Witchcraft

Przeniesione na www.witchcraft.com.pl


#1 2012-02-14 13:07:53

 Olimpia

Administrator

35374777
Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 2464
Punktów :   29 
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Różne :D

Otwieranie Czakr

Medytujemy, wyciszamy się i zaczynamy się skupiać na miejscu gdzie jest dana czakra którą chcemy otworzyć. Następnie wizualizujemy pak kwiatu w kolorze danej czakry i wizualizujemy ze on się bardzo powoli otwiera.
W przypadku trzeciego oka po tym ćwiczeniu będzie bolała głowa jeśli dobrze go zrobimy ale to dobrze bo oznacza to, ze czakra się otwiera

Mozna tez do pomocy, kupić kamień przypisany danej czakrze i przykleić ten kamień w miejscu gdzie jest czakra Będziemy czuli wówczas wibracje kamyczka, jednak pamiętać o oczyszczeniu go!!!


Normalność to wymysł.
Ludzie (owce) skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

Offline

 

#2 2012-02-14 20:00:44

 Custodis

Wtajemniczony

1767709
Skąd: Dolny śląsk.
Zarejestrowany: 2012-02-02
Posty: 248
Punktów :   
Znak zodiaku: Lew
Żywioł: Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: W sumie nie mam ograniczeń :)

Re: Otwieranie Czakr

Ja na przykład otwierając czakry, wizualizuję sobie dłonie  w kolorze danej czakry, które wchodzą w moje ciało i "rozwierają" wskazane miejsce. Zamykam je w ten sam sposób Kto jak woli.
W kontroli czakr bardzo pomagają mantry. Polecam


"Wiara buduje, kłamstwo niszczy, a słowa utrzymują przy życiu."
Custo

Offline

 

#3 2012-02-15 21:23:57

 Margaryta

Wtajemniczony

Skąd: B/H
Zarejestrowany: 2012-01-11
Posty: 100
Punktów :   
Znak zodiaku: Skorpion
Żywioł: Woda

Re: Otwieranie Czakr

Do pracy z czakrami polecam również mudry:
http://przebudzenie.net/49-mudry-praca-z-czakrami.html


Natura deszczu jest zawsze jednakowa
-pozwala rosnąć cierniom na bagnach
i kwiatom w ogrodzie.

Offline

 

#4 2012-04-10 20:46:07

 Shaira

Wtajemniczony

21042903
Skąd: okolice olkusza
Zarejestrowany: 2012-04-08
Posty: 35
Punktów :   
Znak zodiaku: Baran
Żywioł: Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Dopiero zaczynam

Re: Otwieranie Czakr

Czy podczas pracy z czakrami najpierw otwiera się je wszystkie po kolei, od dołu do góry, a potem zamyka od góry do dołu?


"Pytania są niebezpieczne,
Nie ruszaj ich, będą spały.
Zapytasz - zbudzisz, i znacznie więcej
Niż myślisz pytań powstanie."

Offline

 

#5 2012-04-10 21:30:08

 Ard

Użytkownik

28419942
Zarejestrowany: 2011-10-25
Posty: 82
Punktów :   

Re: Otwieranie Czakr

To nie ma większego znaczenia... wiesz możesz nawet otwierać czakry jedna z dołu a druga z góry
Bo np. jeśli interesuje cię 3 oko to nie ma sensu otwierać wszystkich po kolei...

Uważam że tematy dotyczące 3 oka powinny znajdować się w dziale dla wtajemniczonych ponieważ jakiś uparty początkujący może sobie zrobić krzywdę.

