Witchcraft

Przeniesione na www.witchcraft.com.pl

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2012-06-16 21:35:42

 ika887

Wtajemniczony

42952334
Call me!
Skąd: UK
Zarejestrowany: 2012-04-30
Posty: 63
Punktów :   
Znak zodiaku: Strzelec
Żywioł: Ogien
Rodzaj praktykowanej magii: Biala Magia

Swiatelko

Od okolo roku, moze dwoch lat miewam widzenia niebieskiego swiatelka.. Te swiatelko swojego czasu pojawialo sie bardzo czesto, prawie codziennie. Ostatnio przybralo kolor taki ala zloty. Malo wiem na ten temat, moze akurat ktos cos wie wiecej i rozjasni troche. Zdawalo mi sie, ze to anielskie kolory, albo moze ma to zwiazek z moimi czakrami? Nie wiem, mam nadzieje, ze ktos mi pomoze, bo bije sie z tym..

Ostatnio edytowany przez ika887 (2012-06-16 21:36:27)

Offline

 

#2 2012-06-17 08:21:30

 Irbis

Bibliotekarz

22947848
Skąd: Kraina magi
Zarejestrowany: 2012-02-01
Posty: 296
Punktów :   11 
Znak zodiaku: Baran
Żywioł: Ziemia, Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Kilka

Re: Swiatelko

Ale proszę cię napisz coś więcej. Światełka widzisz jak zamykasz oczy ? Czy po prostu nagle ci się coś zaświeci przed oczami.
Wiem że widzenie świateł to może być "objaw" jasnowidzenia, ale nie mogę tego stwierdzić na 100%, napisz coś więcej:)


Jeśli ci mój post pomógł to proszę o ===>(+)<===

Offline

 

#3 2012-06-17 09:03:41

 konidziu

VIP

32351653
Zarejestrowany: 2011-10-14
Posty: 731
Punktów :   
Znak zodiaku: Byk
Żywioł: Ziemia
Rodzaj praktykowanej magii: Wszelakie

Re: Swiatelko

No potrzeba troszkę więcej do opisu bo to może być przejaw jasnowidzenia ale bez dokładniejszego opisu nic nie możemy stwierdzić

Offline

 

#4 2012-06-17 09:09:45

 ika887

Wtajemniczony

42952334
Call me!
Skąd: UK
Zarejestrowany: 2012-04-30
Posty: 63
Punktów :   
Znak zodiaku: Strzelec
Żywioł: Ogien
Rodzaj praktykowanej magii: Biala Magia

Re: Swiatelko

Swiatelko widze spontanicznie, z otwartymi oczami, jako kule.. Czasem objawia mi sie tak jakby iskra.

Nie wiem co dodac do tego..

Ostatnio edytowany przez ika887 (2012-06-17 09:12:04)

Offline

 

#5 2012-06-17 21:23:46

 Irbis

Bibliotekarz

22947848
Skąd: Kraina magi
Zarejestrowany: 2012-02-01
Posty: 296
Punktów :   11 
Znak zodiaku: Baran
Żywioł: Ziemia, Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Kilka

Re: Swiatelko

To może być coś nawet zupełnie normalnego, że ci się promienie świetlne inaczej przecinają w oku ( że możesz mieć wadę oczu jakąś). A widzisz to  w pomieszczeniach czy na dworze ?


Jeśli ci mój post pomógł to proszę o ===>(+)<===

Offline

 

#6 2012-06-18 00:04:17

 ika887

Wtajemniczony

42952334
Call me!
Skąd: UK
Zarejestrowany: 2012-04-30
Posty: 63
Punktów :   
Znak zodiaku: Strzelec
Żywioł: Ogien
Rodzaj praktykowanej magii: Biala Magia

Re: Swiatelko

Irbis to nie jest wada wzroku. Ja wiem, ze jest to energia, ale nie bardzo kumam ktora. Zjawiska paranormalne doswiadczam nie od wczoraj. Na dworzu mialam tylko wizualizacje, ktore byly krecone przez Anioly, a pozniej przerodzilo sie to w swiatlo i miewam je w domu.. Z mojej interpretacji to Niebieski Plomien, ale moge sie mylic..

