Witchcraft

Przeniesione na www.witchcraft.com.pl


#16 2013-09-12 10:14:10

Karthas (Mementos)

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-09-09
Posty: 11
Punktów :   

Re: Odpowiedzialny za atak na forum

Drogi kelleyu,

Akhanta nic nie wiedziała, zdradziła ją najlepsza przyjaciółka... dotarło?

Co prawda, Akh była naiwna, a Kas sprytna.

Nie musisz już rzucać mięsem w każdego.

Daj żyć. (;

Przykro mi Akh. Tak bywa.

Offline

 

#17 2013-09-12 10:50:27

WEndi

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-09-08
Posty: 1
Punktów :   

Re: Odpowiedzialny za atak na forum

Hideki, to nie była ironia ze strony Kartha.
Kas robiła koło dupy wielu ludziom i to od dawna, ale nigdy nie miałam jawnych dowodów. Pomijając te pomniejsze i moje przypuszczenia.
I w sumie bardzo mnie cieszy, że przeczytała te nasze pw. 
 

Ze swojej strony pozostaje mi przeprosić za to, że dałam jej adres forum, jakkolwiek to nie brzmi. Intuicja mi wtedy podpowiedziała, że to się źle skończy, a biorąc pod uwagę, że nie była wzorem człowieka od początku naszej znajomości... No cóż. W każdym razie, Witchcraft ponownie stanie, wątpię bym na niego wróciła w najbliższym czasie, ale powodzenia życzę w odbudowie.

A z kolei userów proszę o większy dystans i nieufanie adminom, przynajmniej tym pobocznym, tak jakby to byli bogowie. (; Bo tutaj jawnie się coś działo, a wszyscy krzyczeli, że trzeba to zignorować, bo forum upadło. Owszem, zostało zhakowane, ale to nie znaczy, że mamy ignorować inne problemy. Choć bagatelizowanie ze strony administracji (tj., tej uczciwej części administracji) było tutaj w pewien sposób usprawiedliwione z tego względu, że musieli zająć się swoimi obowiązkami.
Ale kto wie, czy by to wszystko wyszło, gdyby Tyr nie toczył afery o te prywatne wiadomości...

Akhanta napisał:

Powiem tak.
Brak mi kurwa jego jebana mać słów.

Wybaczcie mi nieprofesjonalizm.

Następnym razem nie dasz się tak wychujać.
A, wait, ja sobie to zawsze mówiłam, gdy ktoś mnie wykiwał... 


A'propos, Kelley - ja sama w pewnym czasie nie potrafiłam uwierzyć, że Kas może chcieć rozwalić forum (w spółce z Firanem O.o) i zrobić jakąś większą borutę, pomimo, że wiedziałam o jej tendencjach manipulatorskich. A co dopiero Akhanta, z którą znała się parę lat. W winę przyjaciela ciężko uwierzyć. Uczucia ssą, jak widać. *lol*

Chyba wszyscy się czegoś nauczyliśmy dzięki tej sprawie. [;

Na koniec mogę powiedzieć tylko jedno.
...Żałuję, że nie mogę zobaczyć miny Kasumi po tym wszystkim. xD

Ostatnio edytowany przez WEndi (2013-09-12 10:51:07)

Offline

 

#18 2013-09-12 11:52:32

Kath

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-09-08
Posty: 2
Punktów :   

Re: Odpowiedzialny za atak na forum

Okey moi mili parafianie !

Pora na uzupełnienie informacji :

- W 3tygodniu sierpnia Firanos chwalił mi się [zadzwonilam do niego będąc na jednym wypadzie by zapytać co słychać @_@]tym że rozwali forum jeszcze tego samego dnia. Wróciłam do domu i od razu zasiadłam do komputera. Podczas pisania na SB zapytałam sie go prywatnie czemu nie rozwala i czy mu odwaliło. Odparł wtedy że ktoś go przekupił.

W związku z powyższym od razu interweniowałam. I powiadomiłam kogo trzeba.

- Mój znajomy który analizował pewną ostatnią grupową konwersację na gg[ konwersacja na temat ratowania forum z technicznymi et cetera-zaś znajomy z poza forum technik informatyk] w trakcie pisania podczas niej- stwierdził że to definitywnie musiał być Firanos [zauważcie że druga edycja forum one.pl padła po tym gdy on wszedł w panel zaczął zmieniać kolory modom etc.]

