Witchcraft

Przeniesione na www.witchcraft.com.pl


#1 2012-09-18 19:50:53

 Alucard

Wtajemniczony

44679004
Zarejestrowany: 2012-09-17
Posty: 2
Punktów :   

Nekromancja

Nigdzie nie mogłem znaleźć tego wątku więc otworzyłem własny, ale nie po to by się podzielić wiedzą gdyż jej w ogóle w tym temacie nie posiadam.

Mam za to kilka pytań do ludzi pałających się wiedzą w tym zakresie:

Co to jest nekromancja ? sztuka nekromancji ? jak to się ma do POP kultury ??
Mniemam że szkieletu nie da się przywołać, ani wskrzesić wiec co można osiągnąć ?
Chodzi tu o klątwy al'a VooDooo ?? Przywoływanie i kontrola duchów zmarłych, wyczuwanie ich obecności, wampiryzm, lykanotropia? Czy może jeszcze coś innego?

Jeszcze jedno pytanie do nekromantów i magów, mianowicie po co te wszystkie sakralne obrządki, pentagramy i wszem obecna symbolika podczas przywoływań? Ma to na celu stworzyć klimat mentalny osób uczestniczących ?? Przecież podświadomość poradzi sobie i bez tego, bytom astralnym rzeczy materialne zwisają symbolika jest symboliką, co najwyżej miejsce może mieć znaczenie ( cmentarz, nawiedzony dom, szpital, kostnica lub żywa ofiara np, ze zwierząt ) to znaczy tam gdzie prawdopodobieństwo bytów między wymiarowych jest największe. 

Nawiązując do praktyk Aleister'a Crowley'a

Czekam niecierpliwie na wszelkie odpowiedzi, podpowiedzi i wyjaśnienia.

Offline

 

#2 2012-09-18 21:11:22

Jazzs

Wtajemniczony

Zarejestrowany: 2012-05-22
Posty: 37
Punktów :   
Znak zodiaku: nie urodziłem się
Żywioł: brak
Rodzaj praktykowanej magii: nie praktykuję

Re: Nekromancja

Więcej czytaj...
ucz się, a gdy uznasz że już umiesz, zacznij od początku się uczyć i czytać (zobaczysz ile ominąłeś).


Jestem wolny,
Więc mówię to co chce
Jestem mądry
Wiec myślę to co chcę
Jestem silny
Więc żyję tak jak chce…

Offline

 

#3 2012-09-19 00:27:30

 Alucard

Wtajemniczony

44679004
Zarejestrowany: 2012-09-17
Posty: 2
Punktów :   

Re: Nekromancja

Niezbyt wyjaśniająca odpowiedź to raczej wyminięcie, dalej czekam na jakiś konkret !!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.czempioni.pun.pl www.pkbud10.pun.pl www.eaa.pun.pl www.priv-serwer.pun.pl www.is03zut.pun.pl