Witchcraft

Przeniesione na www.witchcraft.com.pl


#1 2012-08-26 11:43:25

Unmenihil

Użytkownik

Skąd: Trojmiasto
Zarejestrowany: 2012-08-15
Posty: 61
Punktów :   
WWW

Przedostatni raz .

Dwóch idiotów , jeden poszukiwacz prawdy wyzwolonej , beznadzieja nauki i kasy czyli uzależnienie finansowe . Idioci są nimi sami w sobie a do tego fałszywa religia i prawie wszelka niemoc , że choćby zjechać na ogarnia kogoś od góry do dołu i z powrotem to za cholere nie pomoże . Dziadkowie którzy z grubsza normalni ale i też mają jakieś problemy choć w porównaniu i ogólnie  mają jakieś normalne problemy . I tkwić w takim syfie . Narzekam ? Tu już mi obojętna nomenklatura bo mam dosyć zwyczajnie tego wszystkiego i tyle . To właśnie moje życie . A do tego moja dziewczyna odsłona o ponad 200  km . To cud , że jeszcze żyję . W następnym poscie będzie link który będzie ostatnim wspomnieniem o moim życiu - na co liczę ? W żarcie było żeby liczyć na siebie tylko już nie potrafię bo k************* ja p************* bo mi się f*********** matka d************ skończyła . Już mam wszystkiego dosyć i tylko wy mi pozostaliście .

Offline

 

#2 2012-08-26 16:54:01

 Olimpia

Administrator

35374777
Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 2464
Punktów :   29 
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Różne :D

Re: Przedostatni raz .

Spokojnie. Ja też nie raz myślałam a nawet próbowałam się zabić. Ale zauważyłam że jak siegam dna to zawsze się odbijam. Będzie lepiej zobaczysz i nie rób głupoty bo samobójcy cierpią przez wieki i będziesz tego bardzo żałował - jak nie wierzysz to wystarczy spotkać się z wilkiem1610, uśpić go i czekać. On jest jak telefon kiedy śpi, jak zasypia to różne byty gadają przez niego. Raz nawet wstał w środku nocy, zrobił herbatę, pogadał ze mną, zjadł sobie śniadanie a jak wstał to się dziwi gdzie jego śniadanie i co się stało? xD Sporo samobójców gadało przez niego i uwierz - żadnemu nie jest dobrze, spotkałam takich co siedzą na tym zakichanym świecie i się męczą już kilka wieków.


Normalność to wymysł.
Ludzie (owce) skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

Offline

 

#3 2012-08-26 21:28:50

 gajusz

Użytkownik

41295567
Zarejestrowany: 2012-02-10
Posty: 72
Punktów :   
Znak zodiaku: Bliźnięta
Rodzaj praktykowanej magii: uczeń

Re: Przedostatni raz .

Olimpia to racja i nie wiedzą co robić.


Magia jest potężnym sprzymierzeńcem lecz często nie docenianym i lekceważonym

Offline

 

#4 2012-08-27 00:10:29

wilk1610

Wtajemniczony

Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 240
Punktów :   

Re: Przedostatni raz .

Unmenihil spokojnie przyjacielu życie jest pogmatwane, lecz nie polega na tym aby sobie życie odbierać, każdy ma kłopoty i coś idzie nie tak, u mnie również babka tyranka szachuje wszystko, na każdego wrzeszczy,  moja ukochana co się niedawno pogodziliśmy mieszka 2582 km i jakoś dajemy sobie rade choć naprawdę jest ciężko a mimo to nie poddajemy się walczymy o to co najważniejsze. Masz przyjaciół którzy miarę możliwości zawsze Ci pomogą, ale się nie poddawaj to nie jest wyjście z sytuacji postaraj się ją zrozumieć pojąć dlaczego tak się dzieje a wtedy zmień to a my Ci pomożemy zawsze możesz na nas liczyć, więc proszę głowa do góry pokaż że się nie dasz tak łatwo. Walcz przyjacielu a w tej walce nie jesteś sam zdany na siebie. W razie kłopotów pisz pomożemy.