- Podczas ostatniej niedzielnej audycji ktoś z IP cypryjskim[znajomy sprawdził IP że z cypru pochodzi ] na mojej audycji wysyłał mi pozdrowienia w których jarał się tym że forum padło.
[Zdjęcie ma Karthas na dowód jakby ktoś sobie życzył,ja zaś zdjęcie dobrze sobie ukryłam]
Nie sugeruję nic. Jednak podejrzewam że ktoś mógł się Oli włamać do systemu. Ot co. Kolejna nieprawidłowość.

- Na forum nie podobało mi się kółko różańcowe typu- dziwni nowi modzi & Blue. Ot moje wnioski ogólne.

To są uwagi którymi chciałam się podzielić w związku z ostatnimi wydarzeniami. Im watching every nyan, so... Be careful and honey.

Ostatnio edytowany przez Kath (2013-09-12 11:53:23)


Sic itur ad astra... Cui bono?

Offline

 

#19 2013-09-12 12:10:06

Firanos

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-09-10
Posty: 12
Punktów :   

Re: Odpowiedzialny za atak na forum

Myślałem że zdobędziecie tego więcej, a ty ledwo wierzchołek góry lodowej.
Zawiodłem się po raz koleiny, cóż z chęcią sobie jeszcze poczytam na mój temat. Ale znajdźcie coś przynajmniej z lekka ciekawego.

Offline

 

#20 2013-09-12 12:15:12

Kath

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-09-08
Posty: 2
Punktów :   

Re: Odpowiedzialny za atak na forum

Nie martw się Firanos, co się odwlecze to nie uciecze.


Sic itur ad astra... Cui bono?

Offline

 

#21 2013-09-12 12:42:32

 Yasella

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-09-08
Posty: 7
Punktów :   
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ziemia

Re: Odpowiedzialny za atak na forum

Nie jestem dziwna. ;----;

Offline

 

#22 2013-09-12 15:00:55

 Akhanta

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-09-09
Posty: 7
Punktów :   
Znak zodiaku: Skorpion
Rodzaj praktykowanej magii: Okultyzm

Re: Odpowiedzialny za atak na forum

Chciałbym się jeszcze odnieść do niewybrednych złośliwości Akhanta. Przypomnę Ci tylko co sama oświadczyłaś nie tak dawno:
"W ostatnich dniach wśród społeczności forum Witchcraft zyskała rozgłos i poparcie dziwna teoria, jakoby za ostatnim atakiem hakerskim, który doprowadził do (tymczasowego) usunięcia forum stała wtyka w Ekipie Administracyjnej.
Niniejszym pragnę tą plotkę zdementować."
źródło: http://witchcraft.pun.pl/viewtopic.php?id=1705

Chciałabyś jeszcze coś dodać do tych cytuję: "jego kurwa jebanych słów" prawdy, po tym jak wyszło, że centralnie okłamałaś nas wszystkich?
Nawet fabrykowałaś dowody żeby się czymś podepszeć. Konfabulowałaś wymyślając z kosmosu jakieś wirtualne liczby zaatakowanych stron internetowych, co dopiero później okazało się nieprawdą. To jest logicznym argumentem na to, że celowo manipulowałaś i zupełnie świadomie oszukałaś. A teraz czepiasz się tych, którzy jak się okazało jednak mieli rację i dawno już przejrzeli Twoje gierki?

Słuchaj, takie zarzuty i takie teksty, to Ty swoim kolegom wysuwaj jeśli Ci pozwalają, bo ja sobie -nie życzę-. Dotarło? I swoje "okłamywałaś wszystkich" możesz sobie w majtki schować, tu z przodu gdzie Ci jeszcze sporo miejsca zostaje.
Moje oświadczenie było pisane w imieniu i z polecenia ekipy. Naprawdę sądzisz, że jako moderator pobiegłabym je pisać ot tak, wedle własnego widzimisię?
Pisze się "podeprzeć". I niczego nie fabrykowałam. Fora padły, a to, że nas rozwalił administrator, a nie antyokultowe świry, to już nie moja wina. Nic z tego, co mówiłam, nie było wymyślone. Nie wiem, o jakich gierkach mówisz, i co sprawia, że się do mnie zżymasz, ale zostaw dziecko komputer, siądź w kuchni, wypij kakao i wróć jak się ogarniesz.

Nie mów, że nie wiedziałaś, że twoja dobra przyjaciółka jest psychopatycznym manipulatorem?
A co z tą stroną katoli i poadawanymi przez ciebie adresami rzekomo zaatakowanych for internetowych?

