Witchcraft

Przeniesione na www.witchcraft.com.pl


#16 2013-09-10 21:14:28

 Evander

Wikkid Wizzy

Zarejestrowany: 2012-06-27
Posty: 208
Punktów :   14 

Re: W kwestii kretów...

Amorte,

No cóż, obywa fora wspomniane w tym temacie nadal stoją, info o tych mistycznych 25 zniszczonych forach nadal brak, nowe forum padło zaraz po tym jak wstało, stare forum mimo że chodzi słabo jak na razie dobrze się trzyma - pewnie dlatego, że nikt przy nim nie kombinuje.

Ciekawa sprawa, nieprawdaż?


Everything that has a (born) beginning has an end (in death).

"Zaprawdę, Moc jest krewną konieczności,
  i przychodzi, gdy człowiek jej pragnie" - Pitagoras

Offline

 

#17 2013-09-10 21:16:38

 Olimpia

Administrator

35374777
Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 2464
Punktów :   29 
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Różne :D

Re: W kwestii kretów...

Masz na to jakiś dowód? Nie, to tylko Twoje domysły i nic więcej! Tak samo jak administracja zbagatelizowała info o hacku forum tak teraz Ty sie tak samo zachowujesz. Ja gadałam z administratorami innymi for to chyba więcej wiem od Ciebie czy Eva? Wy wszystkiego nie wiecie i się nie dowiecie bo to tajne sprawy administracji, i nie wiecie co sie dzieje teraz więc dajcie sobie spokój.
Nikt z administracji nie zawinił. Koniec i kropka.


Normalność to wymysł.
Ludzie (owce) skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

Offline

 

#18 2013-09-10 23:01:52

Firanos

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-09-10
Posty: 12
Punktów :   

Re: W kwestii kretów...

I tak o to dwóch panów (Karthas i Evander), którzy gówno wiedza o całej sytuacji zaczyna jazdę na temat, który powinien być tylko i wyłącznie informacją dla innych. Jeden były admin, którego wykopano ze stanowiska i drugi który ma wielkie nadzieje i aspiracje (zresztą z dupy wzięte) do tego aby nim zostać. tak więc jeśli o czymś nie wiecie to albo się nie wypowiadajcie (w taki sposób w jaki to zrobiliście, albo pytajcie), a nie robicie się za niewiadomi jak mądrych w tej kwestii. Uprzedzając wasze następne posty, tak krytykuję was i tak obrażam was. A sprawę kreta w administracji to przecież sam doskonale wiesz Evander, bo przecież z tego co wiem to twoja była w niej zasiada, więc nie dziwota że z tym wyjeżdżasz. Co aż tak boli że jest bardziej poważana od ciebie? A ty Karthas aż tak bardzo chcesz mieć władzę, którą utraciłeś że wszystkiego się czepisz, aby zyskać poparcie i siać zamieszanie?
Naprawdę to jest do cholery żałosne, wypytujecie o coś o czym powszechnie wiadomo i nawet wam się sprawdzić nie chce. A pierwsze nie było w cale to forum tylko halfmoon, więc się zamknijcie!

Offline

 

#19 2013-09-10 23:09:32

 Akhanta

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-09-09
Posty: 7
Punktów :   
Znak zodiaku: Skorpion
Rodzaj praktykowanej magii: Okultyzm

Re: W kwestii kretów...

@Olimpia, Firanos, +1.
Macie absolutną rację, dwoje uzytkowników (niestety?) w ogóle niewprowadzonych w temat tworzy nagle teorie, które uważają za prawdę abolutną.
Evciu, hejcenie Ekipy, bo (wbrew Twoim zapewne skrytym marzeniom) Kas z niej nie wyleciała (nie wiem dlaczego by miała...), to kiepski pomysł jak na człowieka w Twoim wieku, o Twojej samoocenie.
Przepraszamy, jej stołek się nie zwalnia.
Przepraszamy, nie dostaniesz jej stołka.

Karth, rozmawialiśmy... Nie ma kreta. Nie wiem, mam sobie dać palec za to uciąć? Spoko tnijta, tylko ten na którym mi wyłazi alergia, to będą dwie pieczenie na jednym ogniu.

Kreta.
Nie.
Ma.

Koniec oświadczenia.

Offline

 

#20 2013-09-10 23:28:32

Kas

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-09-09
Posty: 8
Punktów :   

Re: W kwestii kretów...

Ej, spokojnie, nie ma co tak krzyczeć... Bądźmy cywilizowani.
Jestem pewna, że ktoś tak opanowany, o stalowych nerwach, jak Ev, nie dałby się ponieść emocjom, prawda? Przecież nie robi tego żeby się na mnie odegrać, tylko martwi się o dobro forum. Prawda, Ev?
No chyba, że nie daj boże, Twój legendarny spokój runął przez jakąś kłótnię w internecie? Ale na pewno tak nie jest. ^^

Tak czy inaczej, nie ode mnie zależy, czy zatrzymam stołek, czy nie. A niezależnie od tego, kto jest odpowiedzialny za zniszczenie forum, podniesiemy je na nowo. I tym razem dołożymy starań, żeby ta sytuacja się nie powtórzyła.
I żeby moje konto nie zostało znowu shakowane. ._. Tamta sygnatura była poniżająca.