A co do jasnowidzenia to zgadza sie, bo mam do tego zdolnosci

Ostatnio edytowany przez ika887 (2012-06-18 00:07:26)

Offline

 

#7 2012-06-18 00:18:33

Necheli

Wtajemniczony

Zarejestrowany: 2012-04-29
Posty: 56
Punktów :   
Znak zodiaku: Wodnik
Rodzaj praktykowanej magii: Magia Chaosu, Mentalna,

Re: Swiatelko

Hmmm, a w jakich dokładnie miejscach je widzisz? Czy są to może jakieś miejsca „naturalne”, jak parki, działki? Czy zdarza się tobie widzieć też te światełka w np. galerii, czy jak siedzisz w aucie? Istnieje możliwość, że takie ogniki mogą mieć coś wspólnego ze spirytyzmem. Nie mówię od razu, że są to duchy. Ale jakieś drobne pozostałości po silnych odczuciach, kawałki zapodzianych przeżyć. Może spróbuj złapać takiego ognika (nie fizycznie, to pewnie nie możliwe, ale odsiew emocjonalnym uwięzieniem)? Podejdź do niego i wyciszywszy się, spróbuj dostroić się do niego? Moja rada: Bądź czystą kartką, i zapraszając taką kuleczkę, daj mu ołówek do swej mentalnej białej kartki. Skoro mają „anielskie” kolory, to nie powinny być złe.


The train is coming with its shiny cars,
with comfy seats and wheels of stars.
So come my little ones, have no fear,
the man in the moon is the engineer.

Offline

 

#8 2012-06-18 19:17:37

 ika887

Wtajemniczony

42952334
Call me!
Skąd: UK
Zarejestrowany: 2012-04-30
Posty: 63
Punktów :   
Znak zodiaku: Strzelec
Żywioł: Ogien
Rodzaj praktykowanej magii: Biala Magia

Re: Swiatelko

Hmm.. Jesli chodzi o moje znaki na dworzu, to zdarzyly sie one tylko kilka razy, np. w piekna pogode cos skierowalo moja twarz na niebo, w miejsce gdzie z chmur byla pieknie ulepiona postac Zeusa, ale tak idealnie, ze nigdzie i na zadnym rysunku lepiej juz nie widzialam.. jak zywy.
Innym razem, tez w piekna pogode, kiedy przechodzilam obok parku i pojawil mi sie piekny, duzy kanarek, ktory pocalowal mnie w usta..
W domu tez mialam piekne wizualizacje, ale kiedy one ustapily to zaczelo pojawiac sie te swiatelko. Z tego co pamietam, to na ogol w domu, a nawet nie pamietam, zeby byly na dworzu. Pojawia sie ono np. rano po przebudzenu, kiedy szykuje sie gdzies, zamysle sie, czy nawet ogladam tv.
Oli sprawdzila dla mnie czy nie mam jakiegos demonka i powiedziala, ze mie mam sie czym martwic, takze potwierdzila mi co nie co..

Offline

 

#9 2012-06-19 12:34:18

 Olimpia

Administrator

35374777
Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 2464
Punktów :   29 
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Różne :D

Re: Swiatelko

Niebieskie światełko. <myśli> Hmmm.... Myślę, i myślę i muszę się odwołać do tego, że jak wiesz, nie wszystko jesteśmy w stanie znać i nie wszystko musimy wiedzieć. Ja jak czegoś nie wiem to się nie przejmuję póki co mi i innym nie robi krzywdy. Następnym razem jak zobaczysz to światło to spróbuj mu powiedzieć żeby podleciało bliżej Ciebie bo chcesz się mu przyjrzeć, jak nie posłucha to spróbuj go siłą woli przyciągać. W każdym razie, to na pewno nie jest złe więc nie ma czym martwić.

Ale mam teorię. Wróżki i te inne niektóre żyjątka astralne są tak małe, że być może widzisz tylko ich światło/aurę? Być może polubiła Cię jedna taka istotka np. faeria (ale nie, one raczej takie małe nie są żeby widzieć tylko ich aurę).


