• Index
  •  » Przekazy
  •  » Archanioł Uriel - Oszacuj swoją odpowiedzialność

#1 2012-07-04 01:10:28

wilk1610

Wtajemniczony

Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 240
Punktów :   

Archanioł Uriel - Oszacuj swoją odpowiedzialność

2010-08-09


                       Oszacuj swoją odpowiedzialność


Twoja odpowiedzialność jako uzdrowiciel jest poważna i wypełniasz ją w sposób, który często sprawia ci wielki smutek.  Grupy dusz, jakie wybrałeś to te, które wymagają twojego światła i uzdrowienia, ale często nie przestrzegają one i nie szanują odpowiedzialności, której dla nich się podjąłeś. 

Role jakie odgrywasz w każdym wcieleniu wymagają ofiary, a nagrody często nie są ci dane.  Ból jaki dźwigasz dla świata waży mocno na twoich ramionach i do tego świat cię za to nie docenia.  Czy bierzesz na siebie większą odpowiedzialność, aby ujrzeć rezultaty o jakich marzysz, czy rezygnujesz? 

Istnieje ścieżka po środku, którą możesz podążać, i która uhonoruje twoją drogę
i pomoże ci żyć poza twoją odpowiedzialnością. Czy możesz uwolnić swoją grupę dusz dla ich własnej drogi, wiedząc, że już wypełniłeś swoje obowiązki w stosunku do nich poprzez dawanie im uzdrowienia i zrozumienia? 

Oni mają do swojej dyspozycji nieograniczone możliwości na uzdrawianie
i uwalnianie się, z każdym innym nauczycielem, z którym zdecydują się pracować.  Postawiłeś się w takiej pozycji w ich imieniu i ze względu na swoją z nimi historię.  Ale możesz pozwolić innemu nauczycielowi, aby wypełniał tę rolę w ich życiu.

W rzeczywistości lepiej jest pozwolić, aby inni nauczyciele przejęli twoją rolę uzdrowiciela w obecnym czasie.  Podobnie jak dzieci ignorują ciągłą obecność
i wkład swoich rodziców, twoja grupa dusz ignoruje twoją obecność, która stała się ciągła i dostępna.  Biorą twoją obecność za pewnik i nie doceniają poziomu twojej energetycznej wibracji. 

Twoja odpowiedzialność w stosunku do nich wpływa na twoją zdolność widzenia poza ich potrzebę uzdrowienia, gdzie nie dostrzegasz innych interakcji oprócz roli jako ich uzdrowiciel.  We wszystkich relacjach w twojej grupie dusz, czy masz jakiś inny poziom interakcji poza uzdrawianiem?

Nadszedł czas, aby ponownie ocenić swoją odpowiedzialność względem twojej grupy dusz, aby zadecydować, jak długo będziesz jeszcze częścią ich uzdrawiania
i kiedy uwolnisz ich dla innych nauczycieli.  Możesz wtedy mieć z nimi, a także
z innymi osobami inne relacje.  Możesz zadecydować, aby odpuścić te wibracje
i zaprosić nowy poziom uzdrawiania, który odzwierciedla też twoje uczenie się. 

Tak długo, jak czujesz się zobowiązany do uzdrawiania innych, zostaniesz w tej samej wibracji razem z nimi.  Czy jesteś gotowy, aby umożliwić twojej grupie dusz odnalezienie swoich skrzydeł?  Muszą nauczyć się latać bez twojego przewodnictwa, a ty musisz doświadczyć wolność w pozwoleniu im na odejście.

Przekazała Jennifer Hoffman, 9 sierpień, 2010

Tłumaczyła Krystal

Offline

  • Index
  •  » Przekazy
  •  » Archanioł Uriel - Oszacuj swoją odpowiedzialność

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.kredorp.pun.pl shakes fidget java download www.muzykologia07.pun.pl dsj 4 1.44 chomikuj klucz fajne przeslania krótkie