#1 2011-11-28 01:18:46

 Olimpia

Administrator

35374777
Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 2464
Punktów :   29 
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Różne :D

Magia Wody

Sztuka połączenia siły woli i opanowania wody na własne potrzeby, obronne lub bojowe. Utożsamiana z duszą, jakoby ta została stworzona z wodnej pary, a też przeobrażana przez siły woli na potrzeby danych sytuacji. Trudno ją wyczuć, nie tak jak władzę nad ogniem, jednak w rezultacie nauka może i zaczyna się później, ale jest spokojniejsza i mniej trudności sprawia nauka przyswojenia zaklęć i gestów. Najczęściej do jej używania potrzebna jest niewielka ilość wody, o która nie trudno. Uznaje się też, że gdy już nabędzie się odpowiednie zdolności, późniejsze zdobywanie doświadczenia i zaklęcia są prostsze do opanowania. Woda to przekaźnik energii, a też wiąże to co nie materialne z materialnym. Nic więc dziwnego, że mistrzowie w tym fachu znajdują zastosowanie w warunkach skrajnych, tylko przy pomocy własnego ducha (też walki) ale i kropel wodnych. Same zaklęcia są spisywane od wieków w księgach, przekazywane z pokolenia na pokolenie. Co roku przed wielkim mistrzem magii wody przedstawiani są nowi adepci, chcący poszerzyć swoje zdolności. Nie każdy z nich przechodzi próbę, ale też nigdy nie jest tak, że ktoś wraz z odmową od razu zdradzał sekrety. Magia wody to przeciwieństwo, to próba pokazania, że ogień nie jest najważniejszy. Magowie Wody noszą się jak każdy, ale ci starsi i bardziej doświadczeni w nagrodę za poświęcenie i czas, w zaszczycie dostają medalion. Wykuta w metalu kropla wody, naładowana mocą trzech najstarszych mistrzów.

Źródło:  http://pl.evenduar.wikia.com/wiki/Magia … %82%C3%B3w


Normalność to wymysł.
Ludzie (owce) skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.impressivetitle.pun.pl www.freeheadshotteam.pun.pl www.narutoshippuuden99.pun.pl www.salsacubana.pun.pl www.metalocalypse.pun.pl