Witchcraft

Przeniesione na www.witchcraft.com.pl


#1 2012-01-03 05:54:32

 Olimpia

Administrator

35374777
Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 2464
Punktów :   29 
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Różne :D

Ciekawe doświaczenie i odkrycie z kryształem górskim :)

Trzymając oczyszczony i naładowany kamień kryształu górskiego leżałam na łóżku i rozmyślałam...
Położyłam bezmyślnie kamień na miejscu czakry trzeciego oko, i się zdziwiłam bo czułam wysokie wibracje... Hmmm... wyobraźcie sobie wibrujący telefon, tylko ciut mniejsze wibrację to były.
Czułam jakby kamień skakał od tych wibracji i nie się nie myliłam, nie ruszałam się wogóle i obserwowałam, po nie długim czasie i spadł mi z czoła... Powtórzyłam to i znowu spadł, tak więc zawołałam wilka1610, po raz trzeci to zrobiłam i znowu spadł. Ponieważ wilk1610 był zbyt zajęty grzebaniem w kompie żeby się temu dokładniej przyjrzeć, resztę doświadczeń zrobiłam sama - położyłam kryształ górski na czakrze gardła i... oj... To nie było milusie -_- Bynajmniej po dłuższym czasie, na początku również czułam jak skakał, po dłuższej chwili czułam że kamień mnie jakby dusi i co było jeszcze dziwniejsze przy tym miałam wizję że połykam ten kamień a ten się rozpadł na kilka kawałków i stanął mi w przełyku :O No to ów kamień wzięłam do ust i o mało go nie połknęłam nie wiem czy z wrażenia czy z tych wibracji... Kamień tak wibrował że się obijał o zęby i język, co również wpłynęło na to że i moja szczęka się zaczęła ruszać. Wyjęłam go przypominając sobie wizję i położyłam tym razem na czakrze serca, nooo! To było uczucie! Czułam jak kamień roznosi wibrację po całym ciele od czakry serca wzdłuż, ale najmocniej to było czuć w rękach i w dłoniach Pomyślałam sobie że jak mi ręce ''skaczą'' od energii to jak mocno bym mogła ładować przedmioty samym dotykiem, ale chciałam sprawdzić coś jeszcze A mianowicie psi balla w tym stanie, i tutaj się zdeczka rozczarowałam - nie mogłam zrobić psi balla bo mi się tak ręce telepały od tych wibracji tym samym nie pozwalając zagęstnić się energii i rozrzucając ją na prawo i na lewo.... Jeszcze sobie tak poleżałam bo uczucie cudowne, takiej potęgi magicznej ^^
No i umieściłam kamień na czakrze podstawy, hmmm... Prawie nic nie czułam, lekkie wibrację ale może dlatego że byłam w dżinsach

Tak czy inaczej, spróbujcie ^^ Nie wiem czy tak można z każdym kamieniem czy tylko z kryształem górskim, jeszcze tego nie sprawdzałam


Normalność to wymysł.
Ludzie (owce) skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

Offline

 

#2 2012-01-08 10:16:28

 konidziu

VIP

32351653
Zarejestrowany: 2011-10-14
Posty: 731
Punktów :   
Znak zodiaku: Byk
Żywioł: Ziemia
Rodzaj praktykowanej magii: Wszelakie

Re: Ciekawe doświaczenie i odkrycie z kryształem górskim :)

Sam zabrałem się również za twój eksperyment i doszedłem do wniosku że kryształ górski dosyć silnie reaguje na czakrę 3 oka, ale reakcja przy rożnych ludziach jest inna na przykład ja nie wyczuwałem żadnych wibracji kamienia gdy był na czakrze 3 oka tylko gigantyczny ucisk i a po otworzeniu oczu wrażenia że patrze przez jedno oko po środku czoła a gdy tak zrobił mój kuzyn miał efekt chińskiej tortury wodnej.

Offline

 

#3 2012-01-08 13:41:17

 Olimpia

Administrator

35374777
Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 2464
Punktów :   29 
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Różne :D

Re: Ciekawe doświaczenie i odkrycie z kryształem górskim :)

Ciekawe dlaczego kamień oddziałuje inaczej na każdego człowieka? A może po prostu kamienie których użyłeś Ty, ja i Twój kuzyn mają inną wibrację i stąd te inne odczucia?
Próbowałeś na innych czakrach? Jestem ciekawa jakie wrażenia będziesz miał jak położysz kamień na Czakrze Serca


Normalność to wymysł.
Ludzie (owce) skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

Offline

 

#4 2012-01-08 16:29:52

 konidziu

VIP

32351653
Zarejestrowany: 2011-10-14
Posty: 731
Punktów :   
Znak zodiaku: Byk
Żywioł: Ziemia
Rodzaj praktykowanej magii: Wszelakie

Re: Ciekawe doświaczenie i odkrycie z kryształem górskim :)

O tusz mój kuzyn używał tego samego kamienia co ja, dalej jak położyłem ten kamień na czakrze serca nic nie czułem. A chińska tortura wodna to stałe co sekundowe, uderzające krople wody w ten sam punkt a dokładnie w czakrę 3 oka.

Offline

 

#5 2012-01-10 09:25:46

 Olimpia

Administrator

35374777
Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 2464
Punktów :   29 
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Różne :D

Re: Ciekawe doświaczenie i odkrycie z kryształem górskim :)

Lucius kamienie mają ten plus, że potrzebujesz tylko wiedzę na ich temat i można ich użyć do wszystkiego w zależności jakie kamienie masz. A taki kamień nie jest drogi - 6-9 zł, zależnie od wielkości są też takie po 2 zł


Normalność to wymysł.
Ludzie (owce) skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pkbud10.pun.pl www.is03zut.pun.pl www.humans.pun.pl www.eaa.pun.pl www.priv-serwer.pun.pl