Witchcraft

Przeniesione na www.witchcraft.com.pl


#16 2012-01-29 21:09:42

 Ether

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-01-22
Posty: 20
Punktów :   
Znak zodiaku: Strzelec
Żywioł: Ogień

Re: P.T.R.O.A.

Ja nie mówie, że zajebanie nie było by dobrym wyjściem, tylko, że można spróbować poszukać lepszego. Oczywiście jak bym nie znalazł, to z chęcią bym zajebał takich, ale uważam, że powinno się panować nad emocjami.
Chociaż jak się tak zastanawiam, to nie wiem czy bym do nich coś mówił, czy od razu coś im zrobił...


Jestem jak mały kamień spadający z góry - słaby i niemogący nic zrobić, ale kiedyś przyjdzie dzień w którym pociągnę za sobą lawinę.

Offline

#17 2012-01-29 21:40:16

 Olimpia

Administrator

35374777
Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 2464
Punktów :   29 
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Różne :D

Re: P.T.R.O.A.

Nie trzeba nie panować emocjami żeby kogoś zabić.

Spójrz na mnie, wiesz co się dzieje, mimo tego panuje nad sobą i jeszcze potrafię pomóc innym.


Normalność to wymysł.
Ludzie (owce) skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

Offline

#18 2012-01-29 21:46:00

 Ether

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-01-22
Posty: 20
Punktów :   
Znak zodiaku: Strzelec
Żywioł: Ogień

Re: P.T.R.O.A.

Wiem co sie dzieje i mam nadzieje, że za niedługo wszystko już będzie w porządku.
Chodziło mi, o to, żeby nie dawać się 'porwać' emocją.


Jestem jak mały kamień spadający z góry - słaby i niemogący nic zrobić, ale kiedyś przyjdzie dzień w którym pociągnę za sobą lawinę.

Offline

#19 2012-01-29 22:40:42

 Ether

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-01-22
Posty: 20
Punktów :   
Znak zodiaku: Strzelec
Żywioł: Ogień

Re: P.T.R.O.A.

Kedrigern, jak byś my im coś zrobili, to nie stali byśmy się tacy jak oni, bo oni to robili dla kasy, a my byśmy uratowali niewinne istoty.


Jestem jak mały kamień spadający z góry - słaby i niemogący nic zrobić, ale kiedyś przyjdzie dzień w którym pociągnę za sobą lawinę.

Offline

#20 2012-01-29 22:44:33

 Olimpia

Administrator

35374777
Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 2464
Punktów :   29 
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Różne :D

Re: P.T.R.O.A.

Zgadzam się z Eterem. To większe dobro, parę istnień nędznych ludzi za kilkadziesiąt niewinnych zwierzaków brutalnie mordowanych i torturowanych... Nie robiliśmy tego jak oni dla własnej korzyści lecz dla innych.


Normalność to wymysł.
Ludzie (owce) skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

Offline

#21 2012-01-30 18:14:16

 popolcia

Użytkownik

746070
Call me!
Skąd: Zachodniopomorskie
Zarejestrowany: 2012-01-15
Posty: 198
Znak zodiaku: strzelec
Żywioł: ogień, duch
Rodzaj praktykowanej magii: Magia żywiołów

Re: P.T.R.O.A.

Także zgadzam się z Ether. Tacy ludzie nie powinni istnieć.


"Jeśli ktoś prosi nas o pomoc, to znaczy że jesteśmy jeszcze coś warci "

Offline

#22 2012-01-31 16:26:54

 popolcia

Użytkownik

746070
Call me!
Skąd: Zachodniopomorskie
Zarejestrowany: 2012-01-15
Posty: 198
Znak zodiaku: strzelec
Żywioł: ogień, duch
Rodzaj praktykowanej magii: Magia żywiołów

Re: P.T.R.O.A.

Nie chcę ich zniszczyć Chcę tylko zapobiec temu...

I jak już pisałam, że coś wykombinuję, to i tak zrobiłam...