Nie. Wiedziałam, że parę razy zrobiła mnie w trąbę. Ale ostatni raz był dawno, a znałam ją ponad 6 lat i ufałam jej.
Co ze stroną katoli? Nie rozumiem pytania. Była. Nie ma. Adresów nie podawałam, gdyż jak zaznaczyłam - nie pamiętam. Fora atakowane były. Tak jak pisałam, kiedy formułowałam notkę, na BZ online było ponad 100 gości.

Typowe zachowanie Emrysa. Przyjdzie, powie, blebleble, koniec dyskusji, blebleble, zamykam temat, blebleble.

Tak, tak, zwalajcie się do wszystkich... Teraz wszyscy są wini, i wszyscy którzy wcześniej robili bydło - mądrzy.

@Karth, tak. Dokładnie. Dzięki za napisanie im tego. Dzięki za otuchę.

@WEn, przynajmniej się postaram.

Rozumiem, że po tym wszystkim fajnie by było wg niektórych panów znaleźć sobie kozła ofiarnego, któremu można nawrzucać i obarczyć, ale ja się do tej roli nie piszę. Od początku tej całej afery obserwowałam, szukałam, wynajdywałam informacje. Niestety w złym kierunku. Ale robiłam więcej, niż wy, siedząc na tyłkach i psiocząc na forum.
Nie wiedzieliście? To chyba logiczne, nie?
Więc swoje mięso proponuję zachować na niedzielę i przestać szukać winy w każdym z Ekipy.

Offline

 

#23 2013-09-12 15:15:23

TyraelTabris

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-09-10
Posty: 5
Punktów :   

Re: Odpowiedzialny za atak na forum

Hmmm aż się sam dziwię, że zarzuty się jednak potwierdziły potwierdziły, aż się dziwię jak można było wykazać się taką głupotą robiąc taką "akcję".

Tak naprawdę powodów na to, że to była robota wew. było kilka:

- Żadna inna strona nie została tak zaatakowana.

- Z całym szacunkiem dla WT, ale znam parę stron bardziej zasługujących na "katolicki atak". Okultystyczne ( mniej i bardziej jawne), nie ezoteryczne. W samych grupach okult tak sobie patrzą na WT, więc jeśli byłby to atak konkurencji to bardziej ezoterycznej ( Byt Zbiorowy na przykład).

- Żeby dojść jak się czyta PW trzeba albo być zaawansowanym, albo mieć farta ( w panelu AM, nie włamując się na konto). Ale i tak trzeba mieć dostęp do Panelu Administratora.
Jeśli administrator główny nie wie, że ktoś czyta PW innych znaczy to, że nie wie co się dzieje na forum.
Jeśli admin nie wie co się dzieje na forum to traci forum.

Tak naprawdę akcja z ich czytaniem ( PW) bez wcześniejszego poinformowania dowództwa powinna włączyć czerwoną lampkę.

Nie chce zgrywać na nie wiadomo kogo, bo postanowiłem dać informacje o tym z niezbyt światłych powodów, ale później jak to się rozkręciło to musiałem zgrywać "deep throat". I czy ja wiem czy Kas była tak sprytna? Mógłbym mówić wiele, ale dam komentarz akcji znajomego:
"co za banda debili, Firnaos i Kat to już chyba pokazowy szczyt głupoty i żenady. Zhakowanie forum w wersji witch czyli - zalogować się do panelu admina (sic!) i pousuwać rzeczy (lol),
potem podniecać się i chwalić na innym forum, że się dokonało tak epokowego dzieła. Firanos pewnie myśli, że jest już mitnikiem" ( Kevin Mitnick, najsłynniejszy haker w historii).

Tak, wiele rzeczy widziałem w internecie, ale chwalenie się czymś takim, gdy chce się dokonać przewrotu, nie jest zbyt pomysłowe. A wierzcie mi, że po jednym PBF-ie gdzie co chwila były "gry i gierki" o władzę wiele widziałem, włącznie z dogadywaniem się ze mną o obaleniu adminki, która była moją dobrą kumpelą.


Wszyscy jesteśmy biedronkami.

Offline

 

#24 2013-09-12 15:47:34

 Olimpia

Administrator

35374777
Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 2464
Punktów :   29 
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Różne :D

Re: Odpowiedzialny za atak na forum

Wiesz... ja im na tyle ufałam, że nawet ich nie kontrolowałam - z niczym, byli na równi mnie.
Blue znam kilka lat, Firana 2 lata I na dodatek to mój były, Kas znam wiele miesięcy I nie raz mi się zwierzała, pomagałyśmy sobie itp. Żaden admin nie był brany z przypadku, każdy był zaufany.