Offline

 

#21 2013-09-11 07:28:04

 Evander

Wikkid Wizzy

Zarejestrowany: 2012-06-27
Posty: 208
Punktów :   14 

Re: W kwestii kretów...

Amorte,

Najbardziej w tej całej sytuacji żal mi Olimpii, która wierzy naiwnie w wasze zapewnienia.

Firanos, Akhanta, Kasumi,
To może wytłumaczcie teraz czytanie PW użytkowników przez członków administracji?
Które to wiadomości przekazał Kasumi Oświecony?


Bo oczywiście ktokolwiek napadałby na forum, kontaktowałby się przez PW na nim...


Poplącz się jeszcze w zeznaniach Akhanto. Podaj jakąś nazwę kolejnego forum, które padło, bo miało 20 użytkowników.


Everything that has a (born) beginning has an end (in death).

"Zaprawdę, Moc jest krewną konieczności,
  i przychodzi, gdy człowiek jej pragnie" - Pitagoras

Offline

 

#22 2013-09-11 09:21:00

Karthas (Mementos)

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-09-09
Posty: 11
Punktów :   

Re: W kwestii kretów...

Z przykrością podpisuje się pod postem Evandera.

Kasumi przeczytała prywatne wiadomości użytkowników. Naiwnie tłumacząc, że to poszukiwanie kreta. Tylko "kret" był inteligentniejszy, bo "przewidział" to i usunął...

Tak moi drodzy, admini zabrali się za wasze prywatne pw.

Podpisuje się pod żalem Oli.

Wierzysz w te bajki? Uderzono gdy nie było Emsa, uderzono tylko w nas. Jakież to intrygujące.

Tak ładnie wszystko się układa.

Offline

 

#23 2013-09-11 11:48:22

Firanos

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-09-10
Posty: 12
Punktów :   

Re: W kwestii kretów...

Dobra nazwę rzeczy po imieniu. Dwóch debili, robi aferę o coś na co nie ma dowodów. A czy temat nie był o krecie? To czego teraz zaczynacie z domniemanym przeglądaniem PW, no pogratulować wam dzieciaki z podstawówki dosłownie. Im dłużej czytam te wasze oskarżenia tym bardziej się z nich śmieje, gderacie o tym jakby płyta się zacięła. Swoją drogą to przysparzacie mi niezłą zabawę tą akcją, dając okazje do wyśmiewania i poniżania was do woli.
Karthas dla twojej informacji Emrys był tego dnia, albo dzień wcześniej na forum, a jako że on praktycznie nic nie pisze to go nie widzisz i tyle w tym temacie. A nazwę przykładowego forum które upadło wam podałem ćmoki, więc zamknąć japy!
Jeśli chcecie dalej to ciągnąć to bardzo serdecznie zapraszam, bo zabawę mam przednią przy was.
Żal mi was dzieciaczki.

Offline

 

#24 2013-09-11 11:55:34

Karthas (Mementos)

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-09-09
Posty: 11
Punktów :   

Re: W kwestii kretów...

08/09/2013 14:41:04 Zoey: mhm. czemu czytasz czyjeś pw?
08/09/2013 14:41:24 Kasumi: bo Oświecony mnie o to poprosił
08/09/2013 14:41:35 Kasumi: aaaand because it's funny.


Możemy nawet dać ssa z rozmów na gg. Całych.  Aż tak strach zajrzał w oczy, że musisz wyzywać?

Offline

 

#25 2013-09-11 12:02:02

Firanos

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-09-10
Posty: 12
Punktów :   

Re: W kwestii kretów...

Strach?
Baw mnie dalej. A o czytaniu to niech pomyślę.....
Mi nic nie wiadomo, choć pewnie z chęcią bym poczytał.
Jedynie jak ktoś wiedziałby gdzie to w bazie danych było to mógłby chyba przeczytać, a na to niestety w tamtym śmietniku (bez obrazy dla oświeconego), ale jednak było by ciężko nawet tym którzy ją dobrze znali.
To czekam na twoje dalsze aspiracje:P

Ostatnio edytowany przez Firanos (2013-09-11 12:05:57)

Offline

 

#26 2013-09-11 13:20:38

 konidziu

VIP

32351653
Zarejestrowany: 2011-10-14
Posty: 731
Punktów :   
Znak zodiaku: Byk
Żywioł: Ziemia
Rodzaj praktykowanej magii: Wszelakie

Re: W kwestii kretów...

A może tak łaskawie wszyscy zamkniecie japy tak również ty Firan męcząca jest ta głupia sprzeczka i w tym momencie apeluje o zamknięcie tematu w końcu chyba jest tu ktoś kto ma admina.

Offline

 

#27 2013-09-11 15:44:16

 Olimpia

Administrator

35374777
Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 2464
Punktów :   29 
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Różne :D

Re: W kwestii kretów...

Dobra, kij z wami. Zamykam temat na prośbę konidzia I żeby większej jadki nie było.
Warnów chyba nie ma co dawać bo to forum I tak nie istnieje, to tylko taki tymczasowy schron dla nas.


Normalność to wymysł.
Ludzie (owce) skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.humans.pun.pl www.eaa.pun.pl www.priv-serwer.pun.pl www.is03zut.pun.pl www.pkbud10.pun.pl