Witchcraft

Przeniesione na www.witchcraft.com.pl


#31 2012-03-14 07:06:43

 VerusDolor

Użytkownik

41825864
Call me!
Skąd: Holandia
Zarejestrowany: 2012-03-03
Posty: 41
Punktów :   
Znak zodiaku: Strzelec
Żywioł: Powietrze,Ogien
Rodzaj praktykowanej magii: Magia Zywiolow

Re: P.T.R.O.A.

Ehh olimpia, Moze masz LD??
Jaka ty brutalna
Ci chinczycy sami wybieraja swoje przeznaczenie.
Jak oni przestana to i sie przyswyczaji kazdy do tego i bede zyc w zgodzie z zwierzetami.
Tak jak normalni ludzie.
Dla nich zwierzecie to posilek i kasa.
Widzieliscie co oni robili z tymi psami??
Jak pies nie byl cicho to go gnietli, Albo do worka dawali bez powodu zeby go ugotowac.
Tych ludzi trzeba tak przygotowac,albo do kojca wlozyc i jeszcze z calej sili na niego nadepnac.
Jak o tym mysle mam ochote kazdego tam podzrnac. Kazdego pokolei.


http://imageshack.us/a/img822/2919/th.gif
When did we lose our way?
Consumed by the shadows, swallowed whole by the darkness.
Does this darkness have a name?
Is it your name?

Offline

#32 2012-03-14 10:09:09

 Olimpia

Administrator

35374777
Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 2464
Punktów :   29 
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Różne :D

Re: P.T.R.O.A.

Nie oglądałam tego filmu bo wiem co się ze mną dzieje jak widzę takie akcje, bo co mi kolejni zmasakrowani policjanci? xD
I nie mów nawet co się tam działo bo aż się we mnie gotuje i podnosi mi ciśnienie, a ja jestem niebezpieczna dla otoczenia jak wpadnę w furię

PS: Modzi poprawcie jego posta, ja końcówkę przeczytałam przelotnie wiedząc co będzie napisane a w trakcie poprawienia bym musiała przeczytać dokładnie - a uwierzcie, otoczenie by tego nie chciało xD


Normalność to wymysł.
Ludzie (owce) skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

Offline

#33 2012-03-14 19:09:10

 Irbis

Bibliotekarz

22947848
Skąd: Kraina magi
Zarejestrowany: 2012-02-01
Posty: 296
Punktów :   11 
Znak zodiaku: Baran
Żywioł: Ziemia, Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Kilka

Re: P.T.R.O.A.

Ja ich nie usprawiedliwiam .Nigdy nie staje i nie stanę w obronie kogoś kto skrzywdził kiedyś zwierzę. Chciałem przytoczyć myśl dla jakiej stawki to wszystko się dzieje. Jak to mówią chińczyk zje wszystko co ma "cztery nogi oprócz stołu i krzesła" po prostu za dużo się ich tam narodziło i teraz żreć nie mają co. Jeśli to nie ustanie to w końcu  skończy się to tym że wybijemy wszystkie zwierzęta a potem zaczniemy się sami zabijać. Ja też bym tych ludzi pozabijał co krzywdzą zwierzęta. Jak już powiedziałem dla mnie "azjaci" są głupim narodem wierzą że rogi nosorożców są cudowne, idioci równie dobrze by mogli wierzyć w  uzdrawiające moce swoich paznokci. Już nie ma następnego podgatunku nosorożca jawajskiego (Rhinoceros sondaicus annamiticus) tygrysy na wolności wyginą do 2022 roku potem panda wielka i inne gatunki... Oprócz Azjatów muszę przytoczyć tez zwyczaje żydków. Wieszają ciele za nogi i podcinają mu żyły żeby się wykrwawiło... Mozna wymieniać by wiele takich rzeczy... Ale trzeba zacząć jakoś z tym walczyć.


Jeśli ci mój post pomógł to proszę o ===>(+)<===

Offline

#34 2012-03-17 00:23:03

 Ether

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-01-22
Posty: 20
Punktów :   
Znak zodiaku: Strzelec
Żywioł: Ogień

Re: P.T.R.O.A.