Ale jak to powiedział Nikodem... nawet Hitler został nie raz zdradzony...

Co do Witcha... z tego co czytałam na innych forach o Witch (nie wiedzieli, że ja to ja) to mówili że Witch to  jedno z najlepszych for, jakby nie było które forum ma tyle technik, informacji itp? Tylko Polskie poprosze... Witchcraft to duże forum z dużym zasobem wiedzy które wciąż dochodzi. Witchraft jest popularnym forum.

Na innych forach jest gadanie o siamtym, tym I blebleble ale mało jest tych informacji, technik I wogóle... na Witch znajdziesz praktycznie wszystko, włącznie z Magią Bojową, Magią Krwi, inwokacjami itp. Pokaz mi drugie takie POLSKIE forum. Bo jakoś się nie natknęłam...


Normalność to wymysł.
Ludzie (owce) skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

Offline

 

#25 2013-09-12 16:30:54

 Akhanta

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-09-09
Posty: 7
Punktów :   
Znak zodiaku: Skorpion
Rodzaj praktykowanej magii: Okultyzm

Re: Odpowiedzialny za atak na forum

Witchcraft RLZ.

--

EDIT.

Chciałam oficjalnie przeprosić Karthasa i Evandera za to, że podchodziłam do Waszych postów, jak do robienia bydła. Było w tym sporo hejtu - ale suma sumarum mieliście rację co do całej sytuacji, jak i Kasumi. Chcę też, po raz kolejny, zaznaczyć, że nikogo świadomie nie okłamywałam, ani w zredagowanym oświadczeniu, ani nigdzie. Ataki były faktycznie, niestety jak się okazało - w naszym przypadku to nie atak osób trzecich zawinił. Przez cały czas starałam się pomóc forum, nawet, kiedy podejrzewałam kogoś z ekipy, nie brałam pod uwagę Kasumi. Znałam ją od lat i wierzyłam w jej niewinność... Nawet nie brałam pod uwagę, że po 6 latach "przyjaźni" może tak bardzo wcisnąć mnie w błoto. Mam nadzieję, że to zrozumiecie...
Nie usprawiedliwia to jednak tego, jak... nieprofesjonalnie zachowałam się, w taki sposób jej broniąc w odpowiedzi na Wasze oskarżenia. Nigdy nie powinnam była tak dać się ponieść osobistym odczuciom i punktowi widzenia.

Jeszcze raz przepraszam.

Ostatnio edytowany przez Akhanta (2013-09-12 16:50:57)

Offline

 

#26 2013-09-12 17:39:41

Karthas (Mementos)

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-09-09
Posty: 11
Punktów :   

Re: Odpowiedzialny za atak na forum

Jak to mówią, nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Uszy do góry. Wszyscy popełniamy błędy. Tak wiem, ja najwięcej. :E

Offline

 

#27 2013-09-12 18:54:21

 Evander

Wikkid Wizzy

Zarejestrowany: 2012-06-27
Posty: 208
Punktów :   14 

Re: Odpowiedzialny za atak na forum

Amorte,


Emrys napisał:

Tak, nie miałem racji co nie znaczy, że Ty powinieneś mieć admina. Nikt z tamtej grupy nie powinien. Administracją wtedy już dużo wcześniej była Kas i Blue. I tak zostało. Jeśli to wszystko jest prawdą - to tak wszyscy się pomyliliśmy łącznie z Tobą.
Co do kończenia biadolenia - kończyłem je w tamtym temacie - bo tamten temat niczego nie wnosił. Ba, tylko szkodził. Ten natomiast dużo wniósł co nie zmienia faktu co jest priorytetem. I mogę zachowywać się typowo - drogi Evanderze - bo  " nietypowo " mogę poza całą widownią.
EmryS

W ogóle nie zrozumiałeś mojego przekazu Emrysie.

W skrócie brzmiało to tak "jesteśmy po tej samej stronie", niezależnie od tego jak ciężko może ci być w to uwierzyć.

Byłoby po prostu miło, gdybyś od czasu do czasu zamiast nadymać się nie wiadomo po co dostrzegł, że są na tym świecie także ludzie uczciwi.


Czemu miałem admina? Odpowiem ci. Olimpia poprosiła mnie o pomoc. Po tym, jak dwa razy wcześniej odmawiałem jej przyjęcia jakiejkolwiek funkcji.


