Witchcraft

Przeniesione na www.witchcraft.com.pl


#1 2012-07-01 11:06:04

nonnomen

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-06-30
Posty: 13
Punktów :   
Znak zodiaku: Baran

Nauczyciel - Ogień

Jak już wiem jestem z pod znaku Barana czyli Ogień. Szukam kogoś kto mógłby mi wyjaśnić jak zwykle... podstawy magii, co oferuje i pokazać na wstępie jej strony: te dobre i niezbyt dobre.

Interesuje się roślinami więc też nieco chciałbym się dowiedzieć coś na temat roślin. Czytam senniki, orientuję się trochę w tej dziedzinie. Chciałbym się dowiedzieć o tej ENERGII. Jak ją kontrolować, zbierać i wykorzystać w odpowiednich momentach. Jeśli ktoś zna się na księgach typu właśnie alchemia to również zaczerpnął bym wiedzę właśnie z waszych informacji.

Offline

 

#2 2012-07-05 14:55:20

 Seanen

Użytkownik

Skąd: Rzeszów
Zarejestrowany: 2012-03-06
Posty: 26
Punktów :   
Znak zodiaku: Baran
Żywioł: Woda, Powietrze
Rodzaj praktykowanej magii: Najpierw podstawy :P

Re: Nauczyciel - Ogień

Nie wiem czy jesteś na kompletnych podstawach, czy coś już umiesz. Ale wiedz, że lepiej szukać nauczyciela jak już coś będziesz potrafił, niż zanim zaczniesz cokolwiek robić. Dajmy przykład, że mam już duże doświadczenie i szukam ucznia. Pominę może charakter i podejście do ezotryki, bo różne osoby inaczej do tego podchodzą. Na pewno nie chciałbym nauczać osoby, która jeszcze nawet nie była w Astralu i liczy na moje wykłady o rzeczach całkowicie podstawowych o których można przeczytać np. na tym forum. Zabrałbym się natomiast za kogoś (bez skojarzeń proszę ) kto już posiada jako taką wiedzę i w razie czego uporządkowałbym ją i praktycznie od razu zabralibyśmy się za robotę.


Jeśli jednak masz te podstawy podstaw przyswojone to dopisz o nich do głównego postu. W końcu ktoś się za ciebie zabierze ^^.


"Tchórze żyją długo, a odważni żyją wiecznie." - Moje porzekadło.

Offline

 

#3 2012-07-05 22:10:17

 Eteryk

Wtajemniczony

39009799
Call me!
Skąd: Leszno *Wielkopolska*
Zarejestrowany: 2011-12-04
Posty: 300
Znak zodiaku: Strzelec
Żywioł: Ogień | Powietrze | Elektryczn
Rodzaj praktykowanej magii: Żywioły | Alchemia | Astral

Re: Nauczyciel - Ogień

Ja tez Szukam:D ale juz mam jakies doświadczenie:D


Vita donum deus habetur.
Meus dignissim et hoc donum
firmum et scientia atque usu
armorum rapidum album.

Offline

 

#4 2012-07-06 15:08:40

 Olimpia

Administrator

35374777
Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 2464
Punktów :   29 
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Różne :D

Re: Nauczyciel - Ogień

Witam!!! Po pierwsze to że masz znak zodiak baran nie znaczy ze masz zywiol ognia bo sa wyjatki. Po drugie nie czytaj sennikow bo to gowno, poczytaj to: http://www.witchcraft.pun.pl/viewtopic.php?id=1311. Przy okazji strasznie sie spiesze wiec zrobie maly off top, moge teraz byc mniej dosteona na necie bo go zwyczajnie nie mam ale postaram sie byc jak najczesciej, w razie czego jestem dostepna pod numerem kom. o numer pytac Klakiera.


Normalność to wymysł.
Ludzie (owce) skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

Offline

 

#5 2012-07-08 15:34:57

nonnomen

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-06-30
Posty: 13
Punktów :   
Znak zodiaku: Baran

Re: Nauczyciel - Ogień

Zapytałem już jedną osobę o podstawy - Evander.  Tak naprawdę to już długo czytam to forum i sądzę że trochę ogarnąłem podstawy. Evander powiedział o kilku ćwiczeniach związanych z energią. Wszystkie zadziałały. Psi ball`a też robiłem ale z tego co czytam to wychodzi za pierwszym razem. Czytałem o wystawionym przez Ciebie Olimpia tekście o medytacji. Wykonałem medytacje i jeszcze małe rytuały pentagramu jak zalecił Evander. Powiedział że jeżeli energia będzie silna i wykonam rytuał to prawdopodobnie będę miał świadome sny. Tak było! Chociaż pierwszej nocy jeszcze nie. Dopiero po drugiej czy trzeciej. Jeżeli mam przedstawić co konkretnie mi się śniło to napiszę tylko proszę o odpowiedź.  Zapisuje sny w zeszycie.

