Witchcraft

Przeniesione na www.witchcraft.com.pl


  • Index
  •  » Przekazy
  •  » Dajamanti do Bagietka- W Boskim planie nie ma przypadków

#1 2012-07-06 12:14:18

wilk1610

Wtajemniczony

Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 240
Punktów :   

Dajamanti do Bagietka- W Boskim planie nie ma przypadków

Dajamanti do Bagietka


Witaj Bagietka.

W Boskim planie nie ma przypadków, jak to określasz. Ponieważ tak naprawdę Bóg, niczego nie planuje. We wszechświecie istnieje Prawo energii, które mówi: „podobne przyciąga podobne”, a to oznacza, że tylko Ty jesteś odpowiedzialna za swoje życie, nikt inny. Tylko Ty poprzez swoją myśl, słowo, czyn, tworzysz własne doświadczenie życiowe. Bóg nie planował katastrof, które teraz się pojawiają. Ta przemiana, lub transformacja, która obecnie ma miejsce na Ziemi, jest wynikiem próśb i pragnień ludzi, którzy mają „dość” niewoli przez Istoty ciemności. Dlatego to co widzisz, na ekranie telewizora, lub słuchasz przez radio, może wywołać strach i pytanie: „Dlaczego Bóg na to wszystko pozwala”? A odpowiedź jest najzupełniej prosta. Bóg nie wyrządza krzywdy, On patrzy, obserwuje i pomaga. To ludzie tak bardzo chcieli tej przemiany i wyzwolenia spod niewolnictwa przez ciemnych, że Bóg zareagował na te prośby, zjednoczył wszystkie istoty Światła i nakazał pomoc, gdzie tylko będzie potrzebna. Więc to jest przemiana, na którą tak długo czekała ludzkość, która tak bardzo jest nam potrzebna, aby wyzwolić każdą istotę, która pragnie być wyzwolona. Rezultatem tej transformacji jest, podnoszenie się wibracji na planecie i wejście do 5D (4-tej gęstości). Na której już zawsze będzie panowała harmonia, miłość i pokój. Istoty ciemności, znikną z powierzchni ziemi do wymiarów wcześniej dla nich przygotowanych, o niskich wibracjach. Tam będą przechodziły kolejne reinkarnacje, aż w końcu po pewnym czasie, dojdą tam, gdzie my wcześniej doszliśmy na tej planecie. A teraz odpowiedz sobie tak w głębi duszy: Czy nie chciałabyś, dojść razem z innym Istotami Światła do lepszego życia, do lepszego nieba w 5D i spojrzeć w górę uśmiechnąć się do wszystkich Mistrzów Świetlnych i powiedzieć z radością: „Spójrzcie, oto Jestem, Mistrzynią taką jak Wy, przeszłam przez te wszystkie życia, w zgodzie z moją prawdą, jestem cudownym Światłem, żyję na pięknej planecie, otoczonej wspaniałymi istotami, które bardzo kocham, i mogę teraz powiedzieć, że to wszystko co nastąpiło na Ziemi, było warte zachodu”.
Zastanów się nad tym, bardzo głęboko i zdecyduj.

Wysyłam do Ciebie, moją Ogromną Miłość.
Dajamanti

Offline

  • Index
  •  » Przekazy
  •  » Dajamanti do Bagietka- W Boskim planie nie ma przypadków

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.narutoreverse.pun.pl www.souledge.pun.pl www.dbzpbf.pun.pl www.torcida-zaborze.pun.pl www.selora.pun.pl