Witchcraft

Przeniesione na www.witchcraft.com.pl


#1 2012-06-30 20:28:49

nonnomen

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-06-30
Posty: 13
Punktów :   
Znak zodiaku: Baran

Witam WSZYSTKICH

Oj nie pamiętam już kiedy to się zaczęło mi przytrafiać. Trochę dziwnie rozpoczynam tę wiadomość, ale na wstępie chciałbym przedstawić co skłoniło mnie by tu zajrzeć.


Mam 16 lat i dzieje się to tak naprawdę od ok. 3 lub 4 lat dy na lekcji jęz. polskiego w szkole pani opowiadała nam o mitologii greckiej. Jakimś dziwnym trapem wiedziałem jakie słowo powie za jakieś 7,8 słów. Później układaliśmy zdania właśnie z nią (z tą mitologią). W myślach powiedziałem sobie "Zosia jeszcze nigdy nie czytała o historii Zeusa". Nauczycielka dyktowała zdanie : "Zosia jeszcze nie czytała o Zeusie - wielkim przywódcy bogów greckich" . Te zdania tak naprawdę niewiele się różniły. Przestraszyłem się! Bo od tamtej pory zastanawiałem się czy coś się ze mną nie dzieje, szczególnie że przez ostatnie miesiące zacząłem interesować się zjawiskami paranormalnymi itp.
Ustało to na kilka miesięcy, lecz znowu miałem podobną sytuację gdy rozmawiałem z bratem przez telefon. Zanim zadzwoniłem znałem jego końcową decyzję w związku z wyjazdem na wakacje. Później przytrafiło się to jeszcze wiele razy. Od kilku miesięcy czytam już o historii magii i trafiłem na osobę o nicku Olimpia. Dużo osób mi o niej opowiedziało. Pytałem już kilku osób gdzie ją mogę spotkać. Wszyscy odpowiadali "niezależnie gdzie nie będziesz szukał Olimpii - to znajdziesz ją wszędzie. Skierowali mnie na tę stronę. Jestem i teraz gdy dołączyłem do was chciałbym wspólnie choćby trochę dowiedzieć się co się stało że tak miałem. Być może mogę mieć coś wspólnego z magią. Z resztą lubię coś takiego. Czytałem to forum i zaskoczyły mnie wasze wiadomości - jestem pod ogromnym wrażeniem. Dowiedziałem się już tego że łączę się z magią Ognia - ponieważ jestem z pod znaku barana. Dowiedziałem się która magia oferuje złe ogniwo, a które pozytywne. Proszę o jak najszybszą odpowiedź. Chciałbym się podzielić moimi przeżyciami z innymi-bardziej doświadczonymi ludźmi za jakich was uważam.

Pozdrawiam

Offline

 

#2 2012-06-30 21:20:11

 kelley

Wtajemniczony

Skąd: I love Warszawa
Zarejestrowany: 2012-06-01
Posty: 76
Punktów :   

Re: Witam WSZYSTKICH

Witaj w jedynym właściwym miejscu, w które mogłeś "przypadkiem" zabłądzić xD

Ostatnio edytowany przez kelley (2012-06-30 21:22:07)


# Miłość jest jedynym pomostem między widzialnym a niewidzialnym, który zna każdy. Jest jedynym językiem, w którym da się wyrazić lekcje, jakich na co dzień udziela nam Wszechświat xD

Offline

 

#3 2012-06-30 21:23:19

nonnomen

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-06-30
Posty: 13
Punktów :   
Znak zodiaku: Baran

Re: Witam WSZYSTKICH

Zabłądzić...,zabłądzić...,zabłądzić...

O tej magii chciałbym się nieco dowiedzieć

Offline

 

#4 2012-06-30 22:54:41

 Irbis

Bibliotekarz

22947848
Skąd: Kraina magi
Zarejestrowany: 2012-02-01
Posty: 296
Punktów :   11 
Znak zodiaku: Baran
Żywioł: Ziemia, Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Kilka

Re: Witam WSZYSTKICH

Muszę ci powiedzieć że mam zupełnie podobnie wiem wiele rzeczy które wydarzą się za parę sekund. No więc Sława.