Offline

 

#6 2012-07-08 15:41:40

 Olimpia

Administrator

35374777
Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 2464
Punktów :   29 
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Różne :D

Re: Nauczyciel - Ogień

A na jakie pytanie? Bo nie zadałeś pytania (albo coś mi się zaczeło z głową dziać). xD


Normalność to wymysł.
Ludzie (owce) skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

Offline

 

#7 2012-07-08 17:35:37

 Eteryk

Wtajemniczony

39009799
Call me!
Skąd: Leszno *Wielkopolska*
Zarejestrowany: 2011-12-04
Posty: 300
Znak zodiaku: Strzelec
Żywioł: Ogień | Powietrze | Elektryczn
Rodzaj praktykowanej magii: Żywioły | Alchemia | Astral

Re: Nauczyciel - Ogień

No mi tez Chyba
xD


Vita donum deus habetur.
Meus dignissim et hoc donum
firmum et scientia atque usu
armorum rapidum album.

Offline

 

#8 2012-07-08 18:27:23

 Evander

Wikkid Wizzy

Zarejestrowany: 2012-06-27
Posty: 208
Punktów :   14 

Re: Nauczyciel - Ogień

Amorte,

Aby rozwiać konfuzję - nonnomen zapytał mnie na pw o wskazówki.

Jeżeli faktycznie jest tak jak pisze i od razu przy pierwszych próbach ma tak ciekawe wyniki, to pozostaje się cieszyć, że jest z nami na forum - dobrze mieć utalentowaną psionicznie osobę w okolicy.

Ostatnio edytowany przez Evander (2012-07-08 18:27:35)


Everything that has a (born) beginning has an end (in death).

"Zaprawdę, Moc jest krewną konieczności,
  i przychodzi, gdy człowiek jej pragnie" - Pitagoras

Offline

 

#9 2012-07-08 19:48:22

nonnomen

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-06-30
Posty: 13
Punktów :   
Znak zodiaku: Baran

Re: Nauczyciel - Ogień

No ja takimi zjawiskami zacząłem się przejmować - dlatego tu jestem!!!
Bo to chyba jest dziwne a wcześniej tego nie miałem.

Po czasie zacząłem szukać o tym w internecie i trafiłem tutaj. Jeżeli to jakiś talent to chciałbym to rozwinąć

Offline

 

#10 2012-07-08 20:50:23

 Olimpia

Administrator

35374777
Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 2464
Punktów :   29 
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Różne :D

Re: Nauczyciel - Ogień

Każdy ma potencjał ezo, Ty po prostu masz niektóre rzeczy lepiej rozwinięte. Owszem, psi balla robi się za pierwszym razem na ogół, świadome sny ma każdy ale nie każdy umie je mieć na zawołanie, z medytacją też większość nie ma kłopotów... Ale tak czy inaczej wyniki masz świetnie, i nie mówię tego dlatego bo te wszystkie rzeczy Ci się udają, lecz dlatego bo jesteś wytrwały - większość robi wszystko nieregularnie i ciągle im się nie chce więc zostawiają na jutro... A jak już robią coś wytrwale bo jedną bądź trzy rzeczy Ty robisz kilka i to mi się podoba! Trzymaj dalej na takich obrotach a bardzo szybko staniesz się świetnym magiem.


Normalność to wymysł.
Ludzie (owce) skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

Offline

 

#11 2012-07-08 21:15:36

 Drakorio

Użytkownik

8481120
Zarejestrowany: 2012-02-24
Posty: 145

Re: Nauczyciel - Ogień

to że masz znak zodiak baran nie znaczy ze masz zywiol ognia bo sa wyjatki.

Na przykład ja - z Koziorożca, a dzierżyłem powietrze.

Interesuje się roślinami więc też nieco chciałbym się dowiedzieć coś na temat roślin.

W sensie zielarstwa czy po prostu uprawy i opieki nad nimi?


Mów mi Drako.
Albo Wojtek. Rawr.

Offline

 

#12 2012-07-08 23:34:27

nonnomen

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-06-30
Posty: 13
Punktów :   
Znak zodiaku: Baran

Re: Nauczyciel - Ogień

Dziękuję Olimpia! Tak naprawdę to jestem tutaj dzięki tobie. Na jednej stronie ktoś mi o tobie wspominał i podał tę stronę. Chcę się dowiedzieć jak najwięcej o magii bo wcześniej to widziałem tylko w filmach i szczerze mówiąc to nie wierzyłem w to. Przekonałem się na własnej skórze i wiem że trzeba wierzyć nieco więcej, a nie oddawać się w obojętność!




Drakorio chciałbym się dowiedzieć coś na temat zielarstwa! Czy ty masz taką znajomość??

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.tajemniczy-swiat.pun.pl www.metin2privv.pun.pl www.sushmitasen.pun.pl www.eforg.pun.pl www.magia-ksiazek.pun.pl