zstepują na ziemię i toczą ostateczną bitwę " , to akurat było w programie na Discovery  , więc tylko 10 % na prawdziwość xD.

Nie no  , ale też dużo ludzi mówi ze to kosmici i że przed świętami  ( 21 grudzień )  przyjdą nas sprawdzić . Możemy sobie tylko wyobrazić co to będzie , ale sami się przekonamy , bo przecierz Grudzień nie długo ;D .

Przepraszam że tak mało wniosłem do tematu .



"Śmierć to nic przyjemnego. Pośrodku nieskończonej ciemności znajdujesz się sam jak palec. Jednak niezbyt różni się to od naszego życia. Nieważne, ilu zdobędzie się przyjaciół, ta pustka i tak zostanie." - Misaki Mei .

Offline

 

#7 2012-08-28 12:56:08

 Olimpia

Administrator

35374777
Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 2464
Punktów :   29 
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Różne :D

Re: Słoneczni Bogowie

Kurczę była cała taka książka odnośnie tego... Autor niemiecki nie pamiętam jak się nazywał a ksiażka pt. ''W imię Zeusa'', masz udokumentowane dowody, oraz zdjęcia i ujawnione dowody archeologiczne które archeolodzy ukryli. Emm nie pamiętam gdzie jest ta książka bo w sumie nigdy mnie to nie interesowało, tylko do połowy przeczytałam.  

Miałam polewkę z ludzi i sceptyków jak zobaczyłam zdjęcie dowodowe wykopanego szkieletu olbrzyma. xD Polecam książkę.


Normalność to wymysł.
Ludzie (owce) skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

Offline

 

#8 2012-08-28 13:55:26

 Angua

Wtajemniczony

Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2012-08-27
Posty: 40
Punktów :   
Znak zodiaku: Byk

Re: Słoneczni Bogowie

Olimpia ja wiem o kogo ci chodzi, też czytałam jego książki, wczoraj próbowałam sobie też przypomnieć jego nazwisko, jakoś na "Dunken" "Durer"... nie pamietam...

Offline

 

#9 2012-08-29 01:30:40

 Olimpia

Administrator

35374777
Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 2464
Punktów :   29 
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Różne :D

Re: Słoneczni Bogowie

Noo coś w tym stylu. To pierwsze jest chyba bliższe jego nazwisku.


Normalność to wymysł.
Ludzie (owce) skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

Offline

 

#10 2012-08-29 12:49:49

 Irbis

Bibliotekarz

22947848
Skąd: Kraina magi
Zarejestrowany: 2012-02-01
Posty: 296
Punktów :   11 
Znak zodiaku: Baran
Żywioł: Ziemia, Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Kilka

Re: Słoneczni Bogowie

W imię Zeusa - Erich von Daniken Też kiedyś tej książki szukałem ale nie mogę znaleźć, a o olbrzymach słyszałem ale kim byli ci olbrzymi ?


Jeśli ci mój post pomógł to proszę o ===>(+)<===

Offline

 

#11 2012-08-29 13:51:44

 Angua

Wtajemniczony

Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2012-08-27
Posty: 40
Punktów :   
Znak zodiaku: Byk

Re: Słoneczni Bogowie

To własnie zwłoki tych "Słonecznych Bogów" - to byli nadludzie - oczywiście teoretycznie i spiskowo

Offline

 

#12 2012-08-29 14:34:36

 Olimpia

Administrator

35374777
Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 2464
Punktów :   29 
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Różne :D

Re: Słoneczni Bogowie

Wg. tych podań co czytałam, legend które znam i jakieś tam ewangelii:

Aniołowie schodzili na ziemię i łączyli się z córkami człowieczymi i w ten sposób rodziły się olbrzymy, według kilku podań to właśnie dlatego został zesłany potop aby olbrzymów zgładzić a byli oni brutalni, potrafili nawet własne dzieci zjeść, wszystko niszczyli co spotkali na swej drodze...

A co do nadludzi i tym kim byli... Hmm napisz do mnie na gg coś Ci wyślę. Powinno Cię zainteresować.


Normalność to wymysł.
Ludzie (owce) skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

Offline

 

#13 2012-08-29 15:38:55

 Laominos

Użytkownik

24092715
Skąd: Hen daleko na północy.
Zarejestrowany: 2012-08-21
Posty: 86
Punktów :   
Znak zodiaku: Panna
Żywioł: Ziemia

Re: Słoneczni Bogowie

Nadludzie powiadasz? Postaram się w najbliższym czasie pogrzebać w kilku mitologiach i zobaczyć co tam się święci. Ah, i czy Tytani też mogą zaliczać się do nadludzi (Mitologia grecka/rzymska) ? Po prostu pod inną nazwą. To było połączenie Bogów z ludzmi, o ile pamiętam. Albo Herosi ale nie jestem pewien, bardzo dawno już o tym nie czytałem więc najlepiej jakby ktoś mnie poprawił jeśli zrobiłem błąd .


Embodiment of Spirit


"Jeśli przechodzisz przez piekło, nie zatrzymuj się!" – Winston Churchill

Offline

 

#14 2012-08-29 15:52:00

 Angua

Wtajemniczony

Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2012-08-27
Posty: 40
Punktów :   
Znak zodiaku: Byk

Re: Słoneczni Bogowie

Hmm jeśli wziąść pod uwage podania majów i inków itp, to nadludzie to byli sami ci bogowie... a w ich armageddonie było coś o tym że jak ci bogowie wrócą to wtedy dopiero zaczną się mieszać z ludźmi tworząc nową rase - w sumie też nadludzką ale nie taką jak samo bogowie... mają być tymi oświeconymi którzy przeżyją koniec świata i dobędą tajemnej wiedzy, jakoś tak to zrozumiałam

Offline

 

#15 2012-09-01 17:30:01

 BlueAngel333

Użytkownik

43853812
Skąd: Wszechświat
Zarejestrowany: 2012-02-28
Posty: 176
Punktów :   
Znak zodiaku: PANNA
Żywioł: All In One
Rodzaj praktykowanej magii: All

Re: Słoneczni Bogowie

Ogólnie temat interesujący , rożne teorie słyszałam  o ich przybyciu. Ostatnio nawet gdzieś czytałam o Majach , gdzie koniec ich kalendarza oznacza koniec 13 baktuna i zejścia ich Boga na Ziemie  ponoć dobrego a także oczekiwali powrotu błękitnookiej księżniczki ... Przede wszystkim trzeba mieć dystans do takich wiadomości oraz teorii.


"cierpienie wymaga więcej odwagi niż śmierć"

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.humans.pun.pl www.pkbud10.pun.pl www.priv-serwer.pun.pl www.czempioni.pun.pl www.is03zut.pun.pl