Witchcraft

Przeniesione na www.witchcraft.com.pl

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2011-12-13 18:46:41

Paweł:)

Wtajemniczony

38806975
Zarejestrowany: 2011-11-21
Posty: 137
Punktów :   
Znak zodiaku: Byk
Żywioł: Ziemia
Rodzaj praktykowanej magii: Magia ziemi, wody i krwi

Lala Voodoo

Każdy słyszał o lalce Voodoo, to teraz jak taką zrobić?
Proszę, oto instrukcja:

Wnętrze lalki wypełnia się słomą lub watą, mieszając np. paznokcie, włosy, krew, a nawet mocz ofiary, w intencji której lalka jest wykonywana. A powstać ona mogła jedynie z rąk czarownika. By okryć watę bądź słomę wymieszaną ze substancjami organicznymi pochodzącymi od osoby mającej być ofiarą zła należy wybrać dowolną tkaninę. Konieczne jest zaszycie tkaniny bawełnianą białą nitką. Kiedy przedmiot jest gotowy, wówczas nadaje się mu "moc", czyli czarownik intensywnie koncentruje się na przyszłej ofierze. Lalka voodoo ma 9 punktów na ciele, w które wbija się gwoździe lub po prostu szpilki. Te miejsca to - czaszka, serce, stawy ramion, kolana, ręce i brzuch. Myśląc o swojej ofierze możemy także zawiązać czarną niteczkę wokół szyi lalki. Musi być czarna. Ofiara ma odczuwać bóle w miejscach, w których tkwi wbita szpilka lub gwóźdź. Urok może się odwrócić.


Osoba posługująca się lalką voodoo odnosi się do mocy transcendentalnych czyli do działania demonów - aniołów zbuntowanych, nienawidzących ludzi i odrzucających Miłość do Boga. Działanie to ma wpływ na ofiarę jeśli ofiara jest w stanie grzechu czyli gdy uczyniła coś przeciwko Miłości. Ma ono zawsze wpływ na osobę posługującą się laleczką ponieważ ta osoba również jest znienawidzona przez demony, natomiast sam akt jest odrzucaniem Miłości czyli grzechem.


Rytuał aktywacyjny:Na kartce A4 ( co najmniej) rysujemy Voodoo gwiazdę, na rogu gwiazdy kładziemy świeczkę(5 świec).W środku gwiazdy laleczkę, w ramionach kładziemy karteczki z zaklęciem i szpilki.Zaklęcie wymyślcie sami, to dobra zabawa.


Pozdrawiam

Offline

 

#2 2011-12-13 19:57:26

Salemone

Wtajemniczony

2797104
Zarejestrowany: 2011-11-26
Posty: 25
Punktów :   
Znak zodiaku: Skorpion

Re: Lala Voodoo

Bez urazy ale wydaje mi się że takie "zabawki" nie powinny być podawane do publicznej wiadomości... nie znamy przecież intencji wszystkich odwiedzających forum. A to forum chyba nie ma na celu szkodzić innym.

Offline

 

#3 2011-12-13 20:31:14

Paweł:)

Wtajemniczony

38806975
Zarejestrowany: 2011-11-21
Posty: 137
Punktów :   
Znak zodiaku: Byk
Żywioł: Ziemia
Rodzaj praktykowanej magii: Magia ziemi, wody i krwi

Re: Lala Voodoo

Z magią krwi też tak było, powiedziałem że lepiej nie.Ale chcieli to mają, na własną odpowiedzialność.I tak po częstym używaniu, osoba władająca lalką sama stanie się jej ofiarą.Prawo karmy, równowaga.Więc nic to nie zmieni, poza tym w necie mogą znaleźć wszystko.Co za różnica czy tu, czy gdzie indziej i tak znajdą.

Offline

 

#4 2011-12-13 22:45:11

wilk1610

Wtajemniczony

Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 240
Punktów :   

Re: Lala Voodoo

Oboje macie racje, owszem kierujemy się pewnymi zasadami ale jak zechcą to sami znajda wszystko na necie.
To już ich decyzja czy narobią sobie kłopotów czy nie jedno jest pewne jeżeli ściągną demona to albo do nas się zwrócą o pomoc albo do księży.

Offline

 

#5 2011-12-13 22:52:33

 Olimpia

Administrator

35374777
Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 2464
Punktów :   29 
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Różne :D

Re: Lala Voodoo

Magia nie jest sama w sobie zła, jest neutralna to od nas zależy jak wykorzystamy magię. Magią krwi można zrobić wiele złego ale też i dobrego, białą magią tak samo nie tylko można siać dobro ale i zło.
Z laleczką VooDoo jest identycznie, macie świadomość że taką laleczką można też i uzdrawiać, pomagać?
Wogóle to laleczka VooDoo w rzeczywistości to kradziona technika przez wyznawców VooDoo, dlatego bo ta laleczka w rzeczywistości należy do systemu Magii Sympatycznej.