Offline

 

#6 2012-04-11 08:56:58

 Custodis

Wtajemniczony

1767709
Skąd: Dolny śląsk.
Zarejestrowany: 2012-02-02
Posty: 248
Punktów :   
Znak zodiaku: Lew
Żywioł: Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: W sumie nie mam ograniczeń :)

Re: Otwieranie Czakr

Trzecie oko i wtajemniczeni? NIE! Trzecie oko to najpodstawniejsza podstawa! xD
Jak chcesz oglądać hasające po lesie nagie i napalone rusałki jak nie masz wyćwiczonego trzeciego oka? Ja się dwa dni temu przekonałem, że cofam się w rozwoju i moje trzecie oko nie działa tak jak powinno i muszę nad nim popracować. Co więcej krzywdę to sobie można zrobić nawet przy smarowaniu kanapki masłem. Dlatego przestańmy panikować i oddzielmy mega rytuały na przyzwanie potężnych istot od podstawowych praktyk koncentracyjnych xD


"Wiara buduje, kłamstwo niszczy, a słowa utrzymują przy życiu."
Custo

Offline

 

#7 2012-04-11 10:28:37

 Olimpia

Administrator

35374777
Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 2464
Punktów :   29 
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Różne :D

Re: Otwieranie Czakr

Ale trzecie oko jest jednym z najniebezpieczniejszych hmm... no rzeczy.
Można popaść w obłęd, szał JEŚLI nie jesteśmy gotowi na to co zobaczymy.
Ale i tak nie powinno być w dziale dla Wtajemniczonych wkońcu to czakra a ZNAJOMOŚĆ czakr to podstawa, lecz nie jest podstawą otwieranie trzeciego oka. Zastanówcie się czy jesteście na to gotowi, naprawdę bo jeszcze w psychiatryku wylądujecie z diagnozą schizofrenii.

Custo rozumiem Twój pogląd, ale nie każdy jest gotowy żeby widzieć niektóre byty np. demony, duchy - i zaczyna wariować. Znam sporo osób które miały przedwcześnie otwarte trzecie oko - poza tym kiedy byłam mała miałam je otwarte, ale mi matka zamknęła. xD


Normalność to wymysł.
Ludzie (owce) skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

Offline

 

#8 2012-04-11 22:58:33

 Shaira

Wtajemniczony

21042903
Skąd: okolice olkusza
Zarejestrowany: 2012-04-08
Posty: 35
Punktów :   
Znak zodiaku: Baran
Żywioł: Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Dopiero zaczynam

Re: Otwieranie Czakr

Niedawno znalazłam na forum post o tym że nie powinno się otwierać czakr tylko stosować jakąś technikę z wizualizacją lejków w kolorach czakr. Czy otwieranie czakr jest aż tak niebezpieczne?
A kiedy już się otworzy trzecie oko, to można je pozostawić otwartym czy otwierać tylko jeżeli chce się nim zobaczyć?
PS.przepraszam że tyle pytam ale już tak mam że lubię dużo pytać i być wszystkiego pewna

Ostatnio edytowany przez Shaira (2012-04-12 16:26:04)


"Pytania są niebezpieczne,
Nie ruszaj ich, będą spały.
Zapytasz - zbudzisz, i znacznie więcej
Niż myślisz pytań powstanie."

Offline

 

#9 2012-04-12 22:59:54

wilk1610

Wtajemniczony

Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 240
Punktów :   

Re: Otwieranie Czakr

Co do otwierania czakr to się powinno je otwierać natomiast wielkim niebezpieczeństwem jest przebudzenie energii kundalini - tu może się skończyć śmiercią. A otwieranie czakr nie jest niebezpieczne o ile się to robi umiejętnie, otwieraj czakry po kolei od podstawy w górę a nie na przykład na dzień dobry trzecie oko bo skończy się zajebistym bólem głowy i dysharmonią pozostałych czakr co się odbije na Twoim zdrowiu psychicznym, fizycznym i energetyce ciała.

Offline

 

#10 2012-04-13 17:28:17

 Shaira

Wtajemniczony

21042903
Skąd: okolice olkusza
Zarejestrowany: 2012-04-08
Posty: 35
Punktów :   
Znak zodiaku: Baran
Żywioł: Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Dopiero zaczynam

Re: Otwieranie Czakr

A jak się przebudza energia kundalini (pytam żeby na to uważać i omijać, oczywiście nie mam zamiaru jej przebudzać)


"Pytania są niebezpieczne,
Nie ruszaj ich, będą spały.
Zapytasz - zbudzisz, i znacznie więcej
Niż myślisz pytań powstanie."

