Witchcraft

Przeniesione na www.witchcraft.com.pl

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2011-10-22 22:43:39

 Diana

Super Użytkownik

19370073
Zarejestrowany: 2011-10-22
Posty: 72
Punktów :   
Znak zodiaku: Ryby
Żywioł: Woda

Dobry wieczór ;)

Witajcie
Mam na imię Diana, jestem początkująca (na magiazie mam nick sukki- nie będę zmieniać, choć mi się nie podoba) mam jako taką wiedzę teoretyczną, praktyczną nie bardzo. Mam 15 lat. Mój znak to ryby. Przede wszystkim interesuję się językami obcymi, rysowaniem, graniem w tenisa, muzyką (grą na pianinie), przyrodą i oczywiście magią- głównie naturalną. Pozdrawiam ;-)

PS jak nie podałam jakiejś inf. to się upomnijcie

Ostatnio edytowany przez Diana (2011-10-22 22:48:58)

Offline

 

#2 2011-10-22 22:53:03

 Olimpia

Administrator

35374777
Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 2464
Punktów :   29 
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Różne :D

Re: Dobry wieczór ;)

Hej! Ja mam Twój numer gg! xD Tak się zastanawiałam czy Ci podać linka na to forum xD Rybki, tak? ^^ Upierdliwy znak Moja matka jest rybą ^^ Gra na pianinie musi być trudna, co? Witaj, na forum Witchcraft mam nadzieję że Ci się tutaj sposoba i będziesz duuużo pisać xD Byle by nie dużo bo mnie jeszcze przegonisz, co i będzie? A łyso mi będzie ^^'


Normalność to wymysł.
Ludzie (owce) skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

Offline

 

#3 2011-10-22 22:59:18

 Diana

Super Użytkownik

19370073
Zarejestrowany: 2011-10-22
Posty: 72
Punktów :   
Znak zodiaku: Ryby
Żywioł: Woda

Re: Dobry wieczór ;)

hehe ;D postaram się często zaglądać, ale mam póki co dużo nauki. Może i prawda, że upierdliwe, bo nie daję za wygraną. A co do gry na pianinie to kiedyś byłam z siebie dumna ale przestałam grać i spadły mi umiejętności. Jednak zamierzam zapisać się do szkoły muzycznej na przyszły rok, bo parę lat temu chodziłam i były postępy.

Offline

 

#4 2011-10-22 23:11:28

 Olimpia

Administrator

35374777
Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 2464
Punktów :   29 
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Różne :D

Re: Dobry wieczór ;)

Wszystko da się nadrobić! Mam nadzieję że kiedyś usłyszę: ''Proszę Państwa! Oto pianistka porównywana do Fryderika Chopina!''


Normalność to wymysł.
Ludzie (owce) skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

Offline

 

#5 2011-10-22 23:14:56

wilk1610

Wtajemniczony

Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 240
Punktów :   

Re: Dobry wieczór ;)

Serdecznie witam nowego użytkownika. Mam nadzieję że to forum będzie Ci służyło dobrymi radami jak i pomoże Ci rozwinąć Twoje zdolności magiczne. Cieszy mnie fakt że wracasz do tego co sprawiało Ci przyjemność i aby nie zapeszyć, życzę połamania nóg

Offline

 

#6 2011-10-22 23:16:03

 Olimpia

Administrator

35374777
Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 2464
Punktów :   29 
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Różne :D

Re: Dobry wieczór ;)

No pewnie że tutaj rozwinie swoje zdolności magiczne! Nie ma innej opcji A tak wogóle Diano w ogłoszeniach jest konkurs! <jupi> xD


Normalność to wymysł.
Ludzie (owce) skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.izabelcik.pun.pl www.kadra-szczepu-pangea.pun.pl www.playwwe.pun.pl www.gameshoppl.pun.pl www.automatyka.pun.pl