Witchcraft

Przeniesione na www.witchcraft.com.pl


#1 2012-03-08 22:38:27

 Olimpia

Administrator

35374777
Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 2464
Punktów :   29 
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Różne :D

Wasza technika otwierania czakr :)

No każdy ma chyba jakąś technikę otwierania czakr, jestem ciekawa jakie wy znacie i używacie?

Ja osobiście medytowałam w pozycji lotosu z wizualizowaniem otwierania się czakry wraz z kamieniem przypisanym do danej czakry, na noc przyklejałam sobie ten kamień do miejsca gdzie znajduje się czakra.
Wspomagałam się kadzidełkami oraz ziołami.


Normalność to wymysł.
Ludzie (owce) skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

Offline

 

#2 2012-03-11 17:47:51

 Klak Norris

Hodowca Cebuli

Skąd: Ka do eN
Zarejestrowany: 2011-12-27
Posty: 310
Znak zodiaku: Lew
Żywioł: Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Tak, lubię żelki

Re: Wasza technika otwierania czakr :)

Ja wykminiłem taką metodę, że: wyobrażamy sobie małe drzwi w miejscu i kolorze danej czakry i gdy je otworzymy wyobrażamy sobie wylatujące z nich światło (też koloru danej czakry). Tylko muszę ją wypróbować .

Ostatnio edytowany przez Klakier (2012-03-11 17:48:37)


Mass murder makes me happy! Dead bodies make me happy! say what you will of me, I'll always have juggalo family!

Offline

 

#3 2012-05-09 22:16:14

 ika887

Wtajemniczony

42952334
Call me!
Skąd: UK
Zarejestrowany: 2012-04-30
Posty: 63
Punktów :   
Znak zodiaku: Strzelec
Żywioł: Ogien
Rodzaj praktykowanej magii: Biala Magia

Re: Wasza technika otwierania czakr :)

Moim zdaniem najlepsza metoda na otwarcie czakry 3 oka jest skupianie wzroku w miejscu, gdzie ona sie znajduje, ale z zamknietymi oczami..

Offline

 

#4 2012-05-09 22:33:57

 Olimpia

Administrator

35374777
Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 2464
Punktów :   29 
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Różne :D

Re: Wasza technika otwierania czakr :)

Tak, ika887 to dobry sposób. Natomiast martwi mnie to rzucanie się od razu na trzecie oko...


Normalność to wymysł.
Ludzie (owce) skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

Offline

 

#5 2012-05-10 09:54:01

 ika887

Wtajemniczony

42952334
Call me!
Skąd: UK
Zarejestrowany: 2012-04-30
Posty: 63
Punktów :   
Znak zodiaku: Strzelec
Żywioł: Ogien
Rodzaj praktykowanej magii: Biala Magia

Re: Wasza technika otwierania czakr :)

Kazdy powinien wiedziec, ze wszystkie czakry sa wazne i aby funkcjonowaly jak nalezy, to powinne byc scharmonizowane... a do czakry 3 oka to dodalem taka wskazowke, zgodnie z topikiem. Rozumiem Twoje obawy... wiem, ze trzeba byc przygotowanym psychicznie na jej otwarcie.
Ale u zdecydowanej wiekszosci ludzi ta czakra jest zamknieta, czy zablokowana, a przeciez do praktyki magii ona jest niezbedna. Tak jak i czakra serca.

Offline

 

#6 2012-05-10 11:41:59

 Olimpia

Administrator

35374777
Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 2464
Punktów :   29 
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Różne :D

Re: Wasza technika otwierania czakr :)

No niestety, większość ludzi od razu chce otwierać Trzecie Oko nie bacząc na konsekwencję...
Mówią ''jakoś to będzie'' i to jakoś na ogół kończy się w psychiatryku albo na skończeniu z magią.
Jako mała dziewczynka miałam tą Czakrę otwartą i to był koszmar, zwłaszcza że przez przypadek ściągnęłam do chaty parenaście duchów. Wkońcu matka mi zamknęła tą czakrę bo zaczełam wariować, bałam się zostawać sama w domu, (jak już to siedziałam na balkonie i nawet do kibla nie wychodziłam), nie spałam też po nocach albo spałam z matką, teraz bym mogła mieć na lajcie otwarte Trzecie Oko ale obecnie pracuję nad inną czakrą i bd otwierać po kolei.

