Witchcraft

Przeniesione na www.witchcraft.com.pl

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2012-06-09 15:41:40

 Sznurek

Użytkownik

Napisz do mnie to ci podam
Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2012-06-07
Posty: 11
Punktów :   
Znak zodiaku: Bliźnięta
Żywioł: Powietrze
Rodzaj praktykowanej magii: Różne
WWW

Dziennik snów

Bardzo dobrym sposobem na świadome sny i na samo zapamiętywanie snów jest dziennik snów to dziennik w ,którym zapisujesz każdy swój sen. Ważne jest to ,żebyś pisał tam wszystko co zapamiętałeś ,każdy szczegół. Taki dziennik możesz mieć w postaci zeszytu w ,którym piszesz każdego ranka ,lub w komputerze. Jeśli nie masz czasu na zapisanie swojego snu to wymyśl mu jakiś temat i zapisz go na kartce i potem kiedy będziesz miał czas i zobaczysz tą kartkę z tematem to ci się sen przypomni oczywiście nie będziesz go pamiętał tak dobrze jak wcześniej ,ale zawsze coś tam zapiszesz. Dziennik snów to naprawdę fajna sprawa ,gdyż możesz sobie w każdej chwili do niego zajrzeć i sprawdzić jakie miałeś sny(sny bywają czasem śmieszne i głupie więc taki dziennik może dodać ci odrobiny humoru),możesz także sprawdzić jakie przedmioty powtarzają ci się w snach i potem sprawdzić co one oznaczają(są takie książki "Interpretacja snu" czy jakoś tak). Tekst został zapożyczony z mojego bloga na temat świadomych snów ( http://kontrolowane-sny.blogspot.com/ )

Offline

 

#2 2012-06-09 16:58:09

 Olimpia

Administrator

35374777
Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 2464
Punktów :   29 
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Różne :D

Re: Dziennik snów

No, ja już od miesiąca sobie obiecuję, że założę taki dziennik. Nie po to żeby świadomie śnić, bo z tym nie mam kłopotów, ale po to żeby lepiej zrozumieć siebie, swoją podświadomość itp.


Normalność to wymysł.
Ludzie (owce) skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

Offline

 

#3 2012-06-09 21:46:41

 matrix-9

Użytkownik

20200591
Call me!
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2012-03-17
Posty: 32
Punktów :   
Znak zodiaku: Koziorożec
Żywioł: Woda, Ogień, Powietrze
Rodzaj praktykowanej magii: Żywiołów, lecz nie tylko

Re: Dziennik snów

Dziennik snów, to coś raczej na początek prób LD. Prowadziłem owy dziennik na samym początku, gdy próbowałem LD, i to była dobra decyzja (bardzo polecam), lecz po 2 tygodniach zapamiętywałem ok. 5 snów dziennie, i pamiętałem je tak dokładnie, że jeden sen opisywałem 5-10 min. Więc postanowiłem sobie odpuścić, ten dziennik snów, ponieważ zamieniał się w "WIELKĄ księgę snów".


"Magia jest tym, czego nie wiesz."

— Jonathan Carroll

Offline

 

#4 2012-06-11 01:25:39

 Oświecony

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-31
Posty: 35
Punktów :   
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Ziema/Powietrze
Rodzaj praktykowanej magii: Ta, która się przyda
WWW

Re: Dziennik snów

Olimpia skąd ja to znam...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.strzelnicabydgoszcz.pun.pl www.tibiaot.pun.pl www.dancedance.pun.pl www.rusinow.pun.pl www.grhfront.pun.pl