Normalność to wymysł.
Ludzie (owce) skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

Offline

 

#10 2012-06-19 13:27:49

 konidziu

VIP

32351653
Zarejestrowany: 2011-10-14
Posty: 731
Punktów :   
Znak zodiaku: Byk
Żywioł: Ziemia
Rodzaj praktykowanej magii: Wszelakie

Re: Swiatelko

Ja raczej stawiam na objawy jasnowidzenia ale nie wiem bo tu akurat się nie bardzo znam

Offline

 

#11 2012-06-19 14:28:10

 Olimpia

Administrator

35374777
Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 2464
Punktów :   29 
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Różne :D

Re: Swiatelko

Bo to jest jasnowidzenie ale się zastanawiamy czum ta niebieska kropka może być. ^^'


Normalność to wymysł.
Ludzie (owce) skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

Offline

 

#12 2012-06-19 19:54:29

 ika887

Wtajemniczony

42952334
Call me!
Skąd: UK
Zarejestrowany: 2012-04-30
Posty: 63
Punktów :   
Znak zodiaku: Strzelec
Żywioł: Ogien
Rodzaj praktykowanej magii: Biala Magia

Re: Swiatelko

Dziekuje za rady, sprobuje sama zbadac to..
Przypomnialam sobie jeszcze, ze ok 4 lata temu, po raz pierwszy pojawilo mi sie takie switelko i nie mialo koloru niebieskiego, tylko taki ala zloty. W necie znalazlam interpretacje, ze to ktoras z czakr, juz nie pamietam ktora.. i, ze osoba, ktora byla przy mnie w tamtym momencie bedzie towarzyszyc mi w dalszej podrozy, co oczywiscie sie nie sprawdzilo. Ale tu nasowa mi sie pytanie co to, ze przybiera rozne kolory. Naogol jest to niebieski, ale ostatnio znowu zmienia sie na zlotawy.. Pamietam, ze filetowy tez sie kiedys pojawil..

O to chodzi, ze gdybym wiedziala cos wiecej o tym to moglabym popracowac.. 
Ale i tak dziekuje.

Offline

 

#13 2012-06-19 21:21:11

 konidziu

VIP

32351653
Zarejestrowany: 2011-10-14
Posty: 731
Punktów :   
Znak zodiaku: Byk
Żywioł: Ziemia
Rodzaj praktykowanej magii: Wszelakie

Re: Swiatelko

Spoko to jak będziesz wiedziała tylko coś więcej na ten temat to od razu daj nam znać

Offline

 

#14 2012-07-22 17:48:42

 ika887

Wtajemniczony

42952334
Call me!
Skąd: UK
Zarejestrowany: 2012-04-30
Posty: 63
Punktów :   
Znak zodiaku: Strzelec
Żywioł: Ogien
Rodzaj praktykowanej magii: Biala Magia

Re: Swiatelko

Do tego mojego swiatelka nie da rady podejsc, bo po chwili znika.. Dlatego chyba tylko podczas medytacji moge starac sie nawiazac kontakt, jesli sie pojawi, ale chyba i bez tego moja podswiadomosc powinna wiedziec czym ono jest. Nie wiem czemu, ale mysle, ze to jednak energia anielska..

Offline

 

#15 2012-07-22 18:13:54

 Olimpia

Administrator

35374777
Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 2464
Punktów :   29 
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Różne :D

Re: Swiatelko

Ja na Twoim miejscu nie zastanawiałabym się co to konkretnie jest, przecież Ci krzywdy nie robi.
Niech sobie będzie, kiedyś poznasz odpowiedź, a to czy to energia anielska czy nie to też mało znaczące - jest bo jest i Ci nie przeszkadza a nawet w pewnym sensie pomaga.


Normalność to wymysł.
Ludzie (owce) skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.vaporclub.pun.pl www.beybladefans.pun.pl www.h2o.pun.pl www.gospp.pun.pl www.obozowa38bc.pun.pl