Irbis napisał:

Jak już powiedziałem dla mnie "azjaci" są głupim narodem wierzą że rogi nosorożców są cudowne, idioci równie dobrze by mogli wierzyć w  uzdrawiające moce swoich paznokci.

To tak samo jak byś powiedział, że idiotą jest ten, kto wierzy, że pantakl ma moc ochronną...


Jestem jak mały kamień spadający z góry - słaby i niemogący nic zrobić, ale kiedyś przyjdzie dzień w którym pociągnę za sobą lawinę.

Offline

#35 2012-03-17 17:22:27

 Irbis

Bibliotekarz

22947848
Skąd: Kraina magi
Zarejestrowany: 2012-02-01
Posty: 296
Punktów :   11 
Znak zodiaku: Baran
Żywioł: Ziemia, Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Kilka

Re: P.T.R.O.A.

Nie przez przypadek to napisałem w cudzysłowiu,  chodzi tu o grupę ludzi tych co krzywdzą zwierzęta.


Jeśli ci mój post pomógł to proszę o ===>(+)<===

Offline

#36 2012-03-18 14:05:38

 Ether

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-01-22
Posty: 20
Punktów :   
Znak zodiaku: Strzelec
Żywioł: Ogień

Re: P.T.R.O.A.

Okej, przepraszam za niezrozumienie.


Jestem jak mały kamień spadający z góry - słaby i niemogący nic zrobić, ale kiedyś przyjdzie dzień w którym pociągnę za sobą lawinę.

Offline

#37 2012-08-06 09:16:47

 Olimpia

Administrator

35374777
Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 2464
Punktów :   29 
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Różne :D

Re: P.T.R.O.A.

Czekam!!!  Czekaj na mnie!!! xD Ja też chcę!!!


Normalność to wymysł.
Ludzie (owce) skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

Offline

#38 2012-08-06 11:13:45

 Olimpia

Administrator

35374777
Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 2464
Punktów :   29 
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Różne :D

Re: P.T.R.O.A.

Bleee... Zwariowałeś? Co jesz tym się stajesz! xD Choć... Pożeranie żywcem na pewno jest bardzo bolesne, można by znaleźć jakiegoś kanibala.


Normalność to wymysł.
Ludzie (owce) skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

Offline

#39 2012-08-06 20:01:50

 LordAnayami

Wierny użytkownik

670441
Zarejestrowany: 2011-10-18
Posty: 302
Punktów :   
Znak zodiaku: lew

Re: P.T.R.O.A.

Dzieci co wam chińczycy zrobili, to że pareset osób tacy są, nie oznacza, że naród 1 mld jest taki. Weźcie ogarnijcie się. Może w polsce, albo w europie, albo któryś z waszych kolegów jest taki, a wy nie wiecie. Nie oceniajcie człowieka po wyglądzie czy po innych cechach, które nie odpowiadają do danej kategorii.


http://myanimelist.net/profile/LordAnayami
Zmieniając swoje poglądy zmieniasz swoje otoczenie i wszechświat
http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4c2f6d8a23e3d

Offline

#40 2012-08-06 21:37:00

 LordAnayami

Wierny użytkownik

670441
Zarejestrowany: 2011-10-18
Posty: 302
Punktów :   
Znak zodiaku: lew

Re: P.T.R.O.A.

Taa, ale ty chcesz wszystkich chińczyków krzywdzić, a nie tylko winnych, ponadto oni zostaną ukarani jak nie w tym życiu to w kolejnym. Kto świadomie krzywdzi istotę to i sam zostanie skrzywdzony.


http://myanimelist.net/profile/LordAnayami
Zmieniając swoje poglądy zmieniasz swoje otoczenie i wszechświat
http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4c2f6d8a23e3d

Offline

#41 2012-08-06 23:43:07

 Venom

Wtajemniczony

Zarejestrowany: 2012-07-29
Posty: 14
Punktów :   
Rodzaj praktykowanej magii: Ceremonialna i Tarot

Re: P.T.R.O.A.

A po co wy się do chin wybieracie? Spuśćmy na chiny tsunami które ominie zwieżęta i będzie spokuj... A pozatym zainteresujcie się tematem koniny... Jak można jeść konie ja się pytam, a tym bardziej jak KURWA MOŻNA JEŚĆ KOTY??!?