Jeśli ci mój post pomógł to proszę o ===>(+)<===

Offline

 

#5 2012-07-01 10:10:31

 Aske

Użytkownik

41730620
Zarejestrowany: 2012-05-14
Posty: 18
Punktów :   
Znak zodiaku: Skorpion

Re: Witam WSZYSTKICH

Tez tak czasem miewam i witaj

Offline

 

#6 2012-07-01 11:43:37

 Automne

Użytkownik

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2012-06-30
Posty: 23
Punktów :   
Znak zodiaku: Panna
Żywioł: Powietrze
Rodzaj praktykowanej magii: Różny

Re: Witam WSZYSTKICH

Witaj, witaj. Takie rzeczy się zdarzają. Nawet dosyć często.


"Jeśli spotkasz Buddę, zabij Buddę. Jeśli spotkasz swojego ojca, zabij swojego ojca. Niezwiązany z niczym, wolny od wszystkiego. Żyj, jak potrafisz."

Offline

 

#7 2012-07-08 23:43:48

 kupbineleje

Super Użytkownik

Skąd: Układ Słoneczny
Zarejestrowany: 2012-05-29
Posty: 15
Punktów :   
Znak zodiaku: rak
Żywioł: najprawdopodobniej woda..
Rodzaj praktykowanej magii: <?>

Re: Witam WSZYSTKICH

Cześć..


s c

Offline

 

#8 2012-07-09 15:06:26

 Olimpia

Administrator

35374777
Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 2464
Punktów :   29 
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Różne :D

Re: Witam WSZYSTKICH

Witaj! xD Powstrzymam się od pytania co ludzie mieli na myśli, że bez względu gdzie będziesz szukał znajdziesz mnie wszędzie choć się domyślam...

To co masz to najbardziej podchodzi mi pod telepatię, albo po prostu: podświadomość przekazuje info do świadomości pod przykrywką intuicji, jeśli masz to drugie to gratuluje! Masz szansę stać się świetnym magiem bez zadawania pytań bo wszystko będziesz wiedział choć nie będziesz wiedział skąd. Opowiedz o tym więcej, czy coś słyszysz? Widzisz? Jak to się dzieje, że wiesz co będzie? Im więcej powiesz tym lepszą będzie można postawić ''diagnozę''. xD


Normalność to wymysł.
Ludzie (owce) skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

Offline

 

#9 2012-07-09 16:59:11

nonnomen

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-06-30
Posty: 13
Punktów :   
Znak zodiaku: Baran

Re: Witam WSZYSTKICH

A napisać o tym na forum czy na pw?????    

Offline

 

#10 2012-07-09 17:09:48

 Olimpia

Administrator

35374777
Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 2464
Punktów :   29 
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Różne :D

Re: Witam WSZYSTKICH

Jak wolisz, bardziej Ci się chyba opłaca na forum bo każdy będzie mógł powiedzieć co o tym myśli a opinia paru magów zawsze jest lepsza od opini jednego.


Normalność to wymysł.
Ludzie (owce) skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

Offline

 

#11 2012-07-09 17:51:33

nonnomen

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-06-30
Posty: 13
Punktów :   
Znak zodiaku: Baran

Re: Witam WSZYSTKICH

Moje sny notuje od 6.07.2012

Evander kazał mi je notować po bardzo świadomym śnie. Wszystkie ćwiczenia związane z energią szły bardzo dobrze. Dlatego wykonałem ten rytuał pentagramu. Po pierwej nocy nic nie pamiętałem, strasznie bolała mnie głowa. Było to tak jakbym zasnął i za 5 minut się obudził. - Taka szybka noc!

Noc 6/7.07.2012
Śniła mi się szkoła. (lekcja matematyki)
Pani wywołuje mnie do tablicy pisałem proste równania. Nawet je zapamiętałem więc napisze je : 2x+7x+21x-7=83

Związane ono było z jakimś zadaniem ale nie pamiętam go!
Po zakończeniu rozmawiam z nauczycielką, zazwyczaj to robię po lekcji. Rozmowa była o zakończeniu roku szkolnego. Planowałem kupić jej prezent, ale starałem się mówić o tym co lubi. Na koniec naszej rozmowy powiedziała:"... nigdy więcej nie rozmawiajmy"   


Noc 7/8.07.2012
Były pierwszy dni wakacji. Razem z bratem rozmawiamy o tym co mamy zamiar robić. Podszedłem do okna i widziałem normalny krajobraz jak w rzeczywistości. We śnie idziemy spać. Widzę siebie jak śpię. Wschodzi we śnie słońce. Ja budzę się i jestem we własnym domu. Mama krzyczy z kuchni abym ubrał się i poszedł na rozpoczęcie roku szkolnego. Tuż przed wyjściem dzwoni mój brat i wspominamy nasze wakacje.


