Witchcraft

Przeniesione na www.witchcraft.com.pl

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2012-07-04 00:28:32

wilk1610

Wtajemniczony

Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 240
Punktów :   

Dajamanti "Czas przemiany jest bliski "

Czas przemiany jest bliski


Drodzy Bracia i drogie Siostry.
Czas przemiany jest bliski. Kto ma uszy niech słucha, oczy niech patrzy.
Nie jest ważny posłaniec lecz  treść tego przekazu, który ma dać Tobie do zrozumienia co naprawdę dzieje się z Ziemią i na Ziemi.

Planeta jak i jej mieszkańcy są w trakcie wielkiej przemiany wibracyjnej częstotliwości jaka nigdy nie miała miejsca.
Wibracyjna częstotliwość, którą zaakceptuje planeta Ziemia będzie emitowała fale pieciowymiarowej płaszczyzny istnienia.
Pięciowymiarowa płaszczyzna istnienia jest miejscem o większej przemianie materii
w energię, emitującą więcej światła.
Obecnie planeta wibruje w trzecim wymiarze istnienia, gdzie dominuje gęsta    materia.
Bardzo ważnym jest zrozumienie, iż planeta Ziemia posiada sygnaturę świadomości o nazwie Gaja.
Jest Ona duchem podtrzymującym wszelkie życie na swojej powierzchni.
Jak każda Boska Istota - jej zadaniem jest ewolucja.
Ewolucja ma obejmować nie tylko jej Ducha, ale również ciało, w tym wypadku jest to planeta.
Gdy Gaja w pełni przejdzie do pięciowymiarowości, na jej powierzchni będzie dominowała nowa wyższa wibracja, emitująca więcej boskiego światła.
Bardzo ważnym jest zrozumienie prawa wibracji, które głosi:
Rzeczy, które posiadają taka sama wibrację przyciągają się wzajemnie, natomiast przeciwne odpychają się.
To samo dotyczy sytuacji, która będzie miała miejsce pod koniec następnego roku kalendarzowego.
Gdy Ziemia osiągnie pięciowymiarowość, osoby, rzeczy, zdarzenia, które będą  miały inną wibrację zostaną wycofane z planu ziemskiego.
Zostanie wszystko inne, będące w harmonii z piątym wymiarem wibracji.
Kto ma uszy, niech słucha, oczy, niech patrzy...
A więc, co to jest pięciowymiarowość?
Jest to wymiar miłości, współczucia, pokoju i przebaczenia.
Wszystko inne, co znajduje się w tym stanie bycia, jest inne od pięciowymiarowości
i w chwili przejścia zostanie wycofane.
Ważnym jest aby zadać sobie pytanie:
Czy w chwilach swojego życia kieruję się miłością, współczuciem, pokojem i przebaczeniem?
Jeśli Twoja odpowiedź jest przecząca, wiedz, że masz szansę TERAZ , aby całkowicie zmienić swoją postawę na wibrację wyższego rzędu, piątego wymiaru.
Czas przemiany jest bliski.
To wszystko trwa TERAZ.
Wszystko zależy od Ciebie i od tego co zrobisz w następnej chwili.
Czy będziesz kierował się strachem przed tym co nadchodzi słuchając osób będących w niskich wibracjach trzeciego wymiaru, czy raczej staniesz się potężną wibracją miłości i przebaczenia, która przejdzie z Gają do pięciowymiarowości, aby cieszyć się długim radosnym życiem w blasku światła?
Cokolwiek zdecydujesz, wiedz że masz wolna wolę w tej kwestii i zawsze będziesz błogosławiony i kochany przez swojego Stwórcę.
My kochamy Ciebie.
Jest Nas wielu.
Jak i wielu jest już przebudzonych.
Możesz dołączyć do Nas wybierając miłość i przebaczenie, lub kierować się myślami innych, wyrażając strach i nienawiść, pozostając w trzecim wymiarze.
Wybór zawsze należy do Ciebie i jest rozstrzygany TU i TERAZ.
Zaprawdę nie jest ważny posłaniec, lecz treść tego przekazu.
Wszystko, co dzisiaj  miało być przekazane, zostało przekazane.
Czekamy wciąż na Ciebie, czekamy wciąż na nowo w wiecznej chwili teraźniejszości.
Do następnego razu.