Offline

 

#11 2012-04-13 18:17:29

 Olimpia

Administrator

35374777
Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 2464
Punktów :   29 
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Różne :D

Re: Otwieranie Czakr

Spokojnie. Otwierając czakry nie pobudzisz energii kundalini, energia kundalini musi się sama otworzyć - naturalnie a stanie się to dopiero wtedy kiedy otworzysz wszystkie czakry i wówczas to jest bezpieczne. Nie odpowiem Ci jak otworzyć energię kundalini bez przygotowania bo zwyczajnie tego nie wiem, nigdy się nią nie interesowałam bo wiem że czytanie o niej by mną zawładneła i postanowiłabym ją otworzyć bez względu na wszystko - masz moc i potęgę jeśli ją tylko otworzysz, to taka łatwa droga na skróty dla leniwych i idących na łatwiznę. Ale spoko, otwierając jedną, dwie, trzy czy cztery czakry nie otworzysz jej.


Normalność to wymysł.
Ludzie (owce) skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

Offline

 

#12 2012-04-14 16:23:34

 BlueAngel333

Użytkownik

43853812
Skąd: Wszechświat
Zarejestrowany: 2012-02-28
Posty: 176
Punktów :   
Znak zodiaku: PANNA
Żywioł: All In One
Rodzaj praktykowanej magii: All

Re: Otwieranie Czakr

Shaira napisał:

A jak się przebudza energia kundalini (pytam żeby na to uważać i omijać, oczywiście nie mam zamiaru jej przebudzać)

Energia kundalini tak jak napisała Olimpia sama się obudzi w odpowiednim czasie. U mnie najpierw otworzyły się  czakry, potem rozszerzenie czakr i dopasowanie do mojej energii i następnie wybicie energii kundalini. Oczywiście to wymaga czasu. Ja nie miałam na to wpływu  ale powiem, że mnie było strasznie gorąco. Nie jest to miłe uczucie ale i nie jest źle, doświadczenie i doznanie czegoś takiego -  bezcenne


"cierpienie wymaga więcej odwagi niż śmierć"

Offline

 

#13 2012-05-14 21:53:27

 Aske

Użytkownik

41730620
Zarejestrowany: 2012-05-14
Posty: 18
Punktów :   
Znak zodiaku: Skorpion

Re: Otwieranie Czakr

Jako osoba niedoświadczona chciałabym jednak z czystej ciekawości zapytać: ile może czasu zająć otwieranie np. czakry podstawy ?

Offline

 

#14 2012-05-14 23:05:20

 ika887

Wtajemniczony

42952334
Call me!
Skąd: UK
Zarejestrowany: 2012-04-30
Posty: 63
Punktów :   
Znak zodiaku: Strzelec
Żywioł: Ogien
Rodzaj praktykowanej magii: Biala Magia

Re: Otwieranie Czakr

A wiesz, ze masz ja za zamknieta?? To zalezy, bo kazdemu w innym czasie otwieraja sie czakry i to juz rzecz indywidualna.. wiec ciezko stwierdzic

Offline

 

#15 2012-05-14 23:16:17

 Eteryk

Wtajemniczony

39009799
Call me!
Skąd: Leszno *Wielkopolska*
Zarejestrowany: 2011-12-04
Posty: 300
Znak zodiaku: Strzelec
Żywioł: Ogień | Powietrze | Elektryczn
Rodzaj praktykowanej magii: Żywioły | Alchemia | Astral

Re: Otwieranie Czakr

Oli a jak to napisała koleżanka bylo jej gorąco:D to super tylko ze mi ciagle gorąco od ognia w mnie:D zwracając do rzeczy jak moge sprawdzić zemam otwarta czakre??


Vita donum deus habetur.
Meus dignissim et hoc donum
firmum et scientia atque usu
armorum rapidum album.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.humans.pun.pl www.is03zut.pun.pl www.czempioni.pun.pl www.priv-serwer.pun.pl www.eaa.pun.pl