Noc 8/9.07.2012
Dziś miałem sen o magii. Śnił mi się dom. Był pusty, noc ściemniła jasne ściany. Dom miał 3 piętra. Wchodziło się przez drzwi jak w westernie słychać było grzmoty piorunów lecz burzy nie było, nie padał deszcz. Wszedłem na pierwsze piętro tak jakbym miał jakiś cel. Wszedłem do pokoju. Na krześle siedziała kobieta. Miała czarne proste włosy. Była naga. Mówiła coś do siebie. Miała schyloną głowę i płakała. Słysząc mój krok bardzo szybko zwróciła swój wzrok na mnie. Miała niebieskie oczy jak niebo. Nie zauważyłem w którym momencie dom zaczął płonąć. Wokół mnie i jej utworzył się okrąg płomienia. Powiedziała że nasze żywioły łączą się. Kazała mi uciekać i płomień w pewnym momencie ugasił się. Wybiegłem z pokoju i ten dom stał się dla mnie labiryntem. Nie mogłem wyjść. Chciałem wyskoczyć przez okno ale nie mogłem wyrwać krat. Zacząłem krzyczeć. Po chwili ukazał się płomień za mną. Zacząłem uciekać a on za mną. Czułem że się pocę. W końcu się odwróciłem w stronę płomienia. Nagle wybuch i ogień wszedł we mnie. Po chwili wyszedł w postaci białego ducha- to była kobieta z pokoju. Była zadowolona. Wskazała mi wyjście z domu. Gdy wyszedłem za próg byłem na pięknej łące, pełnej kwiatów. Usiadłem i wpatrywałem się w zniszczony dom.

Offline

 

#12 2012-07-09 18:05:13

 Olimpia

Administrator

35374777
Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 2464
Punktów :   29 
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Różne :D

Re: Witam WSZYSTKICH

Drugi sen, nie był snem tylko wyszłeś z ciała i byłeś w domu. xD
Trzeci sen również nie był snem, byłeś w astralu i wygląda na to, że dostałe prezent od tej kobiety być może to jakaś zdolność której nie jesteś jeszcze świadom... Z tego co mówisz, wnioskuje że Ty masz żywioł ognia... ona była wodą... Powiedziała, że łączycie się... hmm... musisz pomyśleć co miała na myśli i co Ci dała. Polecam Ci też przejrzeć opisy różnych bytów spod żywiołu wody aczkolwiek może Ci to nic nie dać bo czasem byty zmieniają swoją postać aby była lepiej przyjęta przez człowieka.

Ogień i woda to przeciwieństwa... Hmmm... Musisz nad tym pomyśleć, najlepiej pomedytuj nad tym.


Normalność to wymysł.
Ludzie (owce) skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

Offline

 

#13 2012-07-09 18:47:39

nonnomen

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-06-30
Posty: 13
Punktów :   
Znak zodiaku: Baran

Re: Witam WSZYSTKICH

zapiszę kolejne z następnych dni!

Offline

 

#14 2012-07-09 23:21:02

 Drakorio

Użytkownik

8481120
Zarejestrowany: 2012-02-24
Posty: 145

Re: Witam WSZYSTKICH

Wszyscy odpowiadali "niezależnie gdzie nie będziesz szukał Olimpii - to znajdziesz ją wszędzie.

... zaczynam się jej bać. Może ona jest bogiem?


Mów mi Drako.
Albo Wojtek. Rawr.

Offline

 

#15 2012-07-10 10:07:34

 konidziu

VIP

32351653
Zarejestrowany: 2011-10-14
Posty: 731
Punktów :   
Znak zodiaku: Byk
Żywioł: Ziemia
Rodzaj praktykowanej magii: Wszelakie

Re: Witam WSZYSTKICH

No Oli wyprzedziłaś mnie no ale do rzeczy Nonnomen co do twojego ostatniego snu proponuje pomedytować nad sobą abyś odnalazła coś co wcześniej w tobie się nie znajdowało jakąś " obcą " cząsteczkę co no może być trudne skoro za pewne wcześniej nie medytowałaś nad sobą aby poznać własną osobę no polecam na sam początek każdemu pomedytować nad sobą aby poznać siebie i zapisać wszystko na własny temat chociażby wady i pozytywy własnej osoby co nie tylko pozwala pozbyć się kompleksów jak i pozwala na efektywną pracę nad sobą co jest podstawą wszelkich prac magicznych

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pokebattlearena.pun.pl www.gameshoppl.pun.pl www.automatyka.pun.pl www.izabelcik.pun.pl www.playwwe.pun.pl