Witchcraft

Przeniesione na www.witchcraft.com.pl


#1 2011-10-20 23:55:03

wilk1610

Wtajemniczony

Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 240
Punktów :   

Własny pogląd na demony

Nie wiem jak wy, ale wyrażę tylko i wyłącznie swoje zdanie na temat demonów. Uważam że można je wykorzystać do zdobycia wiedzy (raczej chodziło mi o prośbę w poszerzaniu naszej wiedzy, żeby nas nauczali), z informacji posiadanej przeze mnie wiem że w średniowieczu były wykorzystywane do budowli zamków, grobli i do wielu innych przydatnych ludziom rzeczy aż w końcu pojawił się Kościół Katolicki, nazwał wszystko demonami co nie było na jego rękę no i się zaczeło. Widziałem na filmie dokumentalnym o voodoo że opętania nie są aż tak straszne jak to opisuje Kościół Katolicki, tutaj szczerze nie da się tego aż tak dokładnie opisać ale ludzie zajmujący się voodoo mają z opętaniami do czynienia na co dzień (mówię o rdzennych mieszkańcach Afryki a nie o praktykujących w Europie) więc jestem zdania że utrzymywanie kontaktu z demonami na gruncie bardziej neutralnym niż wykorzystywanie ich w celu żeby kogoś zamordowali mogłoby się tam przysłużyć i to bardzo mocno, ponieważ dysponują wiedzą do której my nigdy sami nie dojdziemy. Jak to lubię powtarzać: energia jest energią, to od Ciebie zależy jak ją wykorzystasz czy to pomocy czy do szkodzenia - decyzja należy do Ciebie.

Offline

 

#2 2011-10-21 08:13:53

 konidziu

VIP

32351653
Zarejestrowany: 2011-10-14
Posty: 731
Punktów :   
Znak zodiaku: Byk
Żywioł: Ziemia
Rodzaj praktykowanej magii: Wszelakie

Re: Własny pogląd na demony

Dodam jeszcze że demony jako takie nie są złe mają własną wolę jak ludzie i robią co im się podoba. Jeżeli ktoś będzie chciał prosić demona o nauczanie będzie musiał coś ofiarować od siebie czyli to czym większość demonów się żywi a mianowicie energią życiową ( złożenie ofiary ) co wielu ludziom od razu kojarzy się z Satanizmem nie bardzo się mylą tyle że nie muszą od razu zabijać jakiegoś zwierzaczka wystarczy jak oddadzą demonowi część własnej energii życiowej gdzie oddanie niewielkiej ilości nie jest groźne dla życia a demon będzie zadowolony a człowiek się czegoś nauczy.

Offline

 

#3 2011-10-21 08:31:18

 mizuki

Super Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-10-18
Posty: 122
Punktów :   
Znak zodiaku: Bliźnięta
Żywioł: Powietrze
Rodzaj praktykowanej magii: Rószofa :3

Re: Własny pogląd na demony

Co do energii życiowej, jestem przeciwny. Ze względu na to że jak taki demon raz dostanie to będzie chciał więcej i tak dalej. Energia życiowa jest bardzo pożywna (wiem bo próbowałem) wiem również co się dzieje jak energii życiowej zabraknie większa ilość. Nie zbyt przyjemne uczucie, ogromne zmęczenie oraz nie moc użycia zwykłej energii nawet tej wokół. Tak więc odradzam coś takiego, lepiej dać większą ilość zwykłej energii niż naparstek energii życiowej.


Siła nie zależy od siły mięśni, lecz od siły umysłu...

Offline

 

#4 2011-10-21 16:13:41

 konidziu

VIP

32351653
Zarejestrowany: 2011-10-14
Posty: 731
Punktów :   
Znak zodiaku: Byk
Żywioł: Ziemia
Rodzaj praktykowanej magii: Wszelakie

Re: Własny pogląd na demony

Tyle że demony nie będą chciały zwykłej energii po za tym zależy jeszcze od demona bo będzie jeden któremu raz wystarczy i sam po więcej nie przyjdzie a będzie taki który zaraz będzie chciał wszystką energie.

Offline

 

#5 2011-10-21 16:33:07

 Olimpia

Administrator

35374777
Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 2464
Punktów :   29 
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Różne :D

Re: Własny pogląd na demony

Krew jest energią, zawiera największy ładunek energii.


Normalność to wymysł.
Ludzie (owce) skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

Offline

 

#6 2011-10-21 22:49:32

wilk1610

Wtajemniczony

Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 240
Punktów :   

Re: Własny pogląd na demony

Oddawanie krwi dla demona nie koniecznie musi być groźne, mówię w ten sposób że może nie dlatego że słyszałem ale jakiś czas temu widziałem film dokumentalny o voodoo ludzie po każdym kontakcie z demonem musieli oddać mu trochę krwi poprzez samookaleczenie.

Offline

 

#7 2011-10-21 22:53:38

 Olimpia

Administrator

35374777
Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 2464
Punktów :   29 
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Różne :D

Re: Własny pogląd na demony

Ale te demony przychodziły po więcej, to raz, a dwa oni byli całkowicie pod ich wpływem! Ja się kiedyś ciełam, żeby bóle fizyczne zaćmiły bóle psychiczne, teraz wiem że to co robiłam było zwykłą pożywką dla larw i demonów, tak samo te istoty odziałowują na tych z filmu, to sory jak się zachowywali? Jak dzikusy, ciąć się po języku itp? Widać było że opętani na maxa, to było chore co oni robili! Potem wyślemy link do tego filmu, blee
-_- I oddawanie krwi demonowi lub komukolwiek zawsze jest niebezpieczne.


Normalność to wymysł.
Ludzie (owce) skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

Offline

 

#8 2011-10-21 23:14:56

wilk1610

Wtajemniczony

Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 240
Punktów :   

Re: Własny pogląd na demony

Zalogujcie się na: http://www.esence.vgh.pl jako: Sokoleoko, hasło: egregor1610. To jest zapasowe moje zapasowe konto, wejdzie na voodoo (po lewej stronie) tam któryś filmik to pokazuje ale nie pamiętam który, najlepiej obejrzeć wszystkie.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.eforg.pun.pl www.metin2privv.pun.pl www.tajemniczy-swiat.pun.pl www.magia-ksiazek.pun.pl www.miedzywymiarami.pun.pl