Witchcraft

Przeniesione na www.witchcraft.com.pl

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2011-11-23 20:33:01

Paweł:)

Wtajemniczony

38806975
Zarejestrowany: 2011-11-21
Posty: 137
Punktów :   
Znak zodiaku: Byk
Żywioł: Ziemia
Rodzaj praktykowanej magii: Magia ziemi, wody i krwi

Magia Drzew

Drzewa to potężni i wiekowi strażnicy natury,mają wielką wiedzą i doświadczenie. Ich energia jest pochodzenia czysto naturalnego, owa energia bez przerwy krąży. Od korzenia aż po koronne, ta energia może uzdrowić i oczyścić, jednak drzewo nie odda Ci jej tak po prostu.
Zazwyczaj potrzebna jest ofiara, ja takowej nie składam bo metal w ziemi rozkłada się ponad 5 lat. Wolę raczej z nim porozmawiać, pomóc i pocieszyć. Drzewa są bardzo życzliwe i w zamian dają cząstkę swojej wiedzy i mocy. Jednak wyczują podstęp i mogą się ze złościć, ja np. jestem silnie związany z naturą ona ufa mi a ja jej, to wzajemna akceptacja i harmonia. Nie potrzebuję żadnej ofiary, wam polecam życzliwość a nie jakiś grosz.


Podejdź do drzewa i dotknij jego korę, poczuj jego moc jej przepływ (tylko jej nie kradnij).
Poczuj jego ból, troski i zmartwienia.Pociesz je lub zaoferuj pomoc.
Np.Pomóż sąsiedniemu drzewku.
W zamian za pomoc drzewo obdaruje Cię wiedzą i mocą uzdrawiającą.
A nie ma nic bardziej ekscytującego niż pomóc komuś rannemu.


Pozdrawiam

Offline

 

#2 2011-11-23 21:18:33

 Olimpia

Administrator

35374777
Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 2464
Punktów :   29 
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Różne :D

Re: Magia Drzew

Nie zgodzę się z jednym, mi drzewa zawsze dają energię kiedy je o to proszę


Normalność to wymysł.
Ludzie (owce) skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

Offline

 

#3 2012-02-27 08:45:04

Sin!

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-01-02
Posty: 3
Punktów :   
Znak zodiaku: Strzelec
Żywioł: Wszystko po troszku.
Rodzaj praktykowanej magii: Wiedźmiarstwo.

Re: Magia Drzew

Kiedy uczyłem się uzdrawiać, pobierałem potrzebną do tego energię z drzew. Jedno z nich, orzech, poprosiłem o energię, i poczułem taki delikatny gest z jego strony. Takie ciepło w środku, i tak dalej.
Kiedy przechodzę obok niego, i mam jakieś niedobory energetyczne, to ono mi pomaga. Prawie zawsze tak jest.


Zombie Bunnies!
Horrible! Hideous! Fluffy!

Offline

 

#4 2012-03-01 04:29:08

 Drakorio

Użytkownik

8481120
Zarejestrowany: 2012-02-24
Posty: 145

Re: Magia Drzew

Nie wiem z jakiego powodu ningeni (czy tam mugole) sądzą, że rośliny uczuć nie mają. Ostatnio zirytował mnie widok faceta ścinającego na podwórzu świerk. Nie mógł pomyśleć wcześniej, że urośnie wielki i choćby posadzić go gdzie indziej?
Rośliny są ostatnimi czasy częściej doceniane jako "filtry" w mieszkaniach. Gdzieś widziałem artykuł z gazetki ogrodniczej o tym.
Wracając. Kiedyś ładowałem się "przy pomocy" dębu i cóż, doświadczyłem pewnego efektu... ubocznego.


Mów mi Drako.
Albo Wojtek. Rawr.

Offline

 

#5 2012-03-02 11:34:35

wilk1610

Wtajemniczony

Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 240
Punktów :   

Re: Magia Drzew

Każda roślina ma moc a częstsze przebywanie wśród nich uzdrawia ciało jak i duszę.

PS. Doskonale wiemy że większość ludzi działa bezmyślnie, i niszczy w ten sposób środowisko naturalne.
Ja na miejscu tego kolesia co ścinał ten Świerk, zanim go posadził mógł ograniczyć mu rozwój korzeni i miałby karłowate drzewko.

Offline

 

#6 2012-03-04 20:25:18

 Drakorio

Użytkownik

8481120
Zarejestrowany: 2012-02-24
Posty: 145

Re: Magia Drzew

Takie ograniczenie wpłynęłoby negatywnie na rozwój całego drzewa. To ta sama sytuacja, gdy roślina rośnie zbyt długo w zbyt małej doniczce.


Mów mi Drako.
Albo Wojtek. Rawr.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gospp.pun.pl www.vaporclub.pun.pl www.beybladefans.pun.pl www.h2o.pun.pl www.obozowa38bc.pun.pl