Witchcraft

Przeniesione na www.witchcraft.com.pl


#1 2012-09-18 21:39:56

 Alucard

Wtajemniczony

44679004
Zarejestrowany: 2012-09-17
Posty: 2
Punktów :   

Wampiry Wampiryzm Długowieczność Nieśmiertelność

W internecie pod hasłem Wampir możemy doszukać się wampirów energetycznych, astralnych,
chorych na hemofilię, tych co piją krew bo Libią lub chcą się upodobnić do pop kulturowych pomyleńców.

Na temat tych energetycznych niewiele mi wiadomo jak to działa, ani do czego im takowa nabyta jest potrzebna .

Dotarłem jednak do wielu innych zaskakujących informacji i to właśnie nimi chcę się podzielić, a dotyczą one nie tyle nieśmiertelności co długowieczności, oraz przyspieszenia regeneracji tkanek ciała fizycznego.

1. Krew jako spożyta je jest niczym innym jak pokarmem, chyba że wsiąść pod uwagę jakieś rytuały na których się na razie kompletnie nie znam (pytajcie forumowiczów lub Okulta.pl ),
jednak podczas przetaczania krwi można można zafundować sobie pewne plusy, mianowicie krew z bardzo młodych organizmów tej samej grupy może mieć bardzo zbawienny wpływ na osobnika starszego( przeciwciała w olbrzymiej ilości, oraz komórki macierzyste ). Mało znane lecz praktykowane przez osoby obrzydliwie bogate których stać. Kwestie moralności pozostawiam !

2. Pixe Dust. Do niegooglowania substancja sporządzana z wnętrza pęcherza świni, zawiera duże ilości kolagenu i komórek macierzystych, chyba najlepsza znana mi metoda leczenia poważnych ran,
mało tego wspomaga odrastanie kończyn (kolagen jest substancją międzykomórkowa tworzy mostki dla połączeń komórkowych ) 

3. Podejście psychologiczne , programowanie podświadomości. Ten fakt jest zbyt obszerny by się tu rozpisywać, podam odnośniki dla zaciekawionych

-okulta.pl o eliksize młodości
http://www.okulta.pl/alchemia/item/5-al … j-mlodosci

-poszukajcie w google prac na temat podejścia psychicznego i korelacji z komórkami organizmu.

4. Co do długowieczności to są jeszcze teorie o diecie niskokalorycznej zwalniającej metabolizm i przemiany w organizmie , teoria kriogeniki mówiąca o spowolnieniu mitozy i mejozy przy pomocy regulacji temperatury, oraz ciekawostki nowych leków żekomo wspomagające replikacje DNA do RNA bez błędów podczas procesu transkrypcji i translacji co ma zapobiec starzeniu się , a i prawie zapomniałem o Profesorz John Searl i urządzeniu SEG które również ma zbawienny wpływ na organizm.

Ale co nam to wszystko mówi w związku z mitem o wampirze krwiopijcy ?
Liczne mity i legendy przekazywane w wielu kulturach świata przemawiają na korzyść istnienia takowych istot, wykopane czaszki również choć to może być mylne, kwestia krwi jako wspomaganie procesów długowieczności przy odrobinie szczęścia mogła by być prawdą jak i mocno obniżona temperatura ciała jak na humanoida.

Co do stania się wampirem doczytałem się kilku teorii:
Pakt z diabłem (obrzęd, rytuał)
Przemiana mentalna
Wypicie krwi wampira
Lub jak piszą o sobie pradawne wampiry na niektórych portalach
" z rym się rodzi to nasza klątwa, tylko pradawna krew Kaina (króla)może zmienić człowieka)

Osobiście jeżeli już to jestem za teorią krwi i wirusami i pasożytami będącymi mutagenami tylko że to było by potwierdzone przez badania DNA czaszek z kłami a nie jest.
   
W ten sposób zostaję bez jednoznacznej odpowiedzi, pozostaje poszukać osobnika gatunku hominis-nocturna i przekonać się na własnej skórze !

Jak zwykle namawiam do dyskusji i podzielenia się własną wiedzą i spostrzeżeniami !!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pkbud10.pun.pl www.eaa.pun.pl www.is03zut.pun.pl www.czempioni.pun.pl www.humans.pun.pl