Witchcraft

Przeniesione na www.witchcraft.com.pl


#1 2011-12-07 15:04:30

 Olimpia

Administrator

35374777
Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 2464
Punktów :   29 
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Różne :D

Jak zrobić psi balla?

Układamy dłonie w kółko, ani palce ani dłonie nie mogą się dotykać, oczyszczamy myśli, skupiamy się po chwili dłonie zaczną Cię mrowić (albo i nie) i poczujesz (na pewno jeśli to dobrze zrobisz) taką bańkę między dłońmi jak byś trzymał balon.


Ci co będą mieć kłopoty z robieniem psi balla mimo tej instrukcji, odsyłam na moje gg 6130818 albo to drugie (mam dwa numery gg) wyślę wam filmik się robi psi balla.


Normalność to wymysł.
Ludzie (owce) skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

Offline

 

#2 2011-12-07 17:53:39

 Eteryk

Wtajemniczony

39009799
Call me!
Skąd: Leszno *Wielkopolska*
Zarejestrowany: 2011-12-04
Posty: 300
Znak zodiaku: Strzelec
Żywioł: Ogień | Powietrze | Elektryczn
Rodzaj praktykowanej magii: Żywioły | Alchemia | Astral

Re: Jak zrobić psi balla?

Mam pytanie.

Poczułem mrowienie i wyobraziłem sobie balon ale jedno pyt zgniatam i jakiś 1 cm przed dotknięciem dłoni ręce mi się odpychają a kiedy je rozluźnię to mam 4 do 5 cm miedzy palcami w najbliższym miejscu.

To dobrze ??
Wyszło mi ??


Vita donum deus habetur.
Meus dignissim et hoc donum
firmum et scientia atque usu
armorum rapidum album.

Offline

 

#3 2011-12-07 19:14:16

 Olimpia

Administrator

35374777
Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 2464
Punktów :   29 
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Różne :D

Re: Jak zrobić psi balla?

Eteryk! Świetnie Ci wyszło Właśnie takie odpychanie, a jak jeszcze odsuniesz MINIMALNIE palce to poczujesz że to jest kulka. Lucius, jak już Cię palce mrowią spróbuj wykonywać ruchy jakby kozłowania piłką do kosza ale bardzo delikatnie i minimalne to ''kozłowanie''. Ogólnie najpierw Lucius może spróbuj najpierw psi balla bez żywiołu? Psi ball z żywiołem to kolejny krok, pierwszym jest sam psi ball bez żywiołu.
Eteryk, psi ball może być wielki, więc 5 cm to raczej mało Odepchnij je bardziej.


Normalność to wymysł.
Ludzie (owce) skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

Offline

 

#4 2011-12-27 00:31:36

 Klak Norris

Hodowca Cebuli

Skąd: Ka do eN
Zarejestrowany: 2011-12-27
Posty: 310
Znak zodiaku: Lew
Żywioł: Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Tak, lubię żelki

Re: Jak zrobić psi balla?

Gdy próbowałem dzisiaj psi balla poczułem ciepło, mrowienie i takie odpychanie nie było ono mocne ale wyczuwalne. Czy udało mi się?


Mass murder makes me happy! Dead bodies make me happy! say what you will of me, I'll always have juggalo family!

Offline

 

#5 2011-12-27 03:48:40

 Olimpia

Administrator

35374777
Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 2464
Punktów :   29 
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Różne :D

Re: Jak zrobić psi balla?

Tak Niebawem opiszę co robić dalej zrobić jak już stworzyliśmy psi balla a raczej poczuliśmy bo tworzenie psi ball wychodzi za każdym razem - tylko nie każdy go czuje, ogólnie to zdecydowana mniejszość, go nie czuje między rękami Powód jest taki że są mniej wrażliwi na energię Niestety.


Normalność to wymysł.
Ludzie (owce) skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.czapolsite.pun.pl www.tinq3.pun.pl www.nmcpowenzabrze.pun.pl www.motofani-podkarpacie.pun.pl www.grh.pun.pl