Czakra Trzeciego Oka nie jest niezbędna w magii, Czakra Serca też nie - najważniejsza jest Czakra Podstawy bo to ona daję energię, siłę woli i poczucie bezpieczeństwa.


Normalność to wymysł.
Ludzie (owce) skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

Offline

 

#7 2012-05-10 12:00:13

 ika887

Wtajemniczony

42952334
Call me!
Skąd: UK
Zarejestrowany: 2012-04-30
Posty: 63
Punktów :   
Znak zodiaku: Strzelec
Żywioł: Ogien
Rodzaj praktykowanej magii: Biala Magia

Re: Wasza technika otwierania czakr :)

Czytalam juz Twoja historie gdzies, no i taka pewna osobka tez mi opowiadala cos podobnego... Mowila, ze slyszala muzyke, choc w domu miala powylaczany sprzet... czula czyjs dotyk, choc nikogo nie widziala i ogolnie radzila sie przygotowac. A mi radzila otworzyc wlasnie te dwie czakry, bo pozamykane je mam... Mysle, ze po tych moich doswiadczeniach tez z luzem podejde do nowych, mniej juz sie boje... zdecydowanie.

Kiedys gdzies przeczytalam o tym co juz wczesniej napisalam, ze aby praktyka magii udawala sie trzeba otwierac czakre serca i trzeciego oka.. no cos w tym sensie... i to w gwiazdach, w tym samym artykule, co bylo o Grimuarze, jako Ksiega Cieni.
Znow blad?? eh.

Offline

 

#8 2012-05-10 12:49:43

 Olimpia

Administrator

35374777
Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 2464
Punktów :   29 
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Różne :D

Re: Wasza technika otwierania czakr :)

LOL co to za gazeta?! xD Powaliło ich?! Widocznie nawet nie wiedzą czym jest magia skoro do jej praktyki konieczne są te dwie czakry, większa połowa ezoteryków ma je pozamykane (albo otwartą tylko jedną z nich) i jest ok xD Wiem! Zarzucają temat, posiedzą w necie poczytają i jest... aha! Trzecie Oko to siedlisko mocy parapsychicznych, czyli jest niezbędne... xD Tak samo jak przyszła jakaś ''czarownica'' do rozmów w toku i zaczęła ściągać klątwę z babki obkładając ją jajkiem a inna gałązkami drzew klepała... Rytuał ściągania klątwy jajkiem znam, ale to co ona zrobiła... To widać, że przeczytała artykuł na odwal się i... koszmar, z tymi gałązkami też ostro naciągnięte - i dziwić się, że mamy taką opinię u ludzi, co?

Radzę przerzucić się na Wróżkę.
O wiele bardziej wartościowa.

PS: Wilk1610 tak się uśmiał z tego co ''Gwiazdy mówią'', że planuje powytykać redaktorowi błędy jeśli napisze (wilk1610 zmienny jest) to przy okazji wrzuci i tutaj owe sprostowanie.


Normalność to wymysł.
Ludzie (owce) skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

Offline

 

#9 2012-06-09 13:24:45

 Sznurek

Użytkownik

Napisz do mnie to ci podam
Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2012-06-07
Posty: 11
Punktów :   
Znak zodiaku: Bliźnięta
Żywioł: Powietrze
Rodzaj praktykowanej magii: Różne
WWW

Re: Wasza technika otwierania czakr :)

A pro po technik otwierania czakr to ja polecam wyobrazić sobie zatkany patykami ,glonami i czym się da wodospad ,jeziorko lub oczko wodne , i wyobrazić sobie ,że te patyki ,glony ... Nagle odpływają , znikają lub wpadają do tego wodospadu.

Offline

 

#10 2012-06-09 15:56:37

 Olimpia

Administrator

35374777
Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 2464
Punktów :   29 
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Różne :D

Re: Wasza technika otwierania czakr :)

Ja mam tak dziwnie... Jeśli wizualizuje jakąś scenkę, coś co ma służyć tylko odprężeniu to wychodzi mi to idealnie, takie wyraziste, czyste, realistyczne (nawet ciało reaguje, np. czuje smak, uderzenie itp.), a jak mam wizualizować coś co mi np. otworzy czakry to mi obraz ucieka! Dziwne, co? Może za bardzo się staram.


Normalność to wymysł.
Ludzie (owce) skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.czempioni.pun.pl www.priv-serwer.pun.pl www.eaa.pun.pl www.humans.pun.pl www.is03zut.pun.pl