"Jeśli ktoś prosi nas o pomoc, to znaczy że jesteśmy jeszcze coś warci "

Offline

#23 2012-02-14 21:33:10

 Shaman-X

Volitare a cornix

12275670
Zarejestrowany: 2011-12-20
Posty: 103
Punktów :   
Znak zodiaku: Lew
Żywioł: Mrok
Rodzaj praktykowanej magii: Runiarstwo,Wampiryzm

Re: P.T.R.O.A.

Istnieje pewien sposób, a dokładnie uczucie które może zerwać krwawe węzły.
Dokładnie Strach, każdy się czegoś boi, wystarczy go odpowiednio ukształtować,ulepić,
Lekko klątwa która spowodowała by obrzydzenie lub strach przed zwłokami.
Ciężko męczyć w snach, np.koty i psy zombie i drut kolczasty.

Ostatnio edytowany przez Shaman-X (2012-02-14 22:06:58)


"W niezapisanych wersach
Odnajdziesz swoje tchnienie
Gdy poznasz ich treść"-Artrosis - Biała karta

Offline

#24 2012-02-15 01:54:53

 Olimpia

Administrator

35374777
Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 2464
Punktów :   29 
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Różne :D

Re: P.T.R.O.A.

Świetne!


Normalność to wymysł.
Ludzie (owce) skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

Offline

#25 2012-03-13 20:44:00

 kai123

Nowy użytkownik

8897441
Zarejestrowany: 2012-03-10
Posty: 6
Punktów :   
Znak zodiaku: Strzelec
Żywioł: Ogień

Re: P.T.R.O.A.

Nie mam słów nie da się tego opisać słowami lecz nie zabiłbym ich tortury do końca życia, nawet nie byłyby wystarczającą karą za coś takiego a śmierć byłaby najlżejszą z nich za cierpienie jakie dawali.

Offline

#26 2012-03-13 21:03:35

 Olimpia

Administrator

35374777
Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 2464
Punktów :   29 
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Różne :D

Re: P.T.R.O.A.

Dokładnie, śmierć to przywilej - jak to kiedyś mi tak powiedział


Normalność to wymysł.
Ludzie (owce) skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

Offline

#27 2012-03-13 21:07:25

 VerusDolor

Użytkownik

41825864
Call me!
Skąd: Holandia
Zarejestrowany: 2012-03-03
Posty: 41
Punktów :   
Znak zodiaku: Strzelec
Żywioł: Powietrze,Ogien
Rodzaj praktykowanej magii: Magia Zywiolow

Re: P.T.R.O.A.

Kto z mną jedzie do chin tych idiotów zabić??
Co mnie to ze to ludzie ale zwierząt, nie można tak krzywdzić.
Biedne psy, biedne zwierzęta!!!!!
Łza mi w oku krąży.


http://imageshack.us/a/img822/2919/th.gif
When did we lose our way?
Consumed by the shadows, swallowed whole by the darkness.
Does this darkness have a name?
Is it your name?

Offline

#28 2012-03-13 21:13:34

 Olimpia

Administrator

35374777
Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 2464
Punktów :   29 
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Różne :D

Re: P.T.R.O.A.

Chłopie żebyś Ty wiedział co ja z takimi robię!
Kiedyś z koleżanką zrobiłyśmy wjazd na chatę takiemu typkowi i miałyśmy wielkie plany jak to mu dać nauczkę, a ona jak zobaczyła na co mnie stać to zamiast mi pomóc to go jeszcze broniła przede mną bo stwierdziła, że go zabije xD
Więc, jak się nie przestraszysz mojej brutalności wobec takich osobników to bardzo chętnie z Tobą pojadę


Normalność to wymysł.
Ludzie (owce) skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

Offline

#29 2012-03-13 21:59:46

 Irbis

Bibliotekarz

22947848
Skąd: Kraina magi
Zarejestrowany: 2012-02-01
Posty: 296
Punktów :   11 
Znak zodiaku: Baran
Żywioł: Ziemia, Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Kilka

Re: P.T.R.O.A.