Olimpia napisał:

Wiesz... ja im na tyle ufałam, że nawet ich nie kontrolowałam - z niczym, byli na równi mnie.
Blue znam kilka lat, Firana 2 lata I na dodatek to mój były, Kas znam wiele miesięcy I nie raz mi się zwierzała, pomagałyśmy sobie itp. Żaden admin nie był brany z przypadku, każdy był zaufany.

Ach ta Olimpia, szalona dziewczyna, rozdaje adminów, potem zapomina...

No cóż, teraz już wiesz.

Na innych forach jest gadanie o siamtym, tym I blebleble ale mało jest tych informacji, technik I wogóle... na Witch znajdziesz praktycznie wszystko, włącznie z Magią Bojową, Magią Krwi, inwokacjami itp. Pokaz mi drugie takie POLSKIE forum. Bo jakoś się nie natknęłam...

Ano nie ma. Witchcrafta też na razie nie ma.


WEndi napisał:

Na koniec mogę powiedzieć tylko jedno.
...Żałuję, że nie mogę zobaczyć miny Kasumi po tym wszystkim. xD

Hah!

Akhanta napisał:

Witchcraft RLZ.

--

EDIT.

Chciałam oficjalnie przeprosić Karthasa i Evandera za to, że podchodziłam do Waszych postów, jak do robienia bydła. Było w tym sporo hejtu - ale suma sumarum mieliście rację co do całej sytuacji, jak i Kasumi. Chcę też, po raz kolejny, zaznaczyć, że nikogo świadomie nie okłamywałam, ani w zredagowanym oświadczeniu, ani nigdzie. Ataki były faktycznie, niestety jak się okazało - w naszym przypadku to nie atak osób trzecich zawinił. Przez cały czas starałam się pomóc forum, nawet, kiedy podejrzewałam kogoś z ekipy, nie brałam pod uwagę Kasumi. Znałam ją od lat i wierzyłam w jej niewinność... Nawet nie brałam pod uwagę, że po 6 latach "przyjaźni" może tak bardzo wcisnąć mnie w błoto. Mam nadzieję, że to zrozumiecie...
Nie usprawiedliwia to jednak tego, jak... nieprofesjonalnie zachowałam się, w taki sposób jej broniąc w odpowiedzi na Wasze oskarżenia. Nigdy nie powinnam była tak dać się ponieść osobistym odczuciom i punktowi widzenia.

Jeszcze raz przepraszam.

Apology accepted. This time.
Jedna tylko rada - następnym razem Akhanto, spróbuj robić to, co jest słuszne, a nie to, co jest miłe dla kogoś - powinno być dobrze.


Everything that has a (born) beginning has an end (in death).

"Zaprawdę, Moc jest krewną konieczności,
  i przychodzi, gdy człowiek jej pragnie" - Pitagoras

Offline

 

#28 2013-09-12 18:55:54

 Akhanta

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-09-09
Posty: 7
Punktów :   
Znak zodiaku: Skorpion
Rodzaj praktykowanej magii: Okultyzm

Re: Odpowiedzialny za atak na forum

Cóż, zdawało mi się to słuszne. Za bardzo cenię sobie zaufanie i lojalność, żebym - wówczas - mogła wziąć pod uwagę, że ktoś po tylu latach może je mieć tak bardzo w... >_> Przepraszam.

Offline

 

#29 2013-09-12 19:01:56

 Klak Norris

Hodowca Cebuli

Skąd: Ka do eN
Zarejestrowany: 2011-12-27
Posty: 310
Znak zodiaku: Lew
Żywioł: Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Tak, lubię żelki

Re: Odpowiedzialny za atak na forum

A ja od samego początku mówiłem, że nie ufam Kas i, że będzie potem źle. Może w końcu mnie zaczniecie słuchać. ;/


Mass murder makes me happy! Dead bodies make me happy! say what you will of me, I'll always have juggalo family!

Offline

 

#30 2013-09-12 19:12:48

 LordAnayami

Wierny użytkownik

670441
Zarejestrowany: 2011-10-18
Posty: 302
Punktów :   
Znak zodiaku: lew

Re: Odpowiedzialny za atak na forum

Ależ klakierze mnie i ciebie nikt nie chce słuchać


http://myanimelist.net/profile/LordAnayami
Zmieniając swoje poglądy zmieniasz swoje otoczenie i wszechświat
http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4c2f6d8a23e3d

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.eaa.pun.pl www.czempioni.pun.pl www.is03zut.pun.pl www.priv-serwer.pun.pl www.humans.pun.pl