I jak już mówiłam, techniki magiczne to techniki magiczne - żadna nie jest zakazana. I nie można szufladkować ta zła, to nie dajemy, ta dobra to dajemy jak już mówiłam do od nas zależy jak wykorzystamy magię - jest zasada ying i yang w złu jest dobro w dobrze jest zło - MUSI być zachowana równowaga. Czarna, Biała, Sympatyczna, Nocy to tylko nazwy! Wszędzie są dwie strony medalu jak w tej laleczce, ludzie myślą że ona jest zła itp. nią można też uzdrawiać, sprawiać radość, poprawić swój wygląd.
W dziele dla Wtajemniczonych są tematy które ZAGRAŻAJĄ ŻYCIU użytkowników, bo są tam techniki bazujące na wysokiej rangi demonach.

MagZiemi mylisz się, osoba posługująca się laleczką VooDoo nie odnosi się do ŻADNYCH istot lecz na zasadzie Magii Sympatycznej ''podobne przyciąga podobne'' i nie zapominaj o Astroideach.

Salemone, człowiek ma wolną wolę i to ich decyzja jak wykorzysta daną wiedzę, tak czy inaczej im więcej wiemy tym lepiej dla nas.
Wiedzieć a używać to co innego. I nie zapominaj że takie techniki jak laleczka VooDoo czy inne jakieś są szeroko dostępne na internecie.
Zresztą, żaden użytkownik forum nie jest w stanie nam nic zrobić laleczką Voodoo, nie ma ani naszej krwi, ani włosów, ani paznokci ani zdjęcia, ani odchodów - nic.

Wilk1610 jak i ja osobiście uważamy że to powinno też być upublicznione żeby młodzi adepci byli w stanie rozpoznać przejawy ataku, jak ono wygląda i czym może się przejawiać. Miałam wiele przypadków gdzie osoba do mnie pisała, była niczego nie świadoma co się z nią działo - ja wyczuwam na ogól natychmiast lub po paru zdaniach. A jakby mnie nie było? Kończyło by się opętaniem a następnie śmiercią bo ludzie nie umieli rozpoznać ataku lub nie swoich myśli, od jednego chłopaka który mnie szanuje i ja go uczyłam magii usłyszałam że jestem słaba i by mnie pokonał w parę sekund i parę innych rzeczy co było prawdą a on nie mógł tego od tak wiedzieć - już wcześniej wiedziałam że sprawka demona ale wtedy to był dowód, następny o mało co nie zginął. Takich ludzi jest mnóstwo i wpadają w pułapkę przez swoją nie wiedzę.
Tak samo z laleczką VooDoo zaczyna się od np. kłocią w sercu ale człowiek nic nie robi, idzie na badania i jest ok a potem się to kończy śmiercią. Osoba która atakuje nigdy nie zadaje od razu śmiertelnego ciosu - chce się najpierw pobawić ofiary zadać jej jak najwięcej cierpienia.


Normalność to wymysł.
Ludzie (owce) skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

Offline

 

#6 2011-12-14 06:51:33

Paweł:)

Wtajemniczony

38806975
Zarejestrowany: 2011-11-21
Posty: 137
Punktów :   
Znak zodiaku: Byk
Żywioł: Ziemia
Rodzaj praktykowanej magii: Magia ziemi, wody i krwi

Re: Lala Voodoo

Czyli zostaje jako technika neutralna, dla poszerzenia naszej wiedzy i toku rozumowania? Dla adeptów i mistrzów? Tak będzie sprawiedliwie

Offline

 

#7 2012-01-09 22:41:24

 Shaman-X

Volitare a cornix

12275670
Zarejestrowany: 2011-12-20
Posty: 103
Punktów :   
Znak zodiaku: Lew
Żywioł: Mrok
Rodzaj praktykowanej magii: Runiarstwo,Wampiryzm

Re: Lala Voodoo

Robiłem takie lalki (tyle że z papieru).
Fajna rzecz albo i zabawa.

Kuj w szyję, a ofiara poczuje lekkie duszenie lub ból.

A w dodatku nie pamiętam żebym odczuł efekty uboczne.


"W niezapisanych wersach
Odnajdziesz swoje tchnienie
Gdy poznasz ich treść"-Artrosis - Biała karta

Offline

 

#8 2012-01-11 00:17:06

wilk1610

Wtajemniczony

Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 240
Punktów :   

Re: Lala Voodoo

Nie zapomnijcie tez o tym ze lalka VooDoo może służyć do leczenia a nie tylko do niszczenia życia. Sam mam zamiar ów ryt wykonać aby kogoś wyleczyć, tylko jest mały kłopot po wszystkim musisz trzymać lalkę w bezpiecznym miejscu bo w przeciwnym razie ów osoba może przypadkiem zginąć. O efekcie i całym przebiegu rytu napisze.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.eaa.pun.pl www.is03zut.pun.pl www.pkbud10.pun.pl www.czempioni.pun.pl www.priv-serwer.pun.pl