Jeżeli napisałem coś nie tak to przepraszam i poprawcie mnie.

Offline

 

#5 2012-08-27 13:22:23

Unmenihil

Użytkownik

Skąd: Trojmiasto
Zarejestrowany: 2012-08-15
Posty: 61
Punktów :   
WWW

Re: Przedostatni raz .

Gdyby nie różnica temperatur ( cały rok 24h / 7d w tyg mam wnętrze ciała jakieś 24 * C a na zewnątrz tak jak ogólnie jest nie licząc głowy z wyłączeniem uszu - głowa to jedyne miejsce gdzie można znaleźć odzwierciedlenie mojej wewnętrznej temp. ) to bym ryczał ze dwie godziny albo i dłużej . :'( :-\ :-| <3 :'( :-) ;-) :-D :-* !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ostatnio edytowany przez Unmenihil (2012-08-27 13:25:21)

Offline

 

#6 2012-08-31 10:56:21

 Amber

Wtajemniczony

Zarejestrowany: 2012-08-30
Posty: 48
Punktów :   
Znak zodiaku: chinski Tygrys
Żywioł: wszystkie
Rodzaj praktykowanej magii: magia serca i natury

Re: Przedostatni raz .

Witaj Unmenihil czytalam wczesniej o Twoim problemie i zastanawialam sie kilka dni co Ci poradzic. Zaczne od tego ze ciesze sie ze mimo wszystko Zyjesz A na Twoje bolaczki odpowiem cytatem: "Nie wydawaj duszy swojej smutkowi ani nie drecz siebie myslami. Radosc serca jest zyciem czlowieka a wesolosc meza przedluza jego dni. Wytlumacz sobie samemu, pociesz swoje serce i oddal dlugotrwaly smutek od siebie, bo smutek zgubil wielu i nie ma z niego zadnego pozytku." (St.T. Syr 30,21-23) Unmenihil masz taki optymistyczny avatar w blekicie wiec na pewno gdzies w Tobie drzemie ta radosc zycia, wierze ze uda Ci sie ja odnalezc. Pamietaj ze kazdy z nas ma Wolna Wole i tylko od Ciebie zalezy co wybierzesz, cyt.: "Polozyl przed toba ogien i wode, co zechcesz po to wyciagniesz reke. Przed ludzmi zycie i smierc, co ci sie podoba to bedzie Ci dane." (syr 15,16-17). A teraz kilka slow praktycznych ode mnie- mysle ze nastapil u Ciebie przesyt magia i rytualami wiec zrob sobie wakacje i pelny relaks. Najlepiej wyjedz na lono Natury i postaraj sie czynnie spedzac czas, rob cos co Cie zmeczy fizycznie- rab drzewo, plywaj, biegaj, silownia, porzadki, malowanie mieszkania najlepiej na jasne kolory (zolty lub bialy, bo to dodaje energii pozytywnej i oczyszcza). Swietnie tez podnosi wibracje muzyka- cos rytmicznego (rytmy latynoskie taneczne) a uspokaja muzyka powazna. A jesli najda Cie znow "czarne mysli" to zrob sobie chlodny prysznic- za kazdym razem dla odwrocenie mysli na inne tory- jak lubisz kapiele w wannie dodawaj soli, woda ma moc i dziala cuda. Postaraj ubierac sie w jasne barwy, takie jakie poprawiaja Ci samopoczucie. Jesli moje pisanie wywolalo usmiech na Twojej twarzy tzn ze moje pojawienie sie tutaj ma sens. Pozdrawiam Cie serdecznie i zycze powodzenia


Sko­ro nie można się cofnąć, trze­ba zna­leźć naj­lep­szy sposób, by pójść naprzód. 
Świat na­leży do ludzi, którzy mają od­wagę marzyć i ry­zyko­wać, aby spełniać swo­je marze­nia.
*** Paulo Coelho

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.priv-serwer.pun.pl www.humans.pun.pl www.pkbud10.pun.pl www.czempioni.pun.pl www.is03zut.pun.pl