Chm na pierwszą myśl gdy oglądałem ten film pojawiła się we mnie odruch zemsty... Gdy bym tam był i to widział na pewno bym ich pozarzynał, ale gdy zaczynam czytać wasze komentarze jakie to bestie i że robią to dla pieniędzy to jednak moim zdaniem  się mylicie. Ludzie to są Chiny a nie polska tam ludzie pracują na miseczkę ryżu, muszą wykonać wyznaczoną robotę na dzień bo inaczej zwolnienie,brak wypłaty, czasami "baty". Należy też czasem pomyśleć dlaczego to ci ludzie robią? A no bo w domu 8 głodnych dzieci i żona( wiem że w Chinach jest zabronione mieć tyle dzieci) w tym dwoje chorych... i co wtedy najtrudniejszy wybór wykonać wyznaczona robotę na dzień(obdzierać zwierzęta żywcem żeby było szybciej) albo zwolnienie i patrzenie w domu na śmierć własnego dziecka z głodu czy choroby. Taki jest już świat który stworzył człowiek, tam za biurkiem siedzi jakiś spaślak który może się kąpać w kasie i on ma za zadanie sprzedasz skóry i odebrać swoje. Pewnie teraz większość na mnie naskoczy , ze niby twierdze że mamy nic nie robić tylko siedzieć i patrzeć na to ... Jeśli już chcecie dokonywać zemsty to wyłącznie na władzy.. ci ludzie to robią bo wiedzą że mają coś do stracenia,(wcale nie popieram tego co robią) lub też się mogę mylić  Dla mnie Azjaci to "pojebany" naród zabijają: tygrysy, pandy wielkie, nosorożce, niedźwiedzie dla ich części ciała, następni w kolei są ci co dżungle amazońska wycinają.  Myślę że zemsta na przeciętnym człowieku nic nie ba chińczyków jest za dużo,"zabijesz jednego pojawi się nowy" myślę że tu potrzeba jakiś "cudów" albo wojny ... bo to zaszło za daleko. Jestem w 100% za obrona zwierząt i oczywiście podpiszę się pod petycją przeciw tym rzeczą...


Jeśli ci mój post pomógł to proszę o ===>(+)<===

Offline

#30 2012-03-14 01:02:31

 Olimpia

Administrator

35374777
Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 2464
Punktów :   29 
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Różne :D

Re: P.T.R.O.A.

Ale gdyby nie chcieli tego to by nie robili! Wilk1610 pracy nie ma, jakieś fatum - mimo wszystko nigdy w życiu by czegoś takiego nie zrobił, wolałby już obrobić bank. Nie usprawiedliwiaj ich, bo kasę można zawsze jakoś skminić, poza tym oni tego chcą, im to nie przeszkadza bo uważają że zwierzęta nie czują.

Ja mogłabym umierać, jak i pozostali co są za zwierzaki a w życiu by czegoś takiego nie zrobili, jest MILION innych wyjść np. wyjechać za granicę. Znam ludzi bardzo dobrze, rozumiem ich jak mało kto mimo że często udaje że nie wiem o co chodzi i pytam co się dzieje, udaje że nic nie wiem (nie zawsze ufam swoim zdolnością) więc nie mów mi, że jest inaczej bo ja doskonale wiem jak jest. Zadaj sobie pytanie Irbis czy Ty potrafił coś takiego zrobić? Bo jeśli faktycznie jesteś za zwierzakami to nie potrafiłbyś ich skrzywdzić - nawet jeżeli byś chciał.

Ostatnio mam tak realistyczne sny, że nie odróżniam ich po obudzeniu się czy to była rzeczywistość czy sen, w tych snach jestem świadoma wszystkiego i zastanawiam się czy jestem we śnie czy w rzeczywistości.
W ostatnim wylądowałam na wysepce w dżungli zaatakował mnie tygrys a ja nie potrafiłam go zabić, mimo że wiedziałam jak i mogłam, nie pozwoliło mi na to serce, wolałam sama zginąć - dla ciekawych powiem jak to skończyło: otóż tygrys zszedł ze mnie, położył się obok i spojrzał na mnie wiernym spojrzeniem a co ono znaczyło nie powiem

(I dla wtajemniczonych: tak, wiem co to znaczy).


Normalność to wymysł.
Ludzie (owce) skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.is03zut.pun.pl www.pkbud10.pun.pl www.eaa.pun.pl www.czempioni.pun.pl www.priv-serwer.pun.pl