Witchcraft

Przeniesione na www.witchcraft.com.pl


#1 2012-06-06 21:39:50

 Klak Norris

Hodowca Cebuli

Skąd: Ka do eN
Zarejestrowany: 2011-12-27
Posty: 310
Znak zodiaku: Lew
Żywioł: Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Tak, lubię żelki

Magiczny głos.

Magiczny glos to wywołanie wibracji w astralu głosem i tak żeby inny go słyszeli. Na zasadzie takiej, że w astralu odbijają się nasze myśli, myśl to energia.. energia wibruje. No więc lecimy.

Możemy potrenować wzywając kogoś na przykład Adonai. I teraz robimy to tak, bierzemy głęboki oddech i wypuszczając powoli powietrze mówimy Adonai. Czyli to by wyglądało tak: AAAAAAADOOOOOOONAAAAAAAIIIIII. Możecie sprawdzić czy wibruje, przykładając podczas mówienia dłoń do jabłka adama, jeżeli wyczujecie wibracje to jest ok.

Technika przydaje się przy inwokacjach albo rytuałach kiedy się wypowiada zaklęcie. Technika zwiększa szansę przebicia się rytu o 25% oraz inwokuje istoty na 100%.


Mass murder makes me happy! Dead bodies make me happy! say what you will of me, I'll always have juggalo family!

Offline

 

#2 2012-06-06 21:46:26

 Olimpia

Administrator

35374777
Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 2464
Punktów :   29 
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Różne :D

Re: Magiczny głos.

Dodam jeszcze tylko, żeby po ćwiczeniach podziękować danemu bytowi za przybycie i powiedzieć, że może wracać skąd przybył czyli odprowadźmy go. Magiczny głos odbija się wibracją w astralu wprawiając go ruch. Brawo Klakier.


Normalność to wymysł.
Ludzie (owce) skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

Offline

 

#3 2012-06-07 13:32:38

 Irbis

Bibliotekarz

22947848
Skąd: Kraina magi
Zarejestrowany: 2012-02-01
Posty: 296
Punktów :   11 
Znak zodiaku: Baran
Żywioł: Ziemia, Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Kilka

Re: Magiczny głos.

Nie wiem czy to ma z tym związek ale mi jabłko Adama zawsze wibruje kiedy coś mówię z takim akcentem.


Jeśli ci mój post pomógł to proszę o ===>(+)<===

Offline

 

#4 2012-06-23 07:39:13

 Jerwal

Wtajemniczony

11262345
Skąd: oklice Żywca
Zarejestrowany: 2012-02-26
Posty: 102
Punktów :   
Żywioł: ZIEMIA

Re: Magiczny głos.

Jabłko adama zawsze wibruje, jest to mniej lub bardziej wyczuwalne ale musi wibrować bo struny głosowe wibrują wydając dźwięk, ta wibracja generuje energię na płaszczyźnie niefizycznej... (tak rozbijając na atomy ) a do ćwiczeń wibracji dźwięku poleciłbym prasylabę OM zasada taka sama, głęboki wdech i wolne wypowiedzenie czyli OOOOOOOOOOOOOOMMMMMMMMMMMMMM,  tylko że nie wzywamy żadnego bytu dodam że OM ma chyba największą wibrację-energię i łatwo wyczuwalną
( Klak temat ciekawy brawo)


a ja myślę że jeżeli magia istnieje to lepiej się na niej znać niż nie znać

Offline

 

#5 2012-06-23 07:57:53

 konidziu

VIP

32351653
Zarejestrowany: 2011-10-14
Posty: 731
Punktów :   
Znak zodiaku: Byk
Żywioł: Ziemia
Rodzaj praktykowanej magii: Wszelakie

Re: Magiczny głos.

Tylko żeby nie przedobrzyć słowo musi być na tyle wyraźne aby dało się zrozumieć co się wypowiada

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.costam.pun.pl www.narutoreverse.pun.pl www.selora.pun.pl www.souledge.pun.pl www.torcida-zaborze.pun.pl