Offline

#42 2012-08-07 10:08:11

 Olimpia

Administrator

35374777
Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 2464
Punktów :   29 
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Różne :D

Re: P.T.R.O.A.

Anayami każdy kraj ma swoją kulturę, Chińczycy w kulturze mają jedzenie nie tylko psów ale i właśnie kotów i chyba jeszcze koni... No mniejsza, w każdym razie... Venon! Jesteś genialny! Wiesz czemu właśnie żywioły robią takie katastrofy typu tornada itp? To właśnie jest ukaranie ludzi za to, że niszczą naszą Matkę oraz zwierzęta. Można by nasłać taką katastrofę ale w kilka osób raczej nie będziemy mieć takiej mocy - jak całe forum zakasa rękawy to może wtedy się udać.


Normalność to wymysł.
Ludzie (owce) skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

Offline

#43 2012-08-07 10:56:34

 LordAnayami

Wierny użytkownik

670441
Zarejestrowany: 2011-10-18
Posty: 302
Punktów :   
Znak zodiaku: lew

Re: P.T.R.O.A.

To nas powinno też się pozabijać, skoro prawie wszyscy polacy pożywiają się mięsem zwierzęcego pochodzenia.  Dlaczego tylko chińczycy mają cierpieć. W każdym mięsie jest dużo negatywnej energii, która jest tworzona podczas zabijania zwierzaczka. Nawet Jezus powiedział, że ci, którzy chcą podążać jego drogą nie powinni jeść żadnego mięsa. Ja się staram jak najmniej jeść jego, ponieważ muszę go jeść thx rodzice, ale staram się ograniczać do minimum.


http://myanimelist.net/profile/LordAnayami
Zmieniając swoje poglądy zmieniasz swoje otoczenie i wszechświat
http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4c2f6d8a23e3d

Offline

#44 2012-08-07 13:29:47

 Venom

Wtajemniczony

Zarejestrowany: 2012-07-29
Posty: 14
Punktów :   
Rodzaj praktykowanej magii: Ceremonialna i Tarot

Re: P.T.R.O.A.

LordAnayami między zabić a zamordować ze szczególnym okrucieństwem i zimną krwią dla pieniędzy, ja osobiście widzę dużą różnicę. Chociaż polskie rzeźnie pozostawiają wiele do życzenia...
Podam ci prosty przykład, widziałeś już jak się zabija w chinach, żydzi żeby mogli to zjeść podcinają żyły w gardle zwierzęcia i czekają aż się wykrwawi, natomiast w certyfikowanej polskiej rzeźni używa się urządzenia (taki jakby kolec) który uszkadza w ułamku sekund mózg i zwierze jest dopiero zabijane.
~~
Tak poza tym to w Polsce, jest źle zrobiona ustawa o zabijaniu zwierząt futerkowych i nie tylko, jak ktoś ma ochotę poczytać ustawę o zabijaniu zwierząt to proszę bardzo to link do aktualnie obowiązującej : http://isap.sejm.gov.pl/DetailsServlet? … 0042052102 od paragrafu 6

Ostatnio edytowany przez Venom (2012-08-07 13:56:02)

Offline

#45 2012-08-11 09:50:43

 Shaman-X

Volitare a cornix

12275670
Zarejestrowany: 2011-12-20
Posty: 103
Punktów :   
Znak zodiaku: Lew
Żywioł: Mrok
Rodzaj praktykowanej magii: Runiarstwo,Wampiryzm

Re: P.T.R.O.A.

Powiedziałbym wam jeszcze co oni robią...robili zwierzętom(Tego nie jestem pewien do końca)
Ale nie chcę już wkur**** tutejszych...
Szkoda że nie mam linków...

Ostatnio edytowany przez Shaman-X (2012-08-11 09:51:40)


"W niezapisanych wersach
Odnajdziesz swoje tchnienie
Gdy poznasz ich treść"-Artrosis - Biała karta

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.eaa.pun.pl www.humans.pun.pl www.is03zut.pun.pl www.pkbud10.pun.pl www.priv-serwer.pun.pl