Wilk1610 Ciąg dalszy przekazów

Offline

#2 2012-07-04 18:45:10

 konidziu

VIP

32351653
Zarejestrowany: 2011-10-14
Posty: 731
Punktów :   
Znak zodiaku: Byk
Żywioł: Ziemia
Rodzaj praktykowanej magii: Wszelakie

Re: Dajamanti "Czas przemiany jest bliski "

Hmm dobre nie ma co daje do myślenia lecz mnie bardziej interesuje skąd masz ten tekst

Offline

#3 2012-07-04 22:29:21

wilk1610

Wtajemniczony

Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 240
Punktów :   

Re: Dajamanti "Czas przemiany jest bliski "

Tak jak pisałem to są przekazy, i ja nie jestem autorem ów tekstów tylko to co znajdę wkładam na forum a Dajamantim zainteresował mnie mój dobry znajomy, i dzięki mu za to
Ps. w tekstach niczego nie zmieniam, co nadmieniłem na samym początku.

Offline

#4 2012-07-05 04:12:45

Liltu

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-06-29
Posty: 19
Punktów :   
Znak zodiaku: Skorpion.
Żywioł: Ogień/Powietrze.

Re: Dajamanti "Czas przemiany jest bliski "

Hm. Znalazłeś to na stronie jakiejś, tak? Warto byłoby podawać linki do tych stron. ;3

Co do samego przekazu - czemu te istoty zawsze wypowiadają się w taki... obcy sposób?

Poza tym, każą nam się zmienić, a nie mówią jak tego dokonać. A przecież uczucia nienawiści tak szybko się nie usunie. Często miałam styczność z takimi osobami. Ich nienawiść często brała się z bólu i cierpienia. To nie takie proste, tym bardziej, że nasza wiedza o nas samych nie jest aż tak duża. xP
Aż mi się przypomniało coś...

Pewna stonoga miała problemy z odciskami. Zwróciła się więc do mądrej sowy o pomoc.
- Zamień się w żabę, one mają tylko dwie nogi. Twój problem zmniejszy się - rzekła sowa.
- Dobrze, tylko jak mam to zrobić? - odpowiedziała stonoga.
- A to już nie mój problem - zakończyła sowa.


xD


Rose, Rose, Rose Red... 

Zdradzić Kota jest rzeczą straszną.

Offline

#5 2012-07-05 12:19:39

 Evander

Wikkid Wizzy

Zarejestrowany: 2012-06-27
Posty: 208
Punktów :   14 

Re: Dajamanti "Czas przemiany jest bliski "

Amorte Liltu,

Bardzo mi się podoba twój post. Mam podobne zastrzeżenia do takich przekazów.

Jeszcze nigdy w historii żadna z osób kontaktujących się z takimi bytami nie dokonała epokowego wynalazku np. nie poprosiła je o podanie przepisu na lek na raka. To chyba mówi samo za siebie.


Everything that has a (born) beginning has an end (in death).

"Zaprawdę, Moc jest krewną konieczności,
  i przychodzi, gdy człowiek jej pragnie" - Pitagoras

Offline

#6 2012-07-05 13:37:54

 Nikodem

VIP

1952194
Skąd: Wałbrzych
Zarejestrowany: 2012-02-03
Posty: 136
Punktów :   16 
Znak zodiaku: Lew
Żywioł: Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Słowiańska

Re: Dajamanti "Czas przemiany jest bliski "

Mi ów przekaz przypomina słowa Matki Boskiej w Tajemnicach Fatimskich.

"(...) Jeżeli zostanie zrobione to, co wam powiem, wiele dusz będzie zbawionych i nastanie pokój.

Wojna zmierza ku końcowi. Lecz jeżeli ludzie nie przestaną obrażać Boga, wybuchnie druga, jeszcze gorsza, w czasie panowania Piusa XI. Gdy zobaczycie noc rozświetloną nieznanym światłem, wiedzcie, że jest to wielki znak, który da wam Bóg, iż nadchodzi kara dla świata za jego zbrodnie w postaci wojny, głodu i prześladowania Kościoła oraz Ojca Świętego.

Aby temu zapobiec, przyjdę prosić o poświęcenie Rosji mojemu Niepokalanemu Sercu oraz o Komunię św. wynagradzającą, w pierwsze soboty miesiąca. Jeżeli moje prośby zostaną wysłuchane, Rosja nawróci się i nastanie pokój. Jeżeli nie, [kraj ten] rozpowszechni swe błędy po świecie, wywołując wojny i prześladowania Kościoła Świętego. Dobrzy będą umęczeni, Ojciec Święty będzie musiał wiele wycierpieć, różne narody będą unicestwione. Na koniec moje Niepokalane Serce zatriumfuje. (...)"


(źródło: http://www.fatima.pl/tajemnice-fatimskie )


Ciekawostka, że różne Istoty nawołują - w zasadzie do tego samego.
Przedstawiają sprawę z różnych perspektyw - zapewne, by trafić do odpowiednich grup odbiorców. ;P


Ogólny sens pozostaje niezmienny:

Bądźcie dobrzy dla siebie nawzajem, niech miłość tryumfuje!
Zawsze macie wybór!
Możecie się nie zmieniać... wtedy macie przechlapane... Ale jak się zmienicie macie gwarantowany Raj!
Nie dość, że przeżyjecie, to będziecie szczęśliwi, spełnieni...!

...i tak dalej.



Nasuwają się pytania
=> Dlaczego jesteśmy "ostrzegani"?
=> Dlaczego w taki sposób?
=> Dlaczego stawia się nam ultimatum - mniej lub bardziej dosadnie grożąc unicestwieniem/potępienie/itp.?
=> Jakie pobudki kierują Istotami zsyłającymi takie przesłania?
=> ...? ;P
I tak dalej.


Tyle możliwości do rozważań - a żadnego sposobu, by uzyskać PEWNĄ odpowiedź chociaż na jedno z pytań. ;]
Ale z drugiej strony - co w tym dziwnego, skoro nie istnieją w 100% pewne źródła, a każdy (Istoty też ;P) i tak ma własną perspektywę.


Osobiście nie mam zastrzeżeń do "takich przekazów".

Ot, uważam, że  Przekaz służy Istocie, która go przekazuje.
(owszem - jeśli inni się nim pokierują mogą wyjść na "+", jednak najważniejsza pozostaje korzyść Przekazującej Istoty)

Każdy ma prawo do takiego... "astralnego marketingu"! ;P

Offline

#7 2012-07-05 15:28:13

wilk1610

Wtajemniczony

Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 240
Punktów :   

Re: Dajamanti "Czas przemiany jest bliski "

Hmm nie do końca tak, z tego co wyczytałem do końca to osoby które zechcą pójść dalej będą miały lepsze życie, a pozostali będą dalej żyć tylko na ziemi o takiej samej wibracji jak oni. Nie widzę nic złego w przekazach a to co piszą uznajcie za wykład a jak się spodoba lub uznacie za wartościowe to wykorzystajcie a jak nie to odrzućcie decyzja zawsze należy do nas

Offline

#8 2012-07-05 16:53:39

 Nikodem

VIP

1952194
Skąd: Wałbrzych
Zarejestrowany: 2012-02-03
Posty: 136
Punktów :   16 
Znak zodiaku: Lew
Żywioł: Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Słowiańska

Re: Dajamanti "Czas przemiany jest bliski "

Tzn. Przekazy są dobre i chętnie się z nimi zapoznaję, ponieważ uważam, że warto znać punkt widzenia innych (w tym Istot), ich sposób postrzegania i ich interpretację świata. ;]

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.dbzpbf.pun.pl www.narutoreverse.pun.pl www.selora.pun.pl www.souledge.pun.pl